Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10-12 ώρες το παιχνίδι μαζί με το DLC ή μόνο το DLC..?

Γιατί εμένα μου βγήκε 10-12 παιχνίδι + DLC.

 

Μόνο το dlc. Καλά, εγώ παώ με το πάσο μου. Δεν θέλω να παραλείψω τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το DLC "The missing link". Τίποτα το σπουδαίο,περίπου 10-12 ώρες gameplay που για "άγνωστο" λόγο έκοψαν από την κανονική ιστορία. Κρίμα γιατί σου δίνει καμιά 15αριά praxis kit.

 

Δεν το έχω τελειώσει ακόμα αλλά εχω να παρατηρήσω ότι έχει αισθητά βελτιωμένα γραφικά και πολύ μικρότερους χρόνους φόρτωσης σε σχέση με το αρχικό game. (και τα δύο τα φορτώνω από τον ίδιο sata 2 7200rpm δίσκο)

 

Επι τη ευκαιρία ξέρει κανείς να μου πει ποιό είναι ανώτερο σε ποιότητα μεταξύ των MLAA, FXAA κτλ? Από τις επιλογές που δίνει δλδ. Μέχρι στιγμής τα έχω όλα τέρμα και MLAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω τελειώσει ακόμα αλλά εχω να παρατηρήσω ότι έχει αισθητά βελτιωμένα γραφικά και πολύ μικρότερους χρόνους φόρτωσης σε σχέση με το αρχικό game. (και τα δύο τα φορτώνω από τον ίδιο sata 2 7200rpm δίσκο)

 

Έχεις απόλυτο δίκιο, πολύ καλύτερα γραφικά και δεν κάνει τα σπασίματα-loading που έκανε το original!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μήπως εχεις vsync=on?

 

ναι το έκλεισα..Χτύπησε 75-80 xD ..Μόλις το τερμάτισα(από τον Σεπτέμβριο το παλεύω)!!Υπέροχο παιχνίδι,η ιστορία του και μόνο έχει τρομερή πλοκή..Και ξεκινάω το missing link..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Deus Ex: Human Revolution PC gets a new patch; stuttering reduced, SSAO and 3D Vision improved

 

 

Deus Ex: Human Revolution PC Update Changelog:

 

- Some players accounted a problem where the Tai Young Medical shuttle in Hengsha would not arrive. This has been resolved.

• Existing save-games can be loaded and continued from normally, the shuttle will now arrive.

- We have provided a workaround for stability and performance issues on AMD FX CPUs with specific firmware versions.

- We have made further changes to reduce stuttering in the game.

• Improvements to background streaming of resources. (on DX11 only)

• Workarounds have been added for issues that can happen with Windows asynchronous file IO.

• We have improved parallelism with the graphics driver on dual-core machines. (should also benefit machines with more cores)

- SSAO has been improved to look less noisy.

- Various minor issues with 3DVision have been resolved.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Deus Ex: Human Revolution is coming to the big screen

 

Square Enix and CBS films have plans for a movie adaptation of Deus Ex: Human Revolution. Although we don’t have enough information about it, we do know that CBS Films has secured film rights to the cyberpunk franchise and that EIDOS will be be working closely with CBS to bring the series to the big screen.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...