Προς το περιεχόμενο

Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια για σφαλιάρες


igeorgak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sellers, ο τύπος τα έκανε αυτά το '92. Τότε το είδος όχι απλώς δεν είχε κορεστεί, αλλά ήταν στα ντουζένια του και στις αρχές του.

 

Επίσης, ο κομπέην αυτοκτόνησε για να γίνουν διάσημοι οι νιρβάνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
Επίσης, ο κομπέην αυτοκτόνησε για να γίνουν διάσημοι οι νιρβάνα!

 

μα τα παναγίδια βόδια το ξέρα! :P

 

Βρίστε και άλλο τον Vikernes, μπορείτε!

 

Αφού έχετε καταλήξει! Προς θεού, μην ακούσετε τα albums.

 

δεν έκρινα την μουσική του (άλλωστε μου αρέσουν αρκετά μερικά κομμάτια του) αλλά τον ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν αναφερόμουν σε σένα σε πρώτη φάση βέβαια. Αν και αν έμπαινα σε διαδικασία να γίνω ο μέγιστος κριτής όλων των μουσικών που βρίσκονται στη δισκοθήκη μου, ε γάμα το, ούτε 100 χρόνια Ιεράς Εξέτασης δεν θα έσωζε την κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι αλλά από την στιγμή που το topic είναι "Τραγουδιστής για σφαλιάρες" ο "Count Grishnak" ανήκει σε αυτή την κατηγορία :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sellers, ο τύπος τα έκανε αυτά το '92. Τότε το είδος όχι απλώς δεν είχε κορεστεί, αλλά ήταν στα ντουζένια του και στις αρχές του.

 

Και αυτό τι πάει να πει? Πως οτιδήποτε έβγαινε εκείνο τον καιρό ακουγόταν σαν τρελό και ήταν 100% ότι θα ακουστεί?

 

Για να καταλάβω δεν πιστεύετε πως υπάρχουν τύποι, και συγκροτήματα τα οποία καταφεύγουν σε θεατρινισμούς προκειμένου να πουλήσουν?

 

...είπε ο Sellers, που κατέληξε κιόλας!

 

+1967!!!!

 

Βρίστε και άλλο τον Vikernes, μπορείτε!

 

Αφού έχετε καταλήξει! Προς θεού, μην ακούσετε τα albums.

 

Μάλιστα... Αγνοώ τα ειρωνικά σχόλια και συνεχίζω.

Όπως είπα πριν δεν έχω ακούσει τις μουσικές του και δεν εκφράζω γνώμη. (Που ακόμα και σκατά να έλεγα ότι είναι, είναι το προσωπικό γούστο). Απο κει και πέρα είπα πως συγκροτήματα τα οποία χρησιμοποιούν διάφορα πράγματα για να πουλήσουν δεν μου κλαθονται καλά στο μάτι, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι SONY και καλά δεν θα μου κάτσουν και καλά στο αυτί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, νο οφφένς, αλλά μιλάς σαν να ήσουν στο βαν με Varg και Snorre, και να μοίραζες μπενζίνα στον Tunsberg όταν έκανε τις βρωμοδουλειές του!

 

Ωραία όλα αυτά, αλλά το google λέει για κρανίο Dead κολιέ Hellhammer και γενικώς μην το πιστεύεις πάντα.

 

Δηλαδή διάβασες στον Γόγλη πως οι Mayhem έπαιξαν πρώτοι black και ήρθες να μοστράρεις την αλήθεια; Να έχεις κάνα δίσκο τους; Και να χεις..

 

Άντε για μάθε με εσύ που ξέρεις..γιατί εγώ δε σκαμπάζω γρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπε κ ο ΤhReSh παραπανω,το τοπικ αναφερετε σε τραγουδιστες-ιστιες που αξιζουν μπουκετα....ο Vikernes,εβγαλε οτι εβγαλε,επηρεασε οσο επηρεασε-κ δεν τον θεωρω υπερκτιμημενο,η επιρροη του ειναι οντως τεραστια στο χωρο-(το Filosofem παραμενει απο τα αγαπημενα μου αλμπουμ ever,αν κ δεν ακουω τετοια μουσικη καιρο τωρα),αλλα σαν ατομο ειναι ενας μαλακας κ μισος κ ολα αυτα με τις εκκλησιες κτλ,ειναι απλα δειγματα του τι τσουτσεκι ηταν κ ειναι κ που εφτανε λογω της μ@λ@κιας που ειχε στον εγκεφαλο...μην εξανθρωπιζουμε αυτο το μιασμα,ελεος δλδ,καποιος πριν σχεδον του φαινοταν νορμαλ που σκοτωσε τον αλλο το χοντρο επειδη του την εμπαινε,ελεος κ παλι!!!

Δεν πιστευω πως κατεφευγε σε θεατρινισμους για ν πουλησει κ ετσι,απλα πως ηταν ψυχακι,αυτο μονο...μουσικα εδωσε πολλα,επηρεασε κοσμο αλλα σαν ατομο ηταν γτπ..κ γιαυτο του αξιζει κ η σφαλιαρα...ρε ο ανθρωπος σκοτωσε,εκαψε εκκλησιες,βρεθηκε με εκρηκτικα στ'αμαξι,ειναι ναζι,ρατσιστης,δν ξερω γω τι,τι λεμε τωρα,απλα ειναι επικινδυνος ....κ ο Λεμυ ειναι βρωμοστομος,μπεκρης κ ρεμαλι,αλλα δεν ειναι κ απειλη για καποιον,ο αλλος ειναι ζωντανη παγιδα θανατου!!!(lol)...τεσπα,εγω πιστευω πως ατομα σαν κ αυτο το σκουπιδι δεν θα πρεπει ουτε υπο επιτηρηση να βγαινουν απο τις φυλακες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο Mengele "καλός" γιατρός υποθέτω πως θα ήταν...αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι ήταν Nazi :P

 

WHITE MAN MARCHES ON . ολοι εσεις που αγαπατε ολο τον κοσμο ειστε για κλαμματα ρε ...και ξεκωλλατε για τον Varg ο καθε ξεφτιλας ασχετος δεν εχει δικαιωμα να μιλαει αρνητικα για αυτον (ουτε εγω επισης)..αντε το παρατραβηξατε το σκηνικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε για μάθε με εσύ που ξέρεις..γιατί εγώ δε σκαμπάζω γρη.

 

Μαν, απλά σου είπα να μην πιστεύεις ό,τι βλακεία διαβάζεις, επειδή εκτίθεσαι. Αν θεωρείς πως θέλησα να πουλήσω μαθήματα early 90's black metal πεπραγμένων, δεν θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blashyrkh+ είναι αλήθεια πως δεν είσαι και η ιδανική βοήθειά μου στην προσπάθεια να υπερασπιστώ τον Βίκερνες.

 

re φιλε τι να κανω μιλανε γι αυτον σαν να ειναι φιλαρακι τους η κανενας που παιζαν μπαλα στη πλατεια ..δεν πανε καλα οι ανθρωποι ας βρουν αλλον να κοροιδεψουν ας πουνε για τους dimmu borgir ..πολυ δεν παρατραβηξε το θεμα πες μ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για αυτό, μιλάω για κάτι φασιστοκαθυστερημενιές που φάνηκες να αμολάς στη συζήτηση σαν επιχείρημα για οποιοδήποτε συμπέρασμα θα κατέληγε σε οποιαδήποτε σοβαρότητα. Αν έκανα λάθος να με διαψεύσεις. Έκανα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...