Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν παμε καλα.49 μερες πριν την κυκλοφορια καταφεραν στην electronic arts να τους διαφυγει η beta?Kαι παιζει μια χαρα απο ο,τι βλεπω (λιγα bugs εχει βεβαια, αλλα οκ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα, μια εταιρια εχουμε ολη κι ολη που σπρωχνει τα πραγματα κ ωθει το hardware να εξελιχθει κ γεμισε παντου η leaked beta.(εκτος κ αν το leak ηταν εσκεμμενο).

Εδω ανακοινωση της crytek http://www.ea.com/crysis-2/blog/crysis-leak και εδω ενα κειμενακι που με βρισκει συμφωνο : http://www.tweakguides.com/

 

Ειδικα αυτο το παιχνιδι θελει την υποστηριξη ολων των pc gamers.

Προσωπικα θα περιμενω το demo κ μετα θα το αγορασω. Μακαρι να παει καλα σε πωλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Φυσικα διαφωνω με τα παραπανω.Η τελικη build δηλαδη δεν θα "βγει" νωριτερα στο X360?Ας μην πινουν την ωρα της δουλειας οι υπαλληλοι τους ωστε να μην κανουν βλακειες.Και σιγα που θελει και υποστηριξη των pc gamers.Το παιχνιδι θα καταληξει σαν το αθλιο Call of Duty.Προσωπικα δεν θα με εκπληξει αν η τελικη version ειναι ακομη πιο consolized απο αυτη που βγηκε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Φυσικα διαφωνω με τα παραπανω.Η τελικη build δηλαδη δεν θα "βγει" νωριτερα στο X360?Ας μην πινουν την ωρα της δουλειας οι υπαλληλοι τους ωστε να μην κανουν βλακειες.Και σιγα που θελει και υποστηριξη των pc gamers.Το παιχνιδι θα καταληξει σαν το αθλιο Call of Duty.Προσωπικα δεν θα με εκπληξει αν η τελικη version ειναι ακομη πιο consolized απο αυτη που βγηκε τωρα.

28miyk5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βαλα κι εγω να το δω,μιας και δεν ετυχε να δω τι εστι crysis γενικοτερα...

 

Απτα βιντεακια στην αρχη καλο φανηκε, αλλα μολις παει να παιξει (συγκεκριμμένα στη 1η σκηνη που παει να πιασει ενα πιστολι) δε μου βγάζει τιποτε αλλο στην οθονη και μένει γκρι.

Τωρα δε ξερω αν εχω καποιο hardwarικο προβλημα,ολα τα υπολοιπα παιζουν μια χαρά.

 

Οποτε μαλλον θα περιμένω την κανονική εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα το αγοράσω εννοείται και ας έγινε multiplatform, το παιχνίδι είναι εγγύηση.

Απα τα 17 μου εως και πριν 9μηνες,τα video games ηταν παντελος απων απ'την ζωη μου!

Τους τελευταιους,αυτους μηνες,ομως πηρα απο το θειο 29τιτλου,απο τους οποιους μονο 7εχω ουσιαστικα παιξει(τα crysis ειναι τα πρωτα 2 απο αυτα)!

Και σιγουρα θα ειναι και τα πρωτα παιχνιδια που θα αγορασω!

Αρχες του μαρτη,παω για το crysis maximum edition(φορο τιμης,αλλα και γουσταρω να τα ξαναπαιξω σε πιο καλο συστημα) και αμεσος μετα το crysis2,μολις βγει επισημα!

To και το πασχα θελω να παρω και το BF:bc2 και να αρχισω σιγα σιγα να ασχολουμε και εγω με το multiplay!

 

Κριμα, μια εταιρια εχουμε ολη κι ολη που σπρωχνει τα πραγματα κ ωθει το hardware να εξελιχθει κ γεμισε παντου η leaked beta.(εκτος κ αν το leak ηταν εσκεμμενο).

Εδω ανακοινωση της crytek http://www.ea.com/crysis-2/blog/crysis-leak και εδω ενα κειμενακι που με βρισκει συμφωνο : http://www.tweakguides.com/

 

Ειδικα αυτο το παιχνιδι θελει την υποστηριξη ολων των pc gamers.

Προσωπικα θα περιμενω το demo κ μετα θα το αγορασω. Μακαρι να παει καλα σε πωλησεις.

Εν μερη συμφωνω,αλλα οι ετερειες που εκδηδουν pc τιτλους ,δε τα περνουν μονο απ'τις πωλησεις των τιτλων τους!

Μη ξεχναμε οτι πισω απο τη pc games βιομηχανια,στηριζονται τρια μεγαθηρια στο κοσμο των ηλεκτρονικων υπολογιστων(Intel,AMD,nVidia)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασα και'γω, αν και περιμενα αρκετη ωρα.......

Το παιχνιδι φενεται πραγματικα καλο, εχει ομως καποια προβληματακια οπως λενε οι περισσοτεροι!!!

 

Φιλε kanesaxo τα ιδια κανει και σε μενα.....Μαλλον λογο DX9 και drivers της ATI-AMD δεν μπορω να

σκεφτω κατι αλλο αφου τρεχει μπαλα και ξαφνικα σταματαει..(Δεν κολλαει το pc ουτε πεταει καπιο σφαλμα

απλα δεν ανταποκρινεται το παιχνιδι)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παίζει κανονικά σε Hardcore Spec απλώς κάποιες φορές φορτώνει κάτι αρχεία και μου γράφει πάνω δεξιά Invalid Access και κολλάει για 5 seconds μετά όλα οκ.

 

Υπομονή για την Final Build με ....Dx11 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο setting ειναι το ποιο "βαρυ";Λογικα απο οτι καταλαβα το hardcore.Εμενα παντως με το συστημα της υπογραφης μου σε 1920χ1080 στο hardcore παει απο 39-60 frame.Καμια φορα πεφτει ελαχιστα ποιο κατω,αλλα το παιχνιδι ειναι πληρως playable.

 

Κατι αλλο,το παιχνιδι εχει cap στα 62,5 frames;Γιατι οταν το εβαλα σε ενα αλλο setting(αν θυμαμαι καλα advanced) ητανε σχεδον μονιμα κολλημενο στα 62,5.

 

Γενικα παντως φαινεται οτι θα τα σπαει το παιχνιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...