Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

'john2' εγώ. Κάντε με add αν δεν σας έχω κάνει :P

 

In other news...

 

http://www.dasreviews.com/das-game-news/hilarious-crysis-2-pc-demo-video

 

Τα σπάει το video, δηλαδή... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:

 

 

*************Edit:

 

Κι επειδή αξίζει να θυμόμαστε μερικές παλιότερες δηλώσεις του Yerli:

 

Originally posted by Osok

Mr. Cevat Yerli,

 

I am going to quote you and hopefully let you see and realize what has happened with Crysis 2. In October of 2007 you said the following things Source:

 

  • "You cannot get Crysis as it is on PC on any console. What you would have to do is compromise the design and the level design..."
     
  • "In order to make Crysis's gameplay [on console] you would have to make a derivative Crysis and optimize it for the Xbox 360 and PS3"
     
  • "If we would bring it to console we would keep the sophistication. We would just make it so people could play it with the joypad and that it would be a great time. We would not dumb down the experience. We would make sure people stay completely immersed. The AI and our gameplay dynamic is our heart. We can't change that. If you change that, you lose Crysis."

Well Mr. Yerli, like you stated, design has been comprimised, gameplay is now a derivative of it's former self, the sophistication of the suit and gameplay mechancis were not kept, the experience has been dumbed down, and the gameplay dynamic that is your heart has now been ripped out of your company, the franchise, and every PC gamer out there.

 

I can't say it any better than you did, "If you change [all of] that, you lose Crysis."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Intense

Μ'αρεσε παρα πολυ το multi του crysis

εχει οντως τις στιγμες του και ειναι μετα απο καιρο το παιχνιδι που με εκανε να ριξω καντηλια τοσες φορες

κανονιστε να συναντηθουμε μεσα :)

 

Συν το οτι τρεχει smooooother than smooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και χωρίς crossfire και δεν είδα διαφορές στα frames το έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος λειτουργεί το crossfire η όλα είναι κομμένα και ραμμένα στο sli της Νvidia;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και χωρίς crossfire και δεν είδα διαφορές στα frames το έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος λειτουργεί το crossfire η όλα είναι κομμένα και ραμμένα στο sli της Νvidia;

Στην beta που ειχα κατεβασει δουλευε το crossfire.Στο demo ακομα δεν εχω καταφερει να το παιξω. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μερικοί λένε ότι η νέα nanosuit πρέπει να λέγεται fatsuit (επειδή είναι πιο "χοντρή").

Εγώ όμως πιστεύω ότι λεπταίνει και τους πιο χοντρούς. :P

Ιδού:

mapaphotoshop.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε και εμένα add όποιος θέλει....

Εγώ πάλι δεν έχω ήχο. Τίποτα απολύτως (SB Audigy 2 zs)

Το απόγευμα θα δοκιμάσω να το κάνω reinstall μπας και δουλέψει σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε και εμένα add όποιος θέλει....

Εγώ πάλι δεν έχω ήχο. Τίποτα απολύτως (SB Audigy 2 zs)

Το απόγευμα θα δοκιμάσω να το κάνω reinstall μπας και δουλέψει σωστά

 

Όπως έχω πει, άλλαξε το sound system από το control panel της Audigy2ZS. Για την ακρίβεια (μιας και έχουμε την ίδια κάρτα), μπες στο 'Creative Audio Console' και στο tab των Speakers επέλεξε το '2/2.1 Speakers' ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ έχω πρόβλημα με Strict NAT στο παιχνίδι και μου χαλάει τo friend list.

Τί να κλείσω το Firewall, τί να ανοίξω όλα τα ports του readme, αυτά που βρίσκει το firewall, του GameSpy, τί όλα ανοιχτά... τίποτα.

Άλλο game δεν τον έχει πιεί τόσο σε Strict NAT. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβαλα και εγω just for the record :mrgreen:

Καρακολληματα εφαγα προφανως απο το συστημα της υπογραφης μου αλλα η απεικονηση των γραφικων ηταν αρκετα καλη..θεμα επεξεργαστη θα ειναι σιγουρα και μνημης !! παντως γραφικαρες ειδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε αν είναι έτσι πρόκειται για λάθος κίνηση (θα δυσαρεστηθούν περισσότερο αυτοί που που το έχουν προπαραγγήλει) :confused:

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32659

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...