Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Ίσως το μόνο παιχνίδι που πραγματικά περιμένω να βγεί για το 2008..

Παίζω tomb raider "απο πάντα" και αν εξαιρέσεις το τραγικό angel of darkness ΟΛΑ τα άλλα με ενθουσίασαν...

Πάντως δεν μπορώ να πώ οτι με τρέλανε τόσο πολύ το 2.. Μου άρεσε πολύ μέν.. αλλα δεν μπορώ να το ξαχωρίσω απο τα υπόλοιπα.. Μάλλον σαν καλύτερο θα πώ το 1 για δεκάδες λόγους που έχω στο μυαλό μου αυτή τη στιγμή.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχει βαρεθεί η lara να ταξιδευει στο περού στην ινδία και στην Αίγυπτο? Συγνώμη δηλαλή αλλά έγω να μουν στην θέσης της θα τα χα παρατήσει και θα άραζα με την φραπεδάρα μου στην βιλάρα μου.

Άλλωστε πόσα μυστηκά έχει αφήσει ανεξερεύνητα αυτή η γκόμενα? Δεν έχει αφήσει λαγούμι για λαγούμι και γρεμό σε γρεμό να μην σκαρφαλώσει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MixalisX Tώρα θα πάει να βοηθήσει τον Μάικλ να αποδράσει,Να βρει τους αγνοούμενους του Lost,και θα έρθει απο Ελλάδα για να βοηθήσει τον τύπο στα μάυρα μεσάνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το T.R 2 δεν ειναι κανενα αλλο ειναι το μοναδικο παιχνιδι που εχω τερματισει πανω απο 2 φορες. Απιστευτα γραφικα,μουσικη,τοποθεσιες(θιβετ),πλοκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
οσα και να βγαλουν την γοητεια και την δραση που ειχαν τα πρωτα! λιγο χλωμο το βλεπω. παντος λαρα να εινε και οτι θελει ας γινει

Πραγματικα. Δεν θα ξανανιωσω τετοιο πραγμα σε παιχνιδι. Καλα και τα Fps που παιζουμε σημερα αλλιως ηταν τοτε με τη Lara. Αναμνησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...