Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΝΑι αλλά το θέμα είναι όταν λήξει με το καλό η απεργία να προλάβουν να τα γυρίσουν κι'όλας και μην ξεκινήσουν καμιά βλακεία του στύλ ένα επεισοδιο ανα 2 εβδομάδες.

 

 

Κοιτα αυτη τη στιγμη εχουν γραφτει και γυριστει 8 επεισοδια.ΠΕΣ,οτι η απεργια ληγει 1 Φλεβαρη και πιανουν αμεσως δουλεια.

Ενα επεισοδιο για να γραφτει θελει 10-15 μερες και για να γυριστει,αλλες 7-10.

Ετσι οπως ειναι τα πραγματα,μολις τελειωσουν τα 8 επεισοδια,δηλαδη 56 ημερες,θα εχουν γραφτει 5-6 επεισοδια και θα εχουν γυριστει ουτε τα μισα.Οποτε ΑΝ με το καλο ληξει η απεργια,σαφως και προλαβαινουν να γυρισουν τα υπολοιπα απλα φανταζομαι πως θα υπαρξει ενα hiatus τους ενος μηνα ας πουμε,ωστε να μπορεσουν να τα δειξουν και τα υπολοιπα συνεχομενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πω ρε γμτ, σαν χτες μου φαίνεται που έβλεπα το τελευταίο επεισόδιο απο την προηγούμενη σαιζόν. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ... Το βραδάκι έχει ψήσιμο ρετσίνα και λοστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα και έμεινα μ*****ς. Καλά θα μας τρελλάνουν!!! :confused:

 

Τελικά τα fast forwards είναι καλύτερη φάση γιατί προσπαθείς να πάρεις clues για το τι θα ακολουθήσει στο νησί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλώ πολύ, ιδιαίτερη προσοχή στα spoilers. Έστω και ένα μικρό spoiler μπορεί να "καταστρέψει" την υπόθεση για τα άλλα μέλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα δεν μου αρεσε πολυ!!! Ολα κυλησαν γρηγορα χωρις ουσιαστικα να γινεται κατι σημαντικο. Το μονο ωραιο ηταν τα FF αλλα οπως ειπαν και οι παραπανω ως συνηθως μειναμε με αποριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκαν και στο greektvsubs.

 

Νταξει,εχω την εντυπωση πως οσοι το ειδαν και "μεινανε με τις αποριες" απλα κοροιδευουν τους εαυτους τους.

Τι περιμεναν δηλαδη? Τhis is Lost....and Lost is BACK ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...