Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.Κάτι πολυ παράξενο συνέβη... Μου φέρανε το cod 5 collectors και έπαιξα λίγο Online για 1 ώρα περίπου. Έφτασα lvl 65 απο τόσο νωρίς. Πως γίνεται αυτο? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ερώτηση. Παίζω με κάτι φίλους lan το zombie mode και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να ενεργοποιήσω τα cheats για τον server του lan. Δεν είναι μέσω ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σε ολους στο forum θα ηθελα να αναφερω ενα προβλημα πο αντιμετοπιζει το call of duty 5 στον υπολογιστη μου αναφερει για ενα error το οποιο αναφερει το εξης (error during initialization: unhandled exception caught επισης το patch 1.2 δεν μου το διορθωσε

ξερει κανεις να μου πει τι ακριβως πρεπει να κανω αν υπαρχει καμια σελιδα στα ελληνικα

που να απανταει ας την προσθεσει

 

ευχαριστω σε οποιον απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με προλαβες ρε nikoo! 500mb ειναι...πιστευω να εχει φτιαξει πολλα! (5% ειμαι!!!!)

 

επισης μπορουν να το κανουν download και απο εδω:http://www.gamershell.com/download_38968.shtml

Επεξ/σία από sam_@
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καποιος που να εβαλε το patch 1.2 να μου πει οταν τρεχει το παιχνιδι εαν στο μενου κατω δεξια του γραφει 1.2 , γιατι εμενα μου γραφει 1.0.1054. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω ρε παιδια κατι κι εγω γιατι σημερα την πατησα για τα καλα.

Λοιπον κατα λαθος πατησα τον task manager και απο εκει εκλεισα το cod waw οπου επαιζα online. Το προβλημα αρχισε απο εκει γιατι απο τοτε παταγα ~ και δεν εβγαζε απο επανω να γραψω τον server και αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω το παιχνιδι και να τα χασω ολους τους ποντους μου.

 

Αρα μηπως ξερει κανεις πως γινεται ας πουμε αν θελω να κανω φορματ τι πρεπει να κανω για να κρατησω τους ποντους στο online ?? ( Cracked server παντα με το patch εννοω ενταξει?? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω ρε παιδια κατι κι εγω γιατι σημερα την πατησα για τα καλα.

Λοιπον κατα λαθος πατησα τον task manager και απο εκει εκλεισα το cod waw οπου επαιζα online. Το προβλημα αρχισε απο εκει γιατι απο τοτε παταγα ~ και δεν εβγαζε απο επανω να γραψω τον server και αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω το παιχνιδι και να τα χασω ολους τους ποντους μου.

 

Αρα μηπως ξερει κανεις πως γινεται ας πουμε αν θελω να κανω φορματ τι πρεπει να κανω για να κρατησω τους ποντους στο online ?? ( Cracked server παντα με το patch εννοω ενταξει?? )

 

Αν έχεις vista αυτό είναι το path όπου σώζεται το profile σου:

 

C:\Users\???????\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players

 

Αν έχεις χρ απλά ακολούθα την παρόμοια διαδρομή μέδω documents and settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις vista αυτό είναι το path όπου σώζεται το profile σου:

 

C:\Users\???????\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players

 

Αν έχεις χρ απλά ακολούθα την παρόμοια διαδρομή μέδω documents and settings.

 

Φιλε εισαι Θεος, με εσωσες. Σε ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δημοφιλέστεροι private servers ξεκίνησαν ήδη από εχτές να περνάνε στην έκδοση 1.2 ( Αναφέρεται ως 1.0.1054 μέσα στο game).

 

Στην συγκεκριμένη έκδοση η εντολή /connect δεν δουλεύει με το original αρχείο CoDWaWmp.exe.

Θα πρέπει να αντικατασταθεί με κάποιο αρχείο COD5_1.2_Private_Server_CLIENT_Patch.

 

Κατόπιν όλα δουλεύουν όπως πρώτα. ;)

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πως μπορω να φτιαξω στο start new server δικο μου server.Για codwaw φυσικα!!!! πλζζζζ οπιος ξερει:shifty:

 

 

-----Προστέθηκε 8/2/2009 στις 04 : 33 : 14-----

 

 

τι πρεπει να κανω?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε σε κανέναν μετά την αναβάθμιση στην 1.2 εκδοση να μη του παίζει ο ήχος του παιχνιδιού?

 

Ναί, έχει συμβεί και σε άλλους. Αν βρείς λύση, κάνε το κόπο να τη μοιραστείς! :-)

 

 

-----Προστέθηκε 8/2/2009 στις 09 : 56 : 16-----

 

 

Για σε ολους στο forum θα ηθελα να αναφερω ενα προβλημα πο αντιμετοπιζει το call of duty 5 στον υπολογιστη μου αναφερει για ενα error το οποιο αναφερει το εξης (error during initialization: unhandled exception caught επισης το patch 1.2 δεν μου το διορθωσε

ξερει κανεις να μου πει τι ακριβως πρεπει να κανω αν υπαρχει καμια σελιδα στα ελληνικα

που να απανταει ας την προσθεσει

 

ευχαριστω σε οποιον απαντησει

 

Αναλυτικά λύση για αυτό το σφάλμα στο: http://www.codwars.eu/forums/dhniaethiaoa-eyoaeo/2624-15-11-08-cod-5-unhandled-exception-error.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...