Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μια βοήθεια και εδώ γιατί με έχει σπάσει τα νέυρα.

 

tru2008112521365001ls0.jpg

 

 

tru2008112521370070zx9.jpg

 

Πώς στο καλό θα πέσει αυτός ο %$@#$@!$@ βράχος;;;:mad::mad: Παλεύω τόση ώρα... Είδα ένα ποστ, πριν 2-3 σελίδες, στο οποίο ο φίλος έλεγε ότι πρέπει να χεις την σωστή κλίση κλπ... σε ποιά απο τις 2 φότος είμαι οκ;; Και απο τις 2 μεριές πήγα αλλά τίποτα... Κουνιόταν μόνο ο κρίκος αλλα όχι ο βράχος :cry:

 

 

-----Προστέθηκε 25/11/2008 στις 10 : 58 : 17-----

 

 

Τα κατάφερα τον έριξα τον γαμημένο!... Sorry για το βρισίδι αλλά με έσπασε τα νεύρα...:-D

 

Τώρα κατεβαίνω κάτω στην τρύπα, ανοίγω την πόρτα με το γάντι, και είμαι στο σημείο όπου πρέπει να γυρίσω το στρόγγυλο κομμάτι για να βγώ στην βάρκα όπως λέει και η Λάρα... το στρίβω προς τα δεξιά, μετά με τον γάντζο, πηγαίνω απέναντι αριστερά, αλλά σε ένα σημείο είναι σπασμένο το περβάζι, δεν μπορώ να συνεχίσω... Που στο καλό πρέπει να πάω;;

Μου φαίνεται δεν πρέπει να παίζω αυτό το παιχνίδι μετα την δουλειά....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Τώρα κατεβαίνω κάτω στην τρύπα, ανοίγω την πόρτα με το γάντι, και είμαι στο σημείο όπου πρέπει να γυρίσω το στρόγγυλο κομμάτι για να βγώ στην βάρκα όπως λέει και η Λάρα... το στρίβω προς τα δεξιά, μετά με τον γάντζο, πηγαίνω απέναντι αριστερά, αλλά σε ένα σημείο είναι σπασμένο το περβάζι, δεν μπορώ να συνεχίσω... Που στο καλό πρέπει να πάω;;

Μου φαίνεται δεν πρέπει να παίζω αυτό το παιχνίδι μετα την δουλειά....:cry:

 

 

πηγαινεις απο την δεξια μερια και το σπρωχνεις μετα γυρνας πισω με το γαντζο και το γυρνας παλι οσπου να φτασει στην πορτα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολλησει τελειως...μετα το δωματιο με το αγαλμα του thor που γυρνας τους τειχους με το "γαντι"(που γινονται μλπε οι τειχοι οταν εισαι κοντα) εκανα αυτο που η8ελε και μπηκα σε ενα δωματιο με νερο και εναν κρικο στο τοιχο και δεν μπορω ν κανω τιποτα...καμια βοηθεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολλησει τελειως...μετα το δωματιο με το αγαλμα του thor που γυρνας τους τειχους με το "γαντι"(που γινονται μλπε οι τειχοι οταν εισαι κοντα) εκανα αυτο που η8ελε και μπηκα σε ενα δωματιο με νερο και εναν κρικο στο τοιχο και δεν μπορω ν κανω τιποτα...καμια βοηθεια??

 

 

αν θυμαμαι καλα εισαι στο σημειο που

οπως μπαινεις στα δεξια εχεις τον κρικο που λες και απεναντι ακριβως εχει μια πλατφορμα με μια πορτα και στη μεση εχει νερο...

πρεπει πηδωντας να πιαστεις απο τον κρικο με το σχοινι που πεταει η λαρα,να κατεβεις τοσο χαμηλα που να ακουμπας σχεδον το νερο και μετα δεξια αριστερα και οταν φτασεις στο ψηλοτερο σημειο απεναντι απο τη πλατφορμα με τη πορτα πηδας προς τα πισω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολλησει τελειως...μετα το δωματιο με το αγαλμα του thor που γυρνας τους τειχους με το "γαντι"(που γινονται μλπε οι τειχοι οταν εισαι κοντα) εκανα αυτο που η8ελε και μπηκα σε ενα δωματιο με νερο και εναν κρικο στο τοιχο και δεν μπορω ν κανω τιποτα...καμια βοηθεια??

 

 

πρεπει να πηδηξεις απεναντι με τον γαντζο και εκει θα βρεις ενα πασαλο στον τοιχο οπου θα πιαστεις και θα περιμενεις να κατεβει ωστε να ξεκλειδωσει μια πορτα που ειναι κατω απο το νερο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ενα save να μου στήλη κάποιος στο mail μου είμαι εκεί που λέει και ο N.I.C αλλά δεν μπορώ να ρίξω με τίποτα το άγαλμα αν μπορεί ας κάνει τον κόπο να σου στο περάσει.

ευχαριστώ

 

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινεις απο την δεξια μερια και το σπρωχνεις μετα γυρνας πισω με το γαντζο και το γυρνας παλι οσπου να φτασει στην πορτα

 

Ok ευχαριστώ, πέρασα και από κει επιτέλους... Φεύγουμε για Mexico τώρα :-D:-D

 

@Eagle_IIz: check your mailbox ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ COASTAL THAILAND REMNANTS. EINAI ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΤΩΝ ΚΑΚΩΝ. ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΜΟΝΟ TREASYRES. ΘΑ ΣΚΑΣΩ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ COASTAL THAILAND REMNANTS. EINAI ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΤΩΝ ΚΑΚΩΝ. ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΜΟΝΟ TREASYRES. ΘΑ ΣΚΑΣΩ...

 

Συνάντησες 2 τίγρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιζω τωρα το game tomb raider underworld και εχω κολισει στην 2 πιστα που ειναι το αγαλμα το μεγαλο σαν 2μαζι και τωρα το μερος που εχω κολισει ειναι εκει που βαζεις τους στρογγιλους κρισταλους που ειναι στο δεξια να εχουμε το αγαλμα μπροστα μας πως το βαζω .......

Ανεβαινω εγω πανω στο χερι που κουνιεταικαι μου βγαζει το κιτρινο χερακι παταω το E αλλα τιποτα ??? HELP ME PLZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη κιόλας αλλά πραγματικά εχουν δίκιο όσοι φωνάζουν για την ορθογραφία. Φίλε έλεος πονέσανε τα μάτια μου, άσε που κόντεψα να ξεχάσω τα ελληνικά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...