Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος χέστηκε για τις κομμένες σκηνές?

Το είδα. Αυτά. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει αλλά προσωπικά

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

 

Το είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια που θα βρω τα subs ποτε θα βγουν εχω τοσες ωρες το επεισοδιο και δεν το βλεπω επιδη θελω να το δω με subs να το ευχαριστηθω xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εννοεις ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλο ή εννοεις ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μαπα δεν βλεπετε???

 

Σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει αλλά προσωπικά...

 

εσύ τι λες?:-D:-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α όλοι subs περιμένετε?

Κι εγώ έβλεπα σχόλια στο θέμα και δεν μπήκα μην δω τίποτα και μου το χαλάσει... Υπομονή μωρέ. Θα βγούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ τι λες?:-D:-D:-D:-D:-D

 

Εεεεεεεεεεεεεεεεεετσι. Φτιαξε με κι'αλλο γιατι χανομαστε. Πιτσα μπυρα το βραδυ και αναλυσεις επι αναλυσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είδα το πρωί χωρίς υπότιτλους. Ανήκω στην κατηγορία των ανθρώπων που δεν άρεσε το Lost αρκετά αλλά το έβλεπα όταν δεν είχα κάτι άλλο για να δω που θα φτάσει. Όμως η 4η season τα έσπασε όλα! Μου άρεσε πολύ. Δεν είχα διαβάσει κανένα spoiler γιατί δεν το ψάχνω και πολύ, όμως το φινάλε πολύ ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα το ειδα!

Περιμενω να το δουν αρκετοι να αρχισουμε την συζητηση η τελευταια σκηνη ως συνηθως σε αφηνει με το @!* στο χερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισόδιο πολύ καλό. Ειδικά οι σκηνές που εμφανίζεται ο Ben θερίζουν (όπως πάντα).

 

Νωρίς ακόμα, αλλά ποιός περιμένει τόσους μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...