Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Παιδιά μια ερώτηση. Χτες ξαναπέρασα το παιχνίδι (το έχω αγορασμένο από Steam original) και μου φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά με τα textures και την ανάλυση.

 Έχει κανένα θέμα το παιχνίδι με Win8 ή κάποιον driver της nVidia;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τιποτα δεν προκειται να πιασει το πρωτο. Τσουναμι παραγογικοτητας για τοτε και περισσοτερη ελευθερια κινησεων στο τι μπορουσαν να κανουν και να περασει. Ακομα δεν ασχοληθηκα με το DE3 αλλα μου φαινεται οτι θα προτιμησω να ασχοληθω με την Directors Cut εκδοση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ειχα ξεκινησει το παιχνδι πριν απο καιρο αλλα το παρατησα και το απεγκατεστησα.Με ειχε εκνευρισει αφανταστα το θεμα hacking και οι κωδικοι για τις πορτες.Ομως επειδη μαλλον ειναι καλο παιχνιδι μου ξαναρθε στο μυαλο και το επανεγκατεστησα.Φυσικα το θεμα  των κωδικων παραμενει και επισης δεν εχω ιδεα πως να κανω hacking.Αναρωτιομουν λοιπον αν υπαρχει κανα trainer (χωρις να ξερω ακριβως τι ειναι το trainer) που να με βοηθαει πανω σ αυτο ,η οτιδηποτε που να κανει δουλεια.Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

παίδες, αν θέλω να παίξω το HR + Missing Link δύο φορές (stealth + run'n'gun), πόσες ώρες να υπολογίζω;

 

και με q9550 + 5850 είναι παλαίψιμα τα γραφικά;  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πήρε περίπου 30 ώρες για stealth playthrough το main game κάνοντας σχεδόν τα πάντα και περίπου 6 ώρες για το DLC.

 

Το παιχνίδι δεν είναι βαρύ, θεωρώ πως θα το παίζεις με λίγους συμβιβασμούς. Άλλωστε δε παίζεις για τα γραφικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλημέρα. Το ξαναπαιζω στο pc και εχω την εξης απορία. Έχω μονιτορ 1080p και το game to βαζω dsr 4k αλλα hud και subtitles είναι πολλοι μικροι, δε διαβάζονται. Λύνεται αυτο? Αλλαζοντας hud η αν παρω 4κ μονιτορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...