Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι απαντήσεις σου περιορίζονται μόνο στα τεχνικά ζητήματα και μπορεί να έχεις και δίκαιο για το τεχνικό κομμάτι. Για τα υπόλοιπα? Φταίει ο ΟΤΕ και για τα υπόλοιπα?

 

Και μπήκα και στο wow.gr και είσαι και εκεί. Ήμαρτον :P

Ετοιμάσου να σε βομβαρδίσω με pm γιατί είμαι πολύ noobas και δεν καταλαβαίνω Χριστό ακόμα. Dark Elf Hunter lvl 18 :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

/me mpainei se bunker...nuclear one :P

 

Δεν γλυτώνεις: /me Activating tracking hidden

 

oxi giati na ftaiei o OTE? opote ftaine oi enallaktikoi tous krazoume kai me to parapanw :P

 

Όπως βλέπεις τους θάβω όλους με το χρυσό μου φτυάρι. Ίσως λίγο περισσότερο τους εναλλακτικούς, γιατί βαρέθηκα τις καραμέλες. Μου θυμίζει τους βάζελους και τα περί διαιτησίας :P

Αλλά κι ο ΟΤΕ είναι ο αγαπημένος μου στα μπινελίκια. Ειδικά όταν με άφησε χωρίς net, ένα μήνα πρίν με ηλίθιες δικαιολογίες περί ταυτόχρονης βλάβης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αναβαθμίστηκα! Τρέλα! (αυξήθηκε το attentuation σε 20 πάντως απο 18..)

 

DSL Status: Connected DSL Modulation Mode: ADSL2+ DSL Path Mode: Fast Downstream Rate: 17250 kbps Upstream Rate: 987 kbps Downstream Margin: 9 db Upstream Margin: 9 db

 

 

Απο rapidshare κατεβάζω με 856 και απο ftp της otenet με 1780, μουρλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αναβαθμίστηκα! Τρέλα! (αυξήθηκε το attentuation σε 20 πάντως απο 18..)

 

DSL Status: Connected DSL Modulation Mode: ADSL2+ DSL Path Mode: Fast Downstream Rate: 17250 kbps Upstream Rate: 987 kbps Downstream Margin: 9 db Upstream Margin: 9 db

 

 

Απο rapidshare κατεβάζω με 856 και απο ftp της otenet με 1780, μουρλια!

 

τώρα να υποθέσω θα αρχίσεις τα χοστιλίκια στο GoW για να βγάλεις τα σπασμένα ενός χρόνου? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αναβαθμίστηκα! Τρέλα! (αυξήθηκε το attentuation σε 20 πάντως απο 18..)

 

DSL Status: Connected DSL Modulation Mode: ADSL2+ DSL Path Mode: Fast Downstream Rate: 17250 kbps Upstream Rate: 987 kbps Downstream Margin: 9 db Upstream Margin: 9 db

 

 

Απο rapidshare κατεβάζω με 856 και απο ftp της otenet με 1780, μουρλια!

 

εγω κατεβαζω απο rapidshare μονο

αρα να υποθεσω οτι ειτε 8 ειτε 24 mbps το ιδιο θα μου κανει.

Εχει καποιος 24 mbps και να κατεβαζει παραπανω απο 800 - 850 κ στο rapidshare???

Ρωταω για να δω αξιζει 24 ή να παω στα 8 που εχει η οτενετ που ειμαι τωρα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα να υποθέσω θα αρχίσεις τα χοστιλίκια στο GoW για να βγάλεις τα σπασμένα ενός χρόνου? :devil:

 

Ε ναι! Σήμερα απο τις 1 μέχρι τώρα που απλά έλιωσα και έφυγα, χόσταρα και τα ματς ήταν όλα λαγκ φρι :-D Είπα και κανα δυο ψέματα και όλα πάνε καλά :devil: Είσαι επίτιμος προσκεκλημένος όταν σε ξαναδώ μέσα :-D

 

εγω κατεβαζω απο rapidshare μονο

αρα να υποθεσω οτι ειτε 8 ειτε 24 mbps το ιδιο θα μου κανει.

Εχει καποιος 24 mbps και να κατεβαζει παραπανω απο 800 - 850 κ στο rapidshare???

Ρωταω για να δω αξιζει 24 ή να παω στα 8 που εχει η οτενετ που ειμαι τωρα??

 

Pc admin, την ταχυτητα αυτη την ειχα με το rapget.... με τον browser μου είδα ότι επιασα φουλ 1900 οπότε μάλλον το rapget εχει κοφτη or something.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

giati o server tou rapidshare apo ton opoio katevazeis sernetai...

vale kana download manager pou na synergazetai me to rapidshare kai vres ena server pou na mhn sernetai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giati o server tou rapidshare apo ton opoio katevazeis sernetai...

vale kana download manager pou na synergazetai me to rapidshare kai vres ena server pou na mhn sernetai...

 

Ή ήσουν πριν με 2mbit Otenet και σου έχει αναβαθμιστεί η γραμμή αλλά όχι και η συνδρομή. Το λέω απλά επειδή το "220" μου μοιάζει με φουλαρισμένη 2αρα σύνδεση. Αν ισχύει κάτι τέτοιο πάρε τηλέφωνο και ζάλισε τους λίγο να σου αλλάξουν και τη συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει την καλοσύνη και 24αρα σύνδεση ας μου πει λίγο ping σε WoW servers, ή τουλάχιστον σε online games σε server εξωτερικού.

 

Ευχαριστώ.

 

 

206 ms .Έχω παρατηρήσει ότι μόνο με μισθωμένη γραμμή έχεις χαμηλά Ping στο wow της τάξης των 90 ms.Και DSL 30 MBit να έβαζες πάλι στα 200μσ θα έπαιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο ο mindtrapper bill_2. Κι εγώ είχα 1Mbit, ζήτησα να πάω στα 4Mbit και μετά 2 μέρες είδα το sagem στα 4Mbit αλλά να κατεβάζω απο rapid me 100, όπως και πρίν. Είδα τον λογαριασμό μου στο my.otenet ότι ακόμη ήμουν S2 αντί για S4. Μετά απο τήλ. στην Conn-X στο 134 λήθηκε το θέμα 2 μέρες μετά. Τώρα rapid με 380-420 kb/s.

 

Εν κατακλείδι από ΟΤΕ ανοιξε η "πόρτα" σου αλλά απαιτείται και ενεργοποίηση και απο OTENET.

 

Αυτά, αντε και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

206 ms .Έχω παρατηρήσει ότι μόνο με μισθωμένη γραμμή έχεις χαμηλά Ping στο wow της τάξης των 90 ms.Και DSL 30 MBit να έβαζες πάλι στα 200μσ θα έπαιζε.

 

Ευχαριστώ, μάλλον φαίνεται ότι προς τα πάνω πλέον μόνο για τα downloads, για WoW δε θα είχε διαφορά και με 256 να ήμουν (που λέει λόγος)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...