Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
τον κυνήγαγε, ψιλοσπρωχτήκανε και έπεσε με το κεφάλι στα βράχια, δεν τον δολοφόνησε δηλαδή

 

Καλά εντάξει δεν στον θίξαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει δεν στον θίξαμε...

το λέω επειδή κάποιος δεν θυμόταν τι έγινε μην μπερδευτεί και έχει περίεργο σενάριο στο μυαλό του

Χαχαχαχα....

 

Ντεσμοντ rules ρε κωλο-Τζακικοι!!! :P :p

 

Αμφιβάλλω αν υπάρχει κανένας Τζακ-ικος (χωρίς, προσωπικά, να τον αντιπαθώ κιόλας, καλός κι αγαθός είναι ο καημένος)

 

Εγώ είμαι φανατικά ΛοκοΜπενικος, και φυσικα Des rulz, my brotha'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιβάλλω αν υπάρχει κανένας Τζακ-ικος (χωρίς, προσωπικά, να τον αντιπαθώ κιόλας, καλός κι αγαθός είναι ο καημένος)

 

count me in ;)

τον πάω με χίλια.

όπως επίσης Ντεζ κ Μπεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μιας και αρχισαμε τα παλια να ρωτησω και γω κατι που ξεχασα. Τι απεγινε ο προκατοχος του Ντες στην καταπακτη??? Κατι ειχε πει πως πεθανε ή υπαρχει η πιθανοτητα να γυρναει και αυτος στο νησι?

Αν εννοείς τον Kevin Joe Inman, τότε έγινε αυτό που λένε τα παιδία. Αν εννοείς όμως αυτόν που ήταν μαζί με τον Kevin πριν έρθει ο Des, τον Radzinsky, τότε ό,τι ξέρουμε θα το βρεις σε αυτό το link.B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς όμως αυτόν που ήταν μαζί με τον Kevin πριν έρθει ο Des, τον Radzinsky, τότε ό,τι ξέρουμε θα το βρεις σε αυτό το link.B)

 

Πωωω αυτόν τον είχα ξεχάσει εντελώς. Δεν νομίζω να επιστρέψουν και ποτέ σε αυτόν βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια υποψια οτι θα πεθανει η Juliet στο φιναλε :cry::shock::cry:

ελπιζω να μη βγουν αληθινα τα σποιλερ,αν και δεν ξερω τι εχει να δωσει ακομη στο lost ως χαρακτηρας...

 

...δε θελω να μου τη σκοτωσουν...

 

 

 

γουσταρω πολυ juliet, kate and jack.και ο des καλος ειναι μωρε αλλα προς τι τοσο κολλημα με αυτον???

 

 

 

ΥΓ:μπηκα σε ενα site που αναφερθηκε καπου εδω, το surfthechannel κ εντυπωσιαστηκα που μπορουσα να δω σηριαλ αμεσως.ξερετε αλλα τετοια site.μπορω να δω με υποτιτλους?μεχρι τωρα κατεβαζα με torrent αλλα θελω να δω το φιναλε του λοστ οσο πιο γρηγορα γινεται.τα ανεβαζουν συντομα τα επεισοδια ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμφιβάλλω αν υπάρχει κανένας Τζακ-ικος (χωρίς, προσωπικά, να τον αντιπαθώ κιόλας, καλός κι αγαθός είναι ο καημένος)

 

Ε ναι μωρέ, τώρα πια πιστεύω ότι μόνο καμιά κοπελίτσα θα είναι ακόμα Τζακ-ική, ή κανένας "μετροσέξουαλ" που τον γουστάρει από τις κρέμες για άντρες που διαφημίζει :lol::lol::lol: Εγώ από αρχή στηρίζω Λοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...