Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Μειωμένες τιμές στο Conn-X aDSL έως και 44,5% και νέα ταχύτητα έως 24 Mbps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα ίδια και εγώ με ΟΤΕ ...έκανα αναβάθμιση σε 8άρα γραμμή , το μόντεμ συγχρονίζει στα 8 αλλά στο myotenet είμαι ακόμα S4(4άρα γραμμή). Αύριο τους ρίχνω το τηλεφωνάκι για να το φτιάξουν:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 288
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ...

Γιατί μάς κακοφαίνεται όταν μειώνονται οί τιμές σέ κάποιον πάροχο είτε είνει ΟΤΕ ή κάτι άλλο;;

Περίεργα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ χθές βράδυ μου ενεργοποιήθηκε πλήρως και από otenet .... φουλ κατέβασμα με 850 kb κολλημένο το κοντέρ ..Δε περίμενα οτι θα το πώ ποτέ αυτό :-Dαλλά .... Ένα μεγάλο μπράβο στον ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγινε και η δικι μου 24αρα αλλα απο rapid κατεβαζω βαρια 220 ! γιατι ? πως μπορω να το διαπιστωσω καλυτερα ?

Στα options έχει επιλογή για server. Ψάξε ποιος έιναι καλύτερος για εσένα

 

Σε καλό δίκτυο (Gbit προς ίντερνετ) έπιανα max 1.2ΜΒ/sec και έβαλα πολλά αρχεία ταυτόχρονα, έπιασα 6ΜΒ/sec για πολλή ώρα.

Τυχαίνει όμως μερικά αρχεία να κατεβαίνουμε με 30Κ/sec ενώ ταυτόχρονα τα άλλα κατεβαίνουν με 1M/sec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με IDM (internet download manager) κατεβαζω ΠΑΝΤΑ το οποιοδηποτε αρχειο/λινκ με full ταχυτητα (940-960kbps==8αρα εχω). αν και πολυ καλο το rapget δεν κατεβαζε παντα full. 8 στις 10 φορες, ετσι δοκιμασα και το αλλο και εμεινα υπερευχαριστημενος. δοκιμαστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο rapget αν επιλέξεις watch clipboard, ακόμα και με ctrl+a αν διαλέξεις ολόκληρο κείμενο και κάνεις copy, βρίσκει μόνο του τα linκ στο κείμενο. Το IDM δεν το έχω δοκιμάσει, έχει τέτοια δυνατότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...