Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά, το ΑΙ όμως τον αντιπάλων είναι ότι νάνε..ένας ηλίθιος στο πλοίο, εκεί που με πυροβολούσε, ξαφνικά άρχισε να τρέχει, και βρίσκει τοίχο μπροστά του, και απλά στεκόταν εκεί, εγώ πήγα με την ησυχία μου πίσω του, και τον βάρεσα..Αν είναι δυνατόν το πόσο ηλίθιοι τους έχουν κάνει. Πάντως, είναι κλασσικό TR που ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω να επιβεβαιωσω πως το σημειο που κολισα ειναι οντος bug απο οτι με πληροφορισαν (και μαλιστα χοντρο διοτι δεν μπορω να παω παρακατω!)

 

αφου τα κανω ολα σωστα λυπον ξανα παιζω απο αλλο save μπας και ξεκολισει...

 

ατιμη λάρα μου..λάρωσες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι bug dude sorry δεν κατάλαβα για που έλεγες...reload το level και άμα δεν γίνετε σου στέλνω ένα save μετά από εκεί ;)

 

κανε ενα κοπο τοτε ρε μαν αν σου ειναι ευκολο γιατι ειναι δυο ωραις παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έστειλα το link μέσο pm dude...είναι 2 saves...το ένα πρέπει να είναι πριν από κει που είσαι και το άλλο μετά...

 

να εισαι καλα ρε αδελφε! ολα καλα παιζω παρακατω τωρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι στο άγαλμα που έχει τα δυο κεφάλια ένα πάνω και ένα κάτω έχω κατεβαση τα χέρια και έχω τοποθέτηση τούς καθρέπτες και έχω κατέβει κάτω όπου είναι δυο αγάλματα με βεντάλιες πώς θα περάσω από εκεί λογικά πρέπει να τα συγχρονίσω για να γίνει κάποια ανατανακλαση!!!!!

 

μετά αφού το περάσω και ανοίξει και περάσω από κάτω με βγαζει σε ένα μέρος όπου υπάρχει ένας βράχος με ράγισμα και με κρίκο πώς στο καλώ περνιεται αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά αφού το περάσω και ανοίξει και περάσω από κάτω με βγαζει σε ένα μέρος όπου υπάρχει ένας βράχος με ράγισμα και με κρίκο πώς στο καλώ περνιεται αυτο

 

Θα πρέπει να πιάσεις τον κρίκο και να τον τραβήξεις πατώντας το "Ε" μένοντας ακίνητος.Τότε ο βράχος θα πέσει και θα ανοίξει το πέρασμα.

 

 

Με αφορμή αυτό, κάποιο από τα παιδιά που το προχώρησε μπορεί να μου πει στο Μεξικό πώς θα βγάλω το κεφάλι από το άγαλμα του jaguar στο calendar ώστε να το βάλω στο άλλο?Γιατί έχω κάνει τα πάντα και δεν τα έχω καταφέρει:cry:..(αλλά ξέρω πως θα είναι απλό...:-()

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά αφού το περάσω και ανοίξει και περάσω από κάτω με βγαζει σε ένα μέρος όπου υπάρχει ένας βράχος με ράγισμα και με κρίκο πώς στο καλώ περνιεται αυτο

 

 

εφαγα κολιμα σε αυτο το σημειο και τελικα ακου τι ηταν...

αν προσεξεις το αγαλμα εχει μια ρωγμη απο την αριστετη πλευρα,

τι πρεπει να κανεις λυπον αφου διχνει βαρει και δεν πεφτει?

να πας αριστερα απο τη φορά της ρογμης και να τραβιξεις!

 

εφαγα τον τοπο θεωροντας πως ειναι bug.

τελικα ειναι απλα .... εξυπνω!) ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προσπάθησα αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα αν μπορείτε ρε παιδιά καποιο save να το βάλω γιατί μου έχει σπαση τα νευρα.

 

 

ετσι οπως το βλεπεις μπαινωντας...πηγες απο την αριστερη πλευρα που σου ειπα? μην εισαι και πολυ κοντα ομως! ψαξε λιγο να βρεις τη σωστη κληση (αν εχεις αυτα τα στοιχεια ειναι ευκολο!)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με αφορμή αυτό, κάποιο από τα παιδιά που το προχώρησε μπορεί να μου πει στο Μεξικό πώς θα βγάλω το κεφάλι από το άγαλμα του jaguar στο calendar ώστε να το βάλω στο άλλο?Γιατί έχω κάνει τα πάντα και δεν τα έχω καταφέρει:cry:..(αλλά ξέρω πως θα είναι απλό...:-()

 

δεν το βγάζεις. Υπάρχει σε μια σπιλιά και 2ο κεφάλι. ψάξε και θα το βρείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...