Προς το περιεχόμενο

Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια για σφαλιάρες


igeorgak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα,αστο καλυτερα.θα πω κατι για καποιον και θα πεταχτει ενας που τον ακουει και θα μανουριαστει.κλασικα πραγματα πλεον...

 

εσυ φιλαρακο αν κρινω απ'το avatar δεν πρεπει να μιλας για metal μιλα για ο,τι αλλο θες αστο αυτο σε κανα αλλον (χωρις παρεξηγηση ετσι ,ο καθενας να μιλαει γι αυτο που ξερει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όχι,για τον Λεκτικό αυτό που είπα στην αρχή πλάκα ήταν.Κι εγώ τον θεωρώ βλάκα...όσο αφορά για τους hip hopάδες άστους εκεί να ακούνε την μουσική τους.Αν το παίζουν yo gangsta shit λες και είμαστε σε κάποιο ghetto του Brooklyn,τότε αυτοί γίνονται ρεζίλι από μόνοι τους,δεν χρειάζεται κάποιος να τους τα χώσει.Αν ακούνε απλά τη μουσική τους και δεν το παίζουν κι έτσι,τότε γιατί ? Ποιόν πειράζουν ?

 

σωστος αλλα οχι και να σκανε γλυφαδα να το παιζουν σταρ γιατι μου ρχετε να παρω ενα αλυσοπριονο και να τους κανω χυλο (From Skin to Liquid :lol::lol::lol: :shock:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γεια σας, ήρθα να σας πω πως επειδή σας τσαντίζει κάποιος μεταλλάς δεν είναι σωστό να κράζετε το μέταλ και επειδή κάποιος χιπχοπάς είναι καθυστερημένος, δε σας φταίει το χιπχοπ.

 

Το ΜΑΙΤΣΑΛ έχει τους χάμερφόλ του όπως το χιπχοπ έχει τον βουρλιώτη του -αλλά έχουν και τις πολύ αξιόλογες εκφάνσεις τους αμφότερα.

 

Μονστέρι εσύ χαλάρωσε λίγο γιατί πολύ σούζα το πας το αλογάκι.

Επίσης μπλασηρκ, επειδή ο άνθρωπος προτιμάει τους λίνκιν παρκ δε σημαίνει πως αποκλείεται στα νιάτα του να έλιωνε το μπλίζαρντ μπηστς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@lucifer ποια νιατα του 20 χρονων ειναι ,τελωσπαντων ο,τι του αρεσει του καθενα δικιο εχεις ,δεν υπαρχει λογος να μιλαμε για τετοια γιατι ο καθενας αναλογα με τα μυαλα του ακουει ο,τι γουσταρει..μονστερι ποιος ειναι??:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που καθαρισε τον αλλον τον χοντρο προφανως ειχε λογο .

 

Προχτες ηρθε να μου παρει τα κοινοχρηστα ο διαχειριστης κ μου την ειπε,επειδη δεν τα εδωσα νωριτερα κ τα καθυστερω...μου εσπασε τα νευρα..μαλλον λεω ν τον καθαρισω αυριο..(ελεος ομως!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα εχω να πω. Καθε λεπτο που ασχολεισται με το να θαβεται πραγματα που δεν γουσταρεται ειναι ενα λετπο που θα μπορουσαται να ακουται μουσικη που γουσταρεται και γενικοτερα να κανεται κατι πιο χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

monsters=ο μεγαλυτερος συνδεσμος οργανομεων φιλαθλων της ΑΕΛΑΡΑΣ

με δεδομενο οτι μονο εγω εχω avatar της ΑΕΛ εδω εμενα λεει...

p.s. ειμαι μελος των monsters

για τυχον κατωτατου επιπεδου νοητικα υστεριμενων ερωτησεις του τυπου "εσυ τωρα εισαι μονστερας και καλα?" και τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ φιλαρακο αν κρινω απ'το avatar δεν πρεπει να μιλας για metal μιλα για ο,τι αλλο θες αστο αυτο σε κανα αλλον (χωρις παρεξηγηση ετσι ,ο καθενας να μιλαει γι αυτο που ξερει)

 

metala μου εσυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το λες αυτο?ο varg vikernes χωρις αμφιβολια εκανε την αρχη για πολλα συγκροτηματα και βεβαια για ενα μεγαλο ειδος μουσικης το depressive black.και που καθαρισε τον αλλον τον χοντρο προφανως ειχε λογο και οτι και να λεμε εμεις αυτος τωρα εχει φαει ολη του την ωραια ζωη μεσα .Αν και βγαινει νομιζω θα ζητησει ακροαση το 2008.Εχεις αδικο για τον συγκεκριμενο και μαλιστα χωρις καν να αιτιολογεις ....

 

Ο Vikernes κατ'εμε είναι ο ορισμός του υπερτιμημένου και του ποζερά. Αν δεν είχε κανει τον φόνο κανένας δεν θα τον ήξερε ούτε και το συγκρότημα του.

Είναι ο ορισμός όλων των στερεοτύπων που βλάπτουν το black metal.

 

Εκείνη την εποχή που είχε γίνει το περιστατικό στην Νορβηγία, οι black-μεταλάδες ήταν χειρότεροι σε συμπεριφορά και ποζεριά ακόμη και απο τους εμο :P

Ολα τα 12χρονα κοριτσάκια πηγαίναν στην δίκη του και φωνάζαν "we love you varg" και λοιπά φαιδρά. Και μετά έγινε μόδα μόδα το κάψιμο εκκλησιών στις Σκανδιναβικές χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά καθώς δεν έχουμε την έμπνευση να γράψουμε το aske/det som/hvis και ούτε τα @@ να υλοποιήσουμε τις ιδεολογικές μας ακρότητες, νομίζω η φαιδρότητα δεν είναι οι Νορβηγίδες γκουθούδες αλλά η υποτίμηση των θεμελίων που έθεσε ο ΓΚΡΕΒΕΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Vikernes κατ'εμε είναι ο ορισμός του υπερτιμημένου και του ποζερά. Αν δεν είχε κανει τον φόνο κανένας δεν θα τον ήξερε ούτε και το συγκρότημα του.

Είναι ο ορισμός όλων των στερεοτύπων που βλάπτουν το black metal.

 

Εκείνη την εποχή που είχε γίνει το περιστατικό στην Νορβηγία, οι black-μεταλάδες ήταν χειρότεροι σε συμπεριφορά και ποζεριά ακόμη και απο τους εμο :P

Ολα τα 12χρονα κοριτσάκια πηγαίναν στην δίκη του και φωνάζαν "we love you varg" και λοιπά φαιδρά. Και μετά έγινε μόδα μόδα το κάψιμο εκκλησιών στις Σκανδιναβικές χώρες.

 

:rolleyes: ποζερας?τι λες παλικαρι μου ?ο ανθρωπος συνεθεσε μερικα απο τα πιο ομορφα κομματια εκεινης της περιοδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερτιμημένος ο άνθρωπος που έγραψε το "Filosofem".

 

Μάλιστα.

 

βεβαια μαλιστα .ακου υπερτιμημενος ....λες και μιλανε για κανα καλλιτεχνη του π**τσο^ ..δεν πατε καλα ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...