Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια tips σχετικά με το hacking.

Πέτυχα όπως όλοι σας την πρώτη κλειδωμένη πόρτα στο παιχνίδι και παρόλο το tutorial δεν κατάλαβα τί πρέπει να κάνω. Την άνοιξα μεν, αλλά κατά τύχη πιστεύω και θα ήθελα να ξέρω το τί πρέπει να κάνω μιας και είμαι σίγουρος ότι θα βρω πολλές παρακάτω στο παιχνίδι, και είδα ότι αργότερα θα υπάρχει και countdown timer με alarm.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινας απο ενα node και πρεπει να φτασεις προχωρωντας ενα ενα μεχρι το πρασινο στρογγυλο node. Καθε βημα που κανεις υπαρχει πιθανοτητα να ξεκινησει ο συναγερμος. Τοτε βλεπεις μια κοκκινη γραμμη να καταλαμβανει και αυτη διαδοχικα nodes. Πρεπει να φτασεις στο τελικο Node πρωτος εσυ.

Αν δεις οτι σε παιρνει ο χρονος μπορεις να καταλαβεις καποια προαιρετικα nodes για extra XP η αλλα bonus. Συνηθως αυτο βεβαια τρωει πιο πολυ χρονο.

Αν τα βρεις σκουρα χρησιμοποιεις stop worm για να καθυστερησεις την αντιπαλη process. Αν θες προβαδισμα στην αρχη χρησιμοποιεις nuke ωστε αν δεν εχει χτυπησει ο συναγερμος, δεν θα χτυπησει ουτε στο επομενο node

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα συστημα οχι τοσο καινουργιο αλλα αρκετα καλο και εξηγουμαι: cpu intel quad core q9650 gpu nvidia gforce gtx275 4 giga ram κλπ κλπ με αυτη τη συνθεση επαιξα σχεδον στο φουλ το υπερτατο παιχνιδι σε γραφικα crysis και τωρα δεν μπορω να παιξω στο φουλ το deus ex.

θα μας τρελανουν δηλαδη, καλυτερα γραφικα εχει το deus ex απο το crysis φτανει πια με τις προχειροδουλειες που κανουν οι προγραμματιστες και σπαταλουν πορους ασκοπα εκτος και αν ολα αυτα γινονται για τη προωθηση νεων προιοντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσθήκη στα λεγόμενα του Bspus: Το Nuke virus έχει το επιπλέον πλεονέκτημα (εκτός του ότι δεν ενεργοποιεί το συναγερμό) οτι καταλαμβάνει ένα node άμεσα - χωρίς δηλαδή την συνηθισμένη αντίστροφη μέτρηση - συμφέρει μερικές φορές να τα κρατάς για nodes ψηλού level ή αν βιάζεσαι να πάρεις node πρίν αποτύχει το hack.

 

Επίσης ένα tip που με έσωσε αρκετές φορές (ειδικά στα lv4 hacks και πάνω) είναι οτι τα Stop worms μπορείς να τα ενεργοποιήσεις και με το Space bar.

 

Απορία: Το exp. reward που δίνει στο τέλος κάθε hack πως υπολογίζεται; Δεν κατάλαβα αν παίζει ρόλο η δυσκολία του συστήματος, ο αριθμός των nodes (optional και μή) ή η ταχύτητα με την οποία ολοκληρώνεις την διαδικασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ρόλο η δυσκολία, το πόσα nodes με bonus κατέκτησες (credits, spam, worms κλπ) και η ταχύτητα, χωρίς να είμαι σίγουρος για το τελευταίο. Το αν έγινες detected δεν κατάλαβα να παίζει ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό εδώ τί είναι

http://store.steampowered.com/sub/11748/ ??

Unlocks the Double-Barrel Shotgun, the Silenced Sniper Rifle, and 10,000 extra in-game credits for Deus Ex: Human Revolution.

Unlocks the Tong's Rescue Bonus Mission, the Grenade Launcher, the Remote-Detonated Explosive Device and the Automatic Unlocking Device for Deus Ex: Human Revolution.

 

τα χρειάζομαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό εδώ τί είναι

http://store.steampo....com/sub/11748/ ??

 

 

τα χρειάζομαι;

 

Τα όπλα που δίνει μου φάνηκαν μέτρια (ίσως για πιο combat-oriented χαρακτήρες βολεύουν αλλά για stealth/no-kill runs είναι σχεδόν άχρηστα), τα 10k credits βγαίνουν άνετα αν είσαι αρκετά μεθοδικός στο exploration και το extra mission είναι βασικά υπόθεση 5-10 λεπτών. Το Automatic Unlocking Device είναι καλό αμα βιάζεσαι αλλά χάνεις τα rewards που θα έπαιρνες αν έκανες κανονικά hack, οπότε στις περισσότερες περιπτώσεις δεν συμφέρει. Καλή τιμή αλλά δεν το λες και απαραίτητο tongue.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα όπλα που δίνει μου φάνηκαν μέτρια (ίσως για πιο combat-oriented χαρακτήρες βολεύουν αλλά για stealth/no-kill runs είναι σχεδόν άχρηστα), τα 10k credits βγαίνουν άνετα αν είσαι αρκετά μεθοδικός στο exploration και το extra mission είναι βασικά υπόθεση 5-10 λεπτών. Το Automatic Unlocking Device είναι καλό αμα βιάζεσαι αλλά χάνεις τα rewards που θα έπαιρνες αν έκανες κανονικά hack, οπότε στις περισσότερες περιπτώσεις δεν συμφέρει. Καλή τιμή αλλά δεν το λες και απαραίτητο tongue.gif.

 

ΟΚ! Με κάλυψες !^_^ Ευχαριστώ δεν θα πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κανείς άλλος το error message σχετικά με το BinkW32.dll αμέσως μετά την εμφάνιση όλων των logo στην αρχή του παιχνιδιού;

Το παιχνίδι ευτυχώς όταν κάνω kill το error message ξαναμπαίνει στο μενού του και μπορώ να παίξω, απλά είναι σπαστικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...