Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακομα κ η beta console port ειναι το τutorial μου το δειχνει με κουμπια xbox 360 κ για καποιο λογο το παιχνιδι μου ειναι πολυ σκοτεινο λες κ πεφτει η φωτεινοτητα κατακορυφα

 

disable dx11 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό δείχνει, και σχετικά ελαφρύ.

 

Μια ένσταση έχω από τα 10 πρώτα λεπτά που ασχολήθηκα. Η κίνηση δεν είναι λίγο "ξύλινη", λίγο "δεν κλείνω-δε στρίβω"?

 

Σα να πηγαίνει πάνω σε ράγες και ειδικά σε στιγμές όπως μέσα σε αεραγωγούς πχ, δίνει άσχημη εντύπωση.

 

Βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό δείχνει, και σχετικά ελαφρύ.

 

Μια ένσταση έχω από τα 10 πρώτα λεπτά που ασχολήθηκα. Η κίνηση δεν είναι λίγο "ξύλινη", λίγο "δεν κλείνω-δε στρίβω"?

 

Σα να πηγαίνει πάνω σε ράγες και ειδικά σε στιγμές όπως μέσα σε αεραγωγούς πχ, δίνει άσχημη εντύπωση.

 

Βλέπουμε.

 

Έχεις δίκιο για τη κίνηση ορισμένες φορές αλλά είναι πράγμα που βελτιώνεται στη final νομίζω.Ψιλοελαφρύ όντως.

 

Καλό μου φαίνεται από τη prebuild πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κίνηση δυστυχώς είναι κακή και μου θυύμισε εντονότατα το brink...

Δεν έκατσα να ασχοληθώ, απλά από περιέργεια και μόνο το έβαλα για δέκα λεπτά να δω πώς είναι, αλλά αλγινή εντύπωση μου έκανε με τη μία η παντελής έλλειψη αλληλεπίδρασης με το περιβάλλον και καταστρεψιμότητας.Είκοσι χρόνια πίσω σε αυτόν τον τομέα εκ πρώτης όψεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα από πρώτη άποψη μου φάνηκε καλό...

 

Δεν έχω προχωρήσει πολύ, αλλά αν και μου έβαλε την ανάλυση στα 1920, πάει αρκετά καλά...

 

Πολύ μου αρέσουν τα cutscenes... έχουν την υφή των καλών γιαπωνέζικων anime...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ..βασικα..το παιχνιδι ειναι εκπληκτικο.Μου κανει εντυπωση που δεν το εχει πει κανεις μεχρι τωρα.Ειναι στα επιπεδα του πρωτου με περιθωρια βελτιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι επος παιχνιδι ειναι αυτο.Καθε φορα ανακαλυπτω και διαφορετικες επιλογες στην προσεγγιση των καταστασεων, η ατμοσφαιρα ειναι το κατι αλλο, η μουσικη τελεια, νομιζω οτι θα ξεπερασει και το Deus Ex πλεον.Πραγματικα απιστευτη δουλεια εχει γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...