Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι μόνο μπράβο δε μπορώ να πω!

ακόμη ούτε υπηρεσίες doubleplay δεν προσφέρει

Connex talk

conn-x TALK ζώνες απεριορίστων κλήσεων

line_green.jpg

ζώνη απεριόριστων αστικών και υπεραστικών κλήσεων κάθε μέρα, όλη μέρα, 24 ώρες 7 ημέρες(δεν συνδυάζεται με κάποιο από τα πακέτα χρόνου ομιλίαςblank.gif ) € 14,9 /μήνα

Zώνη απεριόριστων αστικών και υπεραστικών κλήσεων από 20:00 έως 08:00 τις καθημερινές και το Σαββατοκύριακοblank.gif € 6,5 /μήνα blank.gif

 

Πακέτα Χρόνου Ομιλίας με conn-x Talk

line_green.jpg

ΟΤΕ 120 - μηνιαίως 120 λεπτά αστικών και υπεραστικών συνδιαλέξεωνblank.gif € 3,57 /μήνα

ΟΤΕ 240 - μηνιαίως 240 λεπτά αστικών και υπεραστικών συνδιαλέξεωνblank.gif € 6,95 /μήνα blank.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Connex talk

conn-x TALK ζώνες απεριορίστων κλήσεων

line_green.jpg

ζώνη απεριόριστων αστικών και υπεραστικών κλήσεων κάθε μέρα, όλη μέρα, 24 ώρες 7 ημέρες(δεν συνδυάζεται με κάποιο από τα πακέτα χρόνου ομιλίαςblank.gif ) ? 14,9 /μήνα

Zώνη απεριόριστων αστικών και υπεραστικών κλήσεων από 20:00 έως 08:00 τις καθημερινές και το Σαββατοκύριακοblank.gif ? 6,5 /μήνα blank.gif

 

Πακέτα Χρόνου Ομιλίας με conn-x Talk

line_green.jpg

ΟΤΕ 120 - μηνιαίως 120 λεπτά αστικών και υπεραστικών συνδιαλέξεωνblank.gif ? 3,57 /μήνα

ΟΤΕ 240 - μηνιαίως 240 λεπτά αστικών και υπεραστικών συνδιαλέξεωνblank.gif ? 6,95 /μήνα blank.gif

29,90 (conn-X 24Mbps) + 14,90 (conn-X talk) + 14,76 (πάγιο PSTN) = 59,56?

Είναι ήδη 50% πάνω από τον ανταγωνισμό και χωρίς να υπολογίζουμε τις διεθνείς κλήσεις (εντάξει, δεν κάνουν όλοι) και τις κλήσεις προς δίκτυα άλλων παρόχων (των οποίων οι συνδρομητές αυξάνονται ταχύτατα) που χρεώνονται έξτρα.

Ευχαριστώ, δε θα πάρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"περιεργη αγαπη" δεν σου βαζει κανενας μαχαιρι στο λαιμο. δημοκρατια εχουμε και ο καθενας επιλεγει οτι θελει αλλα μην ξεχνας οτι η ΕΕΤ κραταει τις τιμες του ΟΤΕ εκει. ενταξει? γιατι αν τον αφηνε δεν νομιζω να επεφτε μονο 44%. οποτε να σαι ευχαριστημενος γιατι 8mbps λεει? 8 δινει! οχι στο περιπου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
οποτε να σαι ευχαριστημενος γιατι 8mbps λεει? 8 δινει! οχι στο περιπου....

 

άστο αυτό, σηκώνει μεγάλη συζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση.με πηραν τηλ για τον κωδικο πελατη και το user name.μπηκα στο my.otenet και εκανα ενεργοποιηση.ολα καλα.μου βγαζει στο status

Κατάσταση : Σε Αναμονή Ενεργοποίησης

 

μηπως ξερει κανεις ποσο διαρκει αυτο?(ωρες,μερες,μηνες...)

πρεπει να κανω κατι παραπανω?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok.λοιπον σημερα μπαινω στο my.otenet και με βλεπω ενεργοποιημενω.μπαινω στο router αλλαζω το user name και το pass και συνδεομαι κανονικα με την otenet (μπαινω κανονικα ιντερνετ,οι DNS ειναι της otenet το ιδιο και η ΙΡ μου) το θεμα ομως ειναι οτι το router συγχρονιζεται στην παλια μου ταχυτητα (1mbit) και οχι στην καινουρια (4mbit)

 

1)γιατι?

2)τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΠΑ! δεν ειναι τιποτα! εγω απο 1 εκανα αιτηση για 8 και με εριξαν 1-2 μερες σε 768!!! δεν ειναι τιποτα αυτο, συνιθιζεται. πηρα και τηλ και μου το ειπανε οι ιδιοι. δεν ειναι και τιποτα παραλογο.

 

αυριο το αργοτερο θα εισαι σενιος! εγγυημενα.... ;)

 

μην ανησυχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις.τελικα ειναι φυσιολογικο.θα παραμεινω μου ειπαν στο 1 Mbit μεχρι να γινει η αλλαγη και να παει στα 4.αυτο θα παρει κατ'εκτιμηση το πολυ 12 μερες...για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το upload της 8αρας ποσο πρεπει να δειχνει στις ρυθμισεις του ρουτερ και ποσο πρεπει να πιανει στην πραξη?

 

εμενα λεει:

 

upload / download

384 / 8128

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...