Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Officially σταματάω να διαβάζω αυτό το topic μέχρι να βγεί το παιχνίδι, αλλιώς με βλέπω στο τριπάκι refresh κάθε 5 sec devil.png

 

Edit: By the way, κάτι είχε πάρει το μάτι μου απο PCGamer που λέγανε οτι "παίξανε τις 10 πρώτες ώρες" του παιχνιδιού - να ζήσω να δώ action game release του 2011 με campaign > 10 ώρες και τίποτα άλλο...

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το OST εντωμεταξύ δίνει ρεσιτάλ

 

Το τελευταίο είναι fanmade. Τα σπάει αν και στο video κάνει κάποια λάθη στις νότες. Έχει download link για έκδοση χωρίς λάθη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε μια pre-alpha στα μαγαζάκια, δεν είναι ολόκληρο το game αλλά θα δείξει αν αξίζει να το προπαραγγείλω.

 

Με το performance που θα έχει... δε ξέρω τι θα δείξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα κ η beta console port ειναι το τutorial μου το δειχνει με κουμπια xbox 360 κ για καποιο λογο το παιχνιδι μου ειναι πολυ σκοτεινο λες κ πεφτει η φωτεινοτητα κατακορυφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα κ η beta console port ειναι το τutorial μου το δειχνει με κουμπια xbox 360 κ για καποιο λογο το παιχνιδι μου ειναι πολυ σκοτεινο λες κ πεφτει η φωτεινοτητα κατακορυφα

 

Τα tutorials είναι videos γι αυτό δείχνουν τα κουμπιά του X360. In-game υπάρχουν κανονικές ενδείξεις στα κουμπιά του πληκτρολογίου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...