Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πω πω θελω να το δω τωραααααα!!!!παιζει να ξυπνησω πρωι πρωι την αλλη πεμτη για να το δω!!!εσεις απο πιο σιτε το βλεπεται!?εγω surfthechannel!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρο event ανακοίνωσε το ΑΒC για το κλείσιμο της 4ης σεζόν

 

Στις 29 / 5 λοιπόν

Θα προβληθεί αρχικά για 2η φορά το προηγούμενο επεισόδιο There's no place Like home Part 1 (4X12)

αλλά με ΕΞΤΡΑ σκηνές που δεν είδαμε την προηγούμενη φορά ( κάτι σαν extended version ;) )

 

Καπάκι μετα απο αυτό θα προβληθεί το πολυαναμενόμενο 2ωρο φινάλε :

There's no place like home Part 2 & 3

 

Όσον αφορά το Casting των ηθοποιών για το 2ωρο φινάλε ...

 

 

Ανακοινώθηκε οτι στο επεισόδιο θα συμμετέχουν :

Walt (Malcolm David Kelley) - Άραγε σε Flashback , Flash Forward ή θα εμφανιστεί στο νησί?

Michael's Mom (Starletta DuPois)

 

Richard Alpert (Nestor Carbonell) - Ισως μάθουμε περισσότερα για τον μυστηριώδη "αγέραστο" Richard

 

Christian Shephard (John Terry) - Θα μιλήσει άραγε πάλι εκ μέρους του Jacob ? Θα είναι και ο Jack παρών ?

 

Penny (Sonya Walger) - Θα συναντηθεί άραγε απο κοντά με τον Desmond ?

 

Charles Widmore (Alan Dale) - σε Flashback , FlashForward ή κατα την τωρινή χρονική εξέλιξη των γεγονότων ?

 

Dr. Marvin Candle (Francois Chau) - Ο γνωστός μας δόκτωρ απο τα Orientation φιλμάκια.

Άραγε θα βρει κανένα νέο Οrientation video o Lock που να επεξηγεί την λειτουργία του Orchid Station ? ;)

 

 

 

 

Τέλος ένα ακόμα σπόιλερ που αφορά ερώτημα απο το προηγούμενο επεισόδιο

 

 

 

 

Για την σκηνή που ο Ben επικοινωνεί με το καθρεφτάκι τα παιδιά στο lostpedia.com

αποκωδικοποίησαν το σήμα Morse που έστειλε ο Ben και είναι το:

"seize/seise"η αλλιώς "Αρπάξτε τους..." άραγε μήνυμα προς στους Others για να "μαζέψουν" τους

Kate και Sayid ?

 

 

 

 

Δεν ξέρω για σας εγώ πάντως την επόμενη εβδομάδα ετοιμάζομαι για 3ωρο πόρωσης

(Θα δώ ξανα και το προηγούμενο επεισόδιο με τις νέες έξτρα σκηνές και καπάκι το 2ωρο φινάλε)

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πω τι έχει να γίνει...

 

Με το που διάβασα το όνομα της Πένυ ότι θα συμμετέχει 3 πιθανά σενάρια μου ήρθαν στο μυαλό που το ένα είναι καλύτερο απο το άλλο.

 

 

1) Η Πένυ σε real time μαζί με τον Ντέσμοντ. Τρίωρο αφιέρωμα σε σκηνές sex...

2) Η Πένυ σε παρόμοιο επεισόδιο με το The Constant.

3) Ο Μπέν σκοτώνει την Πένυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την σκηνή που ο Ben επικοινωνεί με το καθρεφτάκι τα παιδιά στο lostpedia.com αποκωδικοποίησαν το σήμα Morse που έστειλε ο Ben και είναι το:

"seize/seise"η αλλιώς "Αρπάξτε τους..." άραγε μήνυμα προς στους Others για να "μαζέψουν" τους

Kate και Sayid ?

Κι εγώ που νόμιζα ότι εγώ ήμουν καμμένος...

Για το ερώτημα,

μπορεί και να εννοεί να επιτεθούν στους ανθρώπους του Γουίντμορ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση μην με φάτε αν δεν θυμάμαι.

έτυχε και βλέπω το επεισόδειο στην τηλεόραση κατά το οποίο προσγειώνεται η Ναόμι στο νησί. Αυτή δεν υποτίθεται πως ήταν στο καράβι; αυτό που θέλω να πω είναι πως δείχνει το ελικόπτερο με το οποίο έρχεται, να πέφτει στην θάλασσα. γι αυτούς έχουμε μάθει τίποτα; είχαν 2 ελικόπτερα δηλαδή στο πλοίο;

 

Έχεις δίκιο. Το ελικόπτερο της Ναόμι χάλασε (κάτι έπαθαν τα ηλεκτρονικά λόγω του νησιού) εν πτήση, και πριν πέσει το ελικόπτερο στην θάλασσα αυτή πρόλαβε και πήδηξε με αλεξίπτωτο. Αν προσέξεις, το καράβι έχει 2 helipads, οπότε μπορεί να είχαν δύο ελικόπτερα όταν έφτασαν στο νησί και τώρα να τους έμεινε το ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Το ελικόπτερο της Ναόμι χάλασε (κάτι έπαθαν τα ηλεκτρονικά λόγω του νησιού) εν πτήση, και πριν πέσει το ελικόπτερο στην θάλασσα αυτή πρόλαβε και πήδηξε με αλεξίπτωτο. Αν προσέξεις, το καράβι έχει 2 helipads, οπότε μπορεί να είχαν δύο ελικόπτερα όταν έφτασαν στο νησί και τώρα να τους έμεινε το ένα.

 

δεν το πρόσεξα αυτό, θα το κοιτάξω πάντως. σε ευχαριστώ

 

εντιτ: όντως έχεις δίκιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μιας και αρχισαμε τα παλια να ρωτησω και γω κατι που ξεχασα. Τι απεγινε ο προκατοχος του Ντες στην καταπακτη??? Κατι ειχε πει πως πεθανε ή υπαρχει η πιθανοτητα να γυρναει και αυτος στο νησι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...