Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δοκίμασε κανεις? Βγήκε χθες η προχθές

 

ναι εγώ.

 

Πολύ καλά γραφικά και gameplay οι παλιές καλές εποχές της λαρα πλέον με γραφικά νέας γενιάς. Πραγματικό διαμαντάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλυτερα να μασας, παρα να μιλας...

 

 

tomb-raider-underworld-games-for-windows-boxart.jpg

 

 

 

ΩΩΩΠ! τι εγινε? :devil:

 

λιγη λογικη.. ποσοι εχουν blu-ray στο PC τους?? αμα εβγαινε ΜΟΝΟ σε blu-ray δε θα πουλαγε απλα.. 7,41GB να το βαλεις σε blu-ray που κανει 20Ε κ οχι σε Double Layer που κανει 2Ε εεε αυτο λεγεται... n00bιά!:lol:

 

Με τις υγειες σου..

 

edit: κοιτα το κστο amazon..

 

http://www.amazon.com/Tomb-Raider-Underworld-Playstation-3/dp/B0012N746W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Released! 6.74GB Blu-Ray Disk.

 

Γράφω πουθενά στο post μου ότι βγαίνει μονο blu-ray? Το release που βγήκε είναι blu-ray..

 

Blu-Ray? φιλε ειμαστε σε PC Section, αρα πιο πιθανο ειναι Double layer..

 

Εσύ δεν πίστεψες ότι βγαίνει και σε blu-ray..go eat ur n00bcake...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφω πουθενά στο post μου ότι βγαίνει μονο blu-ray? Το release που βγήκε είναι blu-ray..

 

 

Εσύ δεν πίστεψες ότι βγαίνει και σε blu-ray..go eat ur n00bcake...

 

 

Όπως ειπα:

 

 

 

λιγη λογικη.. ποσοι εχουν blu-ray στο PC τους?? αμα εβγαινε ΜΟΝΟ σε blu-ray δε θα πουλαγε απλα.. 7,41GB να το βαλεις σε blu-ray που κανει 20Ε κ οχι σε Double Layer που κανει 2Ε εεε αυτο λεγεται... n00bιά!:lol:

 

Που σημαινει ότι ξερω πολυ καλα που κ σε τι βγηκε σε αντιθεση με σενα.. διαβαζε->σκεψου (ή απλα καντο skip)->κ επειτα κρινε. Που σημαινει πως πιστεψα πως ειναι ΚΑΙ (στο ξανατονιζω) σε Blu-Ray.

 

Γιατι φασκεις κ αντιφασκεις? Για να μου παραθετεις blu-ray edition, ναι, αυτο λες! Κ σου ξαναλεω, το release των 99.9% ηταν κ θα ναι για 2 χρονια ακομη PC DVD (single ή Dual Layer). αυτο το 0.1% θα ναι blu-ray..

 

Κ μη κανεις σα παιδαρελι με τις κλασικες εκφρασεις n00b κτλ, δεν ξερω τι εισαι, αλλα ΔΕΝ απευθυνεσαι σε παιδαρελι..:-D αντε με τις υγειες σου.

 

ΥΓ Ευχαριστω, αλλά ειναι πολυ ελαφρια η n00bcake, θα στην αφησω να την φας εσυ καλυτερα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως σε καθε επεισοδιο φαινεται ακομη νεότερη και..ζουμερη! :devil:

 

sorry GhostRiderLSOV, δεν θα το συνεχιζα αλλα οταν ο αλλος δε σε ξερει, κ σε λεει απ το πουθενα n00bά επειδη του πες πως υπαρχει κ η παμφθηνη ανθρωπινη έκδοση DL DVD, ε...

κ ειδικα στη Lara που την εχουμε σπουδασει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε n00ba ποιος μίλησε για το τι θα είναι τα releases στο μέλλον...who cares...εγώ βρήκα το release 6GB σε blu-ray και το πόσταρα για τους υπολοιπους,τώρα το τι είσαι αυτό είναι δικό σου πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρενθεση εκανα, αα σορρυ που δεν μου το επιτρεπεις, θα βαλω την γατα (που δεν εχω) να κλαιει :lol:

 

ακριβως, ΕΣΥ το βρηκες σε Blu-Ray κ το ποσταρες λες κ ειναι η μονη εκδοση.:-)

 

Ολοι οι υπολοιποι θα χρησιμοποιουμε την αλλη..θα σαι δηλ. ο μοναδικος! ουαου ευχαριστημενος?

 

ΥΓ πηγαινε κ παιξε με τπτ αλλο (αν το πιασες το υπονοουμενο) γιατι σε εχει βαρεσει λιγο στο κεφαλι μου φαινεται..ή μηπως ειναι εκ γενετης?? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβαινω τι λεει ο darklordvader77, κανει πολεμο μονος του. O O {TDi}Dj2k..infc ανεφερε το εξης: Released! 6.74GB Blu-Ray Disk. Μονο αυτο. Ο darklordvader77 δεν καταλαβα που το πηγαινε, τι παει να πει: "Blu-Ray? φιλε ειμαστε σε PC Section, αρα πιο πιθανο ειναι Double layer..". Ναι οκ, το στανταρ ειναι το DVD αλλα τι σχεση εχει αυτο? Ειναι αναγη να το γραψεις σε Blu-ray μετα? Γραψτο σε DL η κρατα το στο σκληρο... Ολα τα αλλα ειναι ακυρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, σ αυτο εχεις δικιο, δεν ειμαι κ ο πιο ηρεμος ανθρωπος του κοσμου, αλλα θυμησου ποιος προσβαλε πρωτος. το πρωτο μου post ηταν μια χαρα..

 

γενικα μου τη δινει ατομα που δεν ξερω/ξερουν να πετανε προσβολες κ ειρωνιες χωρις να υπενθμισω να ξερω/ξερουν. anyway, καληνυχτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...