Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω πρόβλημα με Strict NAT στο παιχνίδι και μου χαλάει τo friend list.

Τί να κλείσω το Firewall, τί να ανοίξω όλα τα ports του readme, αυτά που βρίσκει το firewall, του GameSpy, τί όλα ανοιχτά... τίποτα.

Άλλο game δεν τον έχει πιεί τόσο σε Strict NAT. :/

 

δεν εχει επιλογη το ρουτερ σου?εμενα εχει μια επιλογη UPNP που στο cod modern warfare 2 μου ειχε φτιαξει το nat type

 

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε αν είναι έτσι πρόκειται για λάθος κίνηση (θα δυσαρεστηθούν περισσότερο αυτοί που που το έχουν προπαραγγήλει) :confused:

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32659

 

αν οντως ισχυει τοτε το game ειναι απλα ενα πορτ απο τις κονσολες κ με διαφορα patch θα φτιαξουν καλυτερα γραφικα στο pc,παει κ η crytec εγινε κονσολοεταιρεια :P

παντως το demo το παιζω σταθερα 60 fps,αντε να δουμε την τελικη version αν θα εχει διαφορα

 

 

δεν το ανοιγει το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια προσπαθω να κανω account στο mycrysis.com αλλα οποιο mail και να του βαλω λεει οτι χρησιμοποιειται ηδη απο αλλον ...Το ιδιο μου λεει και για τα nicknames που βαζω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α γράφουμε :)

 

είμαι με όνομα ifritgr μέσα στο game. τρελή πώρωση λέμε. στο crush site πράγματι είναι κάπως. και εγώ πρώτη φορά που μπήκα δεν κατάλαβα και πολλά, να μάθω τα πλήκτρα για να μη χάνομε, να μάθω τις πίστες κτλ κτλ. πήρε κάμποση ώρα και όπως είπε ένας παραπάνω "άμα δεν έχεις ομάδα δεν πας πουθενά". στα τελευταία games που έπαιξα πάντως crush site ήταν όλα τα λεφτά, χάναμε 40 - 110 και τελικά το πήραμε αν και με δυσκολία.

 

το balance με προβληματίζει λιγάκι... αν το κάνει με βάση το lvl που είναι ο καθένας είναι σκέτη αποτυχία, αν το κάνει με βάση τη κατάταξη ή κάτι τέτοιο είναι εντάξει.

 

το demo απο τη beta έχουν τρομερή διαφορά στο performance. πολύ smooth λέμε :mrgreen:. το μόνο που με ξενέρωσε λιγάκι είναι οι επιλογές τον όπλων,

4 έχει σύνολο και έχει τόσα καινούρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν εχει επιλογη το ρουτερ σου?εμενα εχει μια επιλογη UPNP που στο cod modern warfare 2 μου ειχε φτιαξει το nat type

 

Αν δεν ανοίξω ports, είτε το έχω UPnP ή όχι, το ίδιο του κάνει.

Και στο C2, ό,τι και να κάνω Strict. :P

Έχω κάνει και με άλλα strict και ξέρω. ;)

Αλλά στο συγκεκριμένο, I give up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου τη σπάει που πρέπει να χρησιμοποιείς συνέχεια το nanosuit vision για να δεις μήπως υπάρχει κανάς αόρατος εκεί που πας;

 

σε κοντινές αποστάσεις δεν το χρειάζεσαι αρκεί να έχεις να τα μάτια σου γαρίδες, σε μακρινές αποστάσεις είναι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι είδα στο MSI Afterburner GPU 1 GPU 2 its usage ok 'ομως γιατι τα Frames παραμένουν ίδια 35 αντε να πάνε 38 και με cross και χωρίς;

Στην beta απ'οτι θυμάμαι με cross πήγαιναν 60-65 (οι κάρτες είναι 2χ 5770).

 

Υ.Γ

Μη νομίσετε πως εχω κόλλημα με τα frames απλα θέλω να δώ τις επιδώσεις με crossfire και χωρίς και να κάνω συγκρίσεις γιατί την δεύτερη κάρτα την αγόρασα πριν λίγο καιρό και δοκιμάζωντας αρκετά παιχνίδια το αποτέλεσμα δεν ήταν το αναμενόμενο.

Εχω αρχήσει να πιστεύω πως το cross/sli τελικά είναι μια καλοστημένη απάτη των εταιρειών για να προωθούν (πουλάνε) τα προ'ι'όντα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...