Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ολοι μου φαινεται εχεται περασει το σημειο με τα χερια των αγαλματων και τα κεφαλια που το ενα ειναι κατω και το αλλο πανω...Εγω δεν μπορω η επειδη δεν εχω τοσο μυαλο :Ρ η επειδη απλα δεν βλεπω κατι....Για αρχη(γιατι ερχεται και συνεχεια) πως κατεβαζω το αλλο χερι???(εχω κατεβασει μονο αυτο που βαζεισ ενα κλουβι κατω απο τη ζυγαρια) Επισης παιζει κανενα ρολο μια καταπαχτη που εχει στο πισω μερος???

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τα φωτα σας

Στο μεξικο και αφου εχω βρει και τα 2 πετρινα κεφαλια εχω ευθιγραμισει το ενα ημερολογιο αλλα το αλλο δεν κουνιετε τιποτα τι γινετε ?

 

 

και πως γραφω με spoiler?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
τα φωτα σας

Στο μεξικο και αφου εχω βρει και τα 2 πετρινα κεφαλια εχω ευθιγραμισει το ενα ημερολογιο αλλα το αλλο δεν κουνιετε τιποτα τι γινετε ?

 

 

και πως γραφω με spoiler?

 

 

εκει που δεν εχει κεφαλι πανε απο μπροστα και τοποθετισε το!

για spoiler γραψε οτι θες αλλα να περιεχετε μεσα σε : ["spoiler] παραδιγμα [/spoiler"] (χωρης τα εισαγωγικα)

 

 

 

-----Προστέθηκε 20/11/2008 στις 09 : 17 : 17-----

 

 

Παιδια ολοι μου φαινεται εχεται περασει το σημειο με τα χερια των αγαλματων και τα κεφαλια που το ενα ειναι κατω και το αλλο πανω...Εγω δεν μπορω η επειδη δεν εχω τοσο μυαλο :Ρ η επειδη απλα δεν βλεπω κατι....Για αρχη(γιατι ερχεται και συνεχεια) πως κατεβαζω το αλλο χερι???(εχω κατεβασει μονο αυτο που βαζεισ ενα κλουβι κατω απο τη ζυγαρια) Επισης παιζει κανενα ρολο μια καταπαχτη που εχει στο πισω μερος???

 

Ευχαριστω

 

 

απο την απεναντη πλευρα απο τις ζυγαριες που εισαι εχει κρικο να πιαστεις.ανεβενεις και εχει αλλη μια ζυγαρια.πατα πανω τις...

 

Επεξ/σία από activex
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

απο την απεναντη πλευρα απο τις ζυγαριες που εισαι εχει κρικο να πιαστεις.ανεβενεις και εχει αλλη μια ζυγαρια.πατα πανω τις...

Ειμαι απο εκει που εχει το κρικο και ανεβαινω και εχει ενα αγαλμα που οταν ανεβω στο χερι του με το κονταρι κατεβαινει το ενα χερι του μεγαλου αγαλματος....Αυτο το εχω κανει πως παω απεναντι ειναι το θεμα

 

Επισης ειδα κατι μολις τωρα οτι ο κρικος που λες αν λες αυτον ειναι ανεβασμενος και δεν μπορω να πιαστω..

Επεξ/σία από padelis71992
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος χριστιανός έχει save απο την Valhala μετά το thral Boss θα του ήμουν υπόχρεος...

Δέν μπορώ να περάσω με τίποτα το κομμάτι με τις αλυσίδες που πάνε ανάποδα.Δοκίμασα τα πάντα,απο διαδοχικά jump,μέχρι ισορροπία.Πάντα μα πάντα η Lara καταλήγει να κάνει faceplant στο έδαφος.Είναι bug,φταίει το χειριστήριο (το οποίο έσπασα απο τα νεύρα μου πρίν λίγο), δέν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tenshi, ενω εισαι κρεμασμενος στην αλυσιδα και πηγαινεις προς την μερια που θες, πατα το κουμπι action. Default ειναι το πληκτρο e νομιζω. Ετσι η Λαρα προχωρα πιο γρηγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tenshi, ενω εισαι κρεμασμενος στην αλυσιδα και πηγαινεις προς την μερια που θες, πατα το κουμπι action. Default ειναι το πληκτρο e νομιζω. Ετσι η Λαρα προχωρα πιο γρηγορα!

 

Ντάαααξ...δέν υπήρχε περίπτωση μα το βρώ ποτέ ποτέ ποτέ...Να σαι καλά.

Μόλις το τερμάτισα,ψιλοξενέρωσα γιατί δέν υπάρχει κάποιο conclusion.Σά να σου λέει η Eidos "We'll be back".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκει που δεν εχει κεφαλι πανε απο μπροστα και τοποθετισε το!

 

 

 

ενοητε οτι εχω τοποθετησει και τα 2 κεφαλια αλλα δεν κουνιετε το γ@μ!!νο

 

 

κατσε ....δηλαδι στο σημειο που εισαι (στο ημερολογιο) εχει κεφαλι στην εξωτερικη πλευρα του κυκλου (νεκροκεφαλη) και στο κεντρο επισεις κεφαλι (jaguar) και παλη δεν κουνιεται? το διευκρηνιζω διοτι υπαρχει ενα μπερδεμα με τα κεφαλια!

 

 

 

-----Προστέθηκε 21/11/2008 στις 09 : 43 : 04-----

 

 

Tenshi' date=' ενω εισαι κρεμασμενος στην αλυσιδα και πηγαινεις προς την μερια που θες, πατα το κουμπι action. Default ειναι το πληκτρο e νομιζω. Ετσι η Λαρα προχωρα πιο γρηγορα![/quote']

 

με αφορμή αυτό (που και εγώ κόλλησα) να πω ότι τελικά το παιχνίδι θέλει καλή μελέτη στον χειρισμό πριν ξεκινήσεις! διαφορετικά σου φαίνονται όλα αυτονόητα ενώ δεν είναι...

 

επίσης τα προβλήματα στο animation είναι από τα λίγα πράγματα που με χάλασαν στο παιχνίδι και σε συνδυασμό με την ελλιπή "μελέτη" και πληροφόρηση (καμία φορά) προκύπτουν χαζά προβλήματα!

 

δεν είναι δυνατόν δηλαδή για παράδειγμα κοντά στο τέλος του παιχνιδιού να απαιτεί να πατήσεις ένα κουμπί για μια συγκεκριμένη κίνηση που δεν ξανά χρειάστηκες και δεν έγινε καμία αναφορά μέχρι τώρα! (βλέπε αλυσίδες)

 

τι να πχει κανείς... :P

Επεξ/σία από activex
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα ποτε προλαβαν να βγει και αλλο ρε παιδια?δεν προλαβενω να κατεβαζω χεχε!

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=250797&page=51#505

 

εχεις ενα προβληματακι με το "βαλε/βγαλε" ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο παντως μεχρι στιγμης,

μια μικρη βοηθεια απο καποιον που περασε το Μεξικο

 

 

στα calendars ενω εχω φτιαξει το ενα κ "ανοιξε απο κατω η γη",

πως στο καλο περνας απεναντι να κανεις κ το αλλο? εχω φαει τα μουτρα μου 20 φορες!

στη πλατφορμα δεν φαινετε να μπορεις να κρεμαστεις ωστε να κατεβεις λιγο λιγο,τι στο καλο...

 

 

σε πολλα σημεια οπου επρεπε να τραβηξεις κατι με το σχοινι που πεταει η λαρα οπως κ στο σημειο που κολισε ο activex ενω πατας το e δεν κανει τιποτα και απλα κουναει το κεφαλι σαν να σου λεει "oxi" με επαναλαμβανομενο πατημα μου περασε κανονικα απο ολα αυτα τα σημεια, το λεω σε περιπτωση που το παθει κ αλλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο παντως μεχρι στιγμης,

μια μικρη βοηθεια απο καποιον που περασε το Μεξικο

 

 

στα calendars ενω εχω φτιαξει το ενα κ "ανοιξε απο κατω η γη",

πως στο καλο περνας απεναντι να κανεις κ το αλλο? εχω φαει τα μουτρα μου 20 φορες!

στη πλατφορμα δεν φαινετε να μπορεις να κρεμαστεις ωστε να κατεβεις λιγο λιγο,τι στο καλο...

 

 

σε πολλα σημεια οπου επρεπε να τραβηξεις κατι με το σχοινι που πεταει η λαρα οπως κ στο σημειο που κολισε ο activex ενω πατας το e δεν κανει τιποτα και απλα κουναει το κεφαλι σαν να σου λεει "oxi" με επαναλαμβανομενο πατημα μου περασε κανονικα απο ολα αυτα τα σημεια, το λεω σε περιπτωση που το παθει κ αλλος..

 

 

Θα πρέπει να πας πίσω με την μηχανή...δεν υπάρχει περίπτωση να τα καταφέρεις αλλιώς...καθώς την μηχανή σου την παίρνεις παντού μαζί..οπότε μην την ξεχάσεις πουθενά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...