Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιχνιδαρα...το έπαιξα στο 360 και το καταφχαριστη8ηκα.Το σεναριο εχει βγει για το PC?

 

Βαγγελη αν το μηχανημα σου δεν ειναι πολύ δυνατό τοτε χαμήλωσε λιγάκι τις ρυ8μισεις στα γραφικά και βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το patch το εκανα μια απλη εγκατασταση πρεπει να κανω και τιποτα αλλο;;;

 

Κοιτα μαλλον πρεπει να φταιει η ταχυτητα του επεξεργαστη...Μπορω να κανω κατι να την μεγαλωσω...σε laptop.

Επεξ/σία από vaggelis_larisa
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το patch το εκανα μια απλη εγκατασταση πρεπει να κανω και τιποτα αλλο;;;

 

Κοιτα μαλλον πρεπει να φταιει η ταχυτητα του επεξεργαστη...Μπορω να κανω κατι να την μεγαλωσω...σε laptop.

 

Μπες στο σάιτ μου, εδώ: http://www.tombraider.gr/TRUmicrosite.htm#ΤΕΧΝΙΚΗ_ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Κάνε ένα τεστ στο σύστημά σου, στο λινκ που θα βρεις εκεί, και δες αν το πσ

σου πληροί τις απαιτήσεις συστήματος.

Είναι πολύ πιθανό να φτάιει ο επεξεργαστής σου ή η κάρτα γραφικών ή και τα δύο.

Δοκίμασε επίσης να απενεργοποιήσεις (απο τις επιλογές του παιχνιδιού) τα Fullscreen Effects, τις σκιές και ότι άλλο μπορεί να σου "τρώει" τη σωστή απόδοση

και δες αν θα αλλάξει κάτι.

Το patc διορθώνει λάθη της Eidos, όχι του υπολογιστή σου!

Δεν πρόκειται να διορθώσει χαμηλές αποδόσεις του πσ σου!

Στο σάιτ μο θα βρεις επίσης τη λίστα με όλα τα πράγματα που διορθώνει το

patch, αν και εσύ έχεις άλλου είδους πρόβλημα προφανώς...

Αναμένω απάντηση, θα βρεθεί τρόπος..

Αν πάρεις κάπιοιο FAIL στο τεστ, τράβα μία φωτο και στείλτην μου..

Αυτά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη συννεφακι τωρα ειδα το μνμ.Κοιτα εκενα το τεστ στη σελιδα και μου εβγαλε fail στο εξης "CPU Speed.Minimum 3GHz.You have 1.81GHz Performance Rated at 2.26GHz. Αρα φταιει η ταχυτητα του επεξεργαστη. Πιστευεις οτι μπορει να γινει κατι;;; Κριμα παντως γιατι περιμενα πως και πως να παιξω το παιχνιδι...Σε ευχαριστω για ολα μεχρι τωρα.

 

Συγνωμη συννεφακι τωρα ειδα το μνμ.Κοιτα εκενα το τεστ στη σελιδα και μου εβγαλε fail στο εξης "CPU Speed.Minimum 3GHz.You have 1.81GHz Performance Rated at 2.26GHz. Αρα φταιει η ταχυτητα του επεξεργαστη. Πιστευεις οτι μπορει να γινει κατι;;; Κριμα παντως γιατι περιμενα πως και πως να παιξω το παιχνιδι...Σε ευχαριστω για ολα μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη συννεφακι τωρα ειδα το μνμ.Κοιτα εκενα το τεστ στη σελιδα και μου εβγαλε fail στο εξης "CPU Speed.Minimum 3GHz.You have 1.81GHz Performance Rated at 2.26GHz. Αρα φταιει η ταχυτητα του επεξεργαστη. Πιστευεις οτι μπορει να γινει κατι;;; Κριμα παντως γιατι περιμενα πως και πως να παιξω το παιχνιδι...Σε ευχαριστω για ολα μεχρι τωρα.

QUOTE]

 

Δυστυχώς, το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να αναβαθμίσεις τον επεξεργαστή σου..

Δοκίμασε και να απενεργοποιήσεις κάποια πράγματα απ'το παιχνίδι, όπως σου είπα..

Όπως γράφω και στο σάιτ μου, δεν καταλαβαίνω γιατί αγοράζετε παιχνίδια χωρίς να δοκιμάσετε αν πρώτα μπορείτε να τα τρέξετε.

Γι' αυτό κυκλοφόρησε το demo, για να δεις αν το "σηκώνει" το σύστημά σου..

Λυπάμαι, Βαγγέλη..

Ούτε εγώ μπορώ να το τρέξω, αν σε παρηγορεί αυτό, με τη διαφορά ότι εγώ πέρασα το τεστ στη CPU, αλλά όχι στην κάρτα γραφικών. Και επειδή έχω λαπτοπ, δεν μπορώ να την αλλάξω. :cry:

Εσύ τουλάχιστον μπορείς να κάνεις αναβάθμιση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω laptop εχω και δεν ξερω αν γινεται αναβαθμιση. Αλλα ακι αν γινεται θα κοστιζει πολυ...Σε ευχαριστω για ολα.

 

Και εγω laptop εχω και δεν ξερω αν γινεται αναβαθμιση. Αλλα και αν γινεται θα κοστιζει πολυ... Να σου πω, ποια πραγματα πρεπει ακριβως να απενοργοποιησω στις ρυθμισεις. Πως πρεπει να ειναι ολα ρυθμισμενα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω laptop εχω και δεν ξερω αν γινεται αναβαθμιση. Αλλα ακι αν γινεται θα κοστιζει πολυ...Σε ευχαριστω για ολα.

 

Και εγω laptop εχω και δεν ξερω αν γινεται αναβαθμιση. Αλλα και αν γινεται θα κοστιζει πολυ... Να σου πω, ποια πραγματα πρεπει ακριβως να απενοργοποιησω στις ρυθμισεις. Πως πρεπει να ειναι ολα ρυθμισμενα;;;

 

Δυστυχώς, δεν έχω το TRU και δεν ξέρω το μενού του..

Δοκίμασε να πατήσεις Escape ενώ θα είσαι στο παιχνίδι, ψάξε για Options kai Display, ή κάτι παρόμοιο..

Βαλε τα Fullscreen effects: Off και κάνε το ίδιο για Shadows και για ότι άλλο βλέπεις, που έχει σχέση με γραφικά.

Μπορείς ακόμα και να μειώσεις το Screen resolution.

 

Κάποιος που έχει το Underworld, μήπως μπορεί να βοηθήσει με το μενού????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Είπα να ξεκινήσω και εγώ το GAME αλλά δυστηχώς έφαγα ενα ''Archive BIGFILE.000 isn't large enough'' και δεν ξεκινάει. Οποιος μπορεί ας βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και υπάρχει νήμα (δεν λειτουργει στην τελευταια σελίδα)Tomb Raider Underworld, έχω πρόβλημα εγκαταστασης. Μπήκε και το 1.1 αλλά τρέχοντας το exe, μου δίνει -Archive BIGFILE.000 isn't large enough! (should be at least 2146435071 bytes)- Κάποια βοήθεια????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...