Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρε τα 2 stones, και βαλτα στην πορτα να κρατηθει ανοιχτο. Μετα πετα τα, through την πορτα, Νομιζω με το (B) και προχωρας. Ευκολο ειναι φιλε μου.

 

θα πάρεις μια μια της πέτρες και με το πλήκτρο που πετάς την χειροβομβίδες αφου έχεις παρη την πετρά στα χέρια σου την πετάς έξω από την πόρτα που την πατάς ήδη μετά καταλαβαίνεις τη θα κάνεις αφού περασης και της 2 πέτρες στο κυρίως δωμάτιο.

 

δεν γνώριζα ότι μπορείς να τις πετάξεις τις ριμάδες τις πετρες!

 

Ευχαριστώ πολύ παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

είμαι στο άγαλμα που έχει τα δυο κεφάλια ένα πάνω και ένα κάτω έχω κατεβαση τα χέρια και έχω τοποθέτηση τούς καθρέπτες και έχω κατέβει κάτω όπου είναι δυο αγάλματα με βεντάλιες πώς θα περάσω από εκεί λογικά πρέπει να τα συγχρονίσω για να γίνει κάποια ανατανακλαση!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι στο άγαλμα που έχει τα δυο κεφάλια ένα πάνω και ένα κάτω έχω κατεβαση τα χέρια και έχω τοποθέτηση τούς καθρέπτες και έχω κατέβει κάτω όπου είναι δυο αγάλματα με βεντάλιες πώς θα περάσω από εκεί λογικά πρέπει να τα συγχρονίσω για να γίνει κάποια ανατανακλαση!!!!!

 

 

ξανανεβασε τα χερια και μετα κατεβα να συγχρονισεις τα αγαλματα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανανεβασε τα χερια και μετα κατεβα να συγχρονισεις τα αγαλματα :-D

 

Mια βοηθια και σε εμενα!

 

 

περναω το σημειο αυτο που λες στον παραπανω φιλο, ανοιγει η πορτα και στο μερος που με βγαζει δεν παει πουθενα! (εχει ενα "τοτεμ" το ονομαζει naga αν δεν κανω λαθος) και πρεπει να το ρηξει για να σπασει το πατωμα αλλα δεν πεφτει με τιποτα παρολο που το τραβαει με το σκηνι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά Φανταστική η νέα Lara!

Στο Χταπόδι κατεβάζω τον μοχλό πάνω από το κεφάλι του..κατεβαίνω κάτω στον άλλο μοχλό αλλά δεν λειτουργεί..Καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά Φανταστική η νέα Lara!

Στο Χταπόδι κατεβάζω τον μοχλό πάνω από το κεφάλι του..κατεβαίνω κάτω στον άλλο μοχλό αλλά δεν λειτουργεί..Καμιά ιδέα?

 

 

εχεις ριξει στο κεφαλι του το πατωμα η ακομα ζει το χταποδι?

νομιζω οτι δεν εχεις κοψει καποια σκηνια που χριαζεται για να τραβιχθει ο μοχλος...ψαξε λιγο καλητερα την πιστα γιατι δεν θυμαμε ακριβος τη διαδρομη!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χταπόδι είναι ζωντανό..έχω χτενίσει τα πάντα..αφού σκέφτομαι να το πάρω από την αρχή..

 

Απο την μερια που ειναι ο μοχλος που δεν κατεβενει απο οτι θυμαμαι αριστερα αν προχωρισεις εχει να κατεβεις απο καπου και εχει κατι γραναζια!!!πετας αυτο το σκινι που εχει η λαρα μεσα στα γραναζια και μετα τραβας για να ξεμπλοκαρει το συστημα και μετα δουλευει ο μοχλος εξω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moiwii αν περασες και το δικο μου σημειο (ποστ #95) δωσε μια βοηθια και σε εμενα! και βαλε spoiler γιατι θα μας παρουν με τις πετρες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moiwii αν περασες και το δικο μου σημειο (ποστ #95) δωσε μια βοηθια και σε εμενα! και βαλε spoiler γιατι θα μας παρουν με τις πετρες :P

 

Φιλε μου δεν θυμαμαι καθολου!!!Τι αλλο εχει εκει?

Αν δεν σε βοηθησει καποιος μεχρι το απογευμα θα το δω και θα σου πω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν θυμαμαι καθολου!!!Τι αλλο εχει εκει?

Αν δεν σε βοηθησει καποιος μεχρι το απογευμα θα το δω και θα σου πω!!

 

 

δεν εχει τιποτε αλλο! ειναι ενας κλειστος χωρος (ακριβος κατο απο την θεα με τα χερια οταν ανηγει το πατωμα) ειναι αυτο το αγαλμα το οποιο το γραπωνεις με το σκηνι για να το ριξεις αλλα δεν το ριχνει και πρεπει να πεσει για να σπασει το πατωμα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξέρω θα ακουστεί χαζό αλλά δεν είχα πυροβολήσει τις αλυσίδες...

Τώρα στην Ταϊλάνδη αφού ανέβηκα τους βράχους έφτασα σε ένα αδιέξοδο με την είσοδο ενός "ναού" και μάλλον πρέπει να ανέβω επάνω αλλά δεν μπορώ να πιαστώ με τίποτα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

{TDi}Dj2k..infc το ωραιο ειναι οτι στο σημειο που ειμαι μου λεει να κανω το αυτονοητο. το οποιο φυσικα και κανω αλλα δεν γινεται

 

τιποτα! εχω αρχισει να πιστευω οτι ειναι bug...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...