Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider: Underworld


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Παίξτε το παιχνίδι και απολαύστε το υπέροχο κολαράκι της lara στην πρώτη πίστα σαν ανθρωποι!!!

 

Indeed!

Πήγα λίγο να δω τον Harry Potter (μην γελάσει κανείς :P) και πάλι πέφτουν σφαλιάρες...

 

Επίσης να προσθέσω MixalisX ότι έχει και καλά 'μπαλκόνια' η Lara. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 221
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βασικά δεν έχω blu-ray drive. Από κει και πέρα το πρώτο release που βρήκα ήταν από blu-ray, και πολύ απλά μου έκανε εντύπωση για το μικρό του μέγεθος και για αυτό το ανέφερα...και παρεπιπτόντως από ποτε το n00b είναι βρισιά?

 

Anyways installing the game now... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρισια ειναι οτιδηποτε συμπερασμα βγαζει καποιος που ναι λαθος κ δην για ατομο που δεν γνωριζει..

 

Τεσπα εγω εχω φτασει στο επιπεδο με το τεραστιο χταποδι! παντως δε περιμενα να ταν τοοοσο καλο..

 

το μονο σπασιμο ειναι οτι σε καθε παιχνιδι η Lara χάνει 10 χρονια.. στο legend μονο φαινοταν κανονικα οσο επρεπε να ναι.. δηλ. 30+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
τεραστιο χταποδι!

 

Όχι ρε γμτ!

Καλά, αν ήταν γιαπωνέζικο παιχνίδι και είχε τεράστιο χταπόδι, ξέρετε τι θα παιζόταν...

 

Tentaclllllle Raaa...(shut up Ghost)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάντε μία λίστα από όλα τα Tomb Raiders. Να δω ποια δεν έχω παίξει...

 

Έχω παίξει τα:

 

Tomb Raider 1

Tomb Raider 2

Tomb Raider 3

Tomb Raider, The Last Revelation

Tomb Raider, Chronicles

Tomb Raider, The Angel of Darkness

Tomb Raider, Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες μόνο το expansion του 3, το The Lost Artifact και το Anniversary (πολύ καλο remake του 1)

 

Υγ ρε παιδες απο που κανω poll? μου ρθε πριν η ιδεα να δω ποιο ειναι το αγαπημενο απ ολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκαυλιάριδες παρεπιπτόντως, μετά το χταπόδι φθάνω στο γαντι και πρέπει να βάλω πέτρες για να ανοιξει η πόρτα. Πώς το κάνω αυτό ρε γμτ? εχω φάει κολημα και δεν υπάρχουν ακόμα walkthroug στον οριζοντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα.

εκανα εγκατασταση κανονικα το παιχνιδι, ξεκιναει μια χαρα να παιζει, φτανει στην οθονη που δειχνει τη λαρα αλλα μονο το ποντικι δουλευει!

απο το πληκρολογιο δεν καταλαβενει τιποτα.

παω εκει που φτιαχνεις τα κουμπια, παταω να φτιαξω καινουργια, αλλα δε το βλεπει το πληκτρολογιο.

 

καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκαυλιάριδες παρεπιπτόντως, μετά το χταπόδι φθάνω στο γαντι και πρέπει να βάλω πέτρες για να ανοιξει η πόρτα. Πώς το κάνω αυτό ρε γμτ? εχω φάει κολημα και δεν υπάρχουν ακόμα walkthroug στον οριζοντα...

παρε τα 2 stones, και βαλτα στην πορτα να κρατηθει ανοιχτο. Μετα πετα τα, through την πορτα, Νομιζω με το (B) και προχωρας. Ευκολο ειναι φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάρεις μια μια της πέτρες και με το πλήκτρο που πετάς την χειροβομβίδες αφου έχεις παρη την πετρά στα χέρια σου την πετάς έξω από την πόρτα που την πατάς ήδη μετά καταλαβαίνεις τη θα κάνεις αφού περασης και της 2 πέτρες στο κυρίως δωμάτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε βρε παλικάρια παρατήσαμε το L4D και πιάσαμε νέα λιμάνια? Καλά το Σαββάτο ήταν τραγική η κατάσταση ξεκινήσαμε από τις 9 και τελειώσαμε στις 11 (Για Chat στο Lobby μιλάω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game είναι άψογο...μερικά bugs και glitches αλλα τέλειο...

 

συμφωνο απολυτα...επιτελους, το Tomb Raider γυρισε πισω σαυτο που μαθαμε, τα puzzles, οσο δυσκολα που ηταν και στο πρωτο και το δευτερο ΤR...ατμοσφαιρα, γραφικα ιχος, κοντρολλς, ακομη ποιο καλυτερα πιστευω. Εχει και μεγαλο ενδιαφερον...ελπιζω να ειναι μεγαλο και οχι μικρο σαν παιχνιδι.

Αλλα αυτο που πεθυμησα ηταν η σκεψη που εριχνα οποτε κολλουσα καπου. Θελω να σκεφτώ και να μην ειναι εντελώς λινεαρ, οπως το παλιο το Legend, που το βρηκα χαλια, το ένα και το 2 ήταν τα καλύτερα, και πιστεύω αυτο πέφτει στην ιδια κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...