Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Χατζηγιάννης.


_BASSstarlet_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαινομενο Κατρινα

 

Τις τελευταιες ημερες του Αυγουστου επελεξε να δειξει την αγαπη του στους εκαντονταδες χιλιαδες εν Νεα Ορλεανη κατοικους ο τυφωνας Κατρινα, συνεχιζοντας την περιοδεια του στην Κεντρικη Αμερικη. θα ειναι καμποσες μερες με ιδιαιτερη σημασια για τους κατοικους αυτους μιας και θα τον απολαυσουν ξανα τοσο δυνατο και ζωηρο μετα απο αρκετο καιρο. Να υπενθυμισουμε οτι ο τυφωνας Κατρινα εχει χαρακτηριστει κατηγορια 5 στην κλιμακα των τυφωνων, το οποιο ειναι το ψηλοτερο σκαλι στην κατηγορια αυτη.

 

Ακου εκει φαινομενο Χατζηγιαννης. :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι ρε γαμώτο, να πάω Μogwai ή Χατζηγιάννη στις 21 Φεβρουαρίου...

 

Θα σε βγάλω απο το δίλλημα...

Απλά... Oι Mogwai θα παίξουν την Πολυκατοικία? Όχι... Άρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκατσα και διάβασα τις 2 πρώτες σελίδες(μέχρι εκεί άντεξα) και πέθανα στο γέλιο...δε ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά πρόκειται για έναν κλέφτη που έχει πάρει γνωστά riffs και μελωδίες απο πολλά ξένα τραγούδια και απλά τα έχει κολλήσει...πχ εγώ θυμάμαι ένα τραγούδι του(όχι τίτλο) που λέει αν ήσουν μαζί μου αλλιώς θα ξυπνούσα και μπλα μπλα μπλα και νόμιζα ότι άκουγα αρχικά σε διασκευή το sweet home alabahma-lynard skynard...αφήστε που λένε ότι έφαγε πολύ σπρώξιμο στη δήθεν αυτή μουσική σκηνή διότι έφαγε και πολύ σπρώξιμο..κυριολεκτικά απο πίσω...το ότι έχει γίνει ψώνιο που αναφέρθηκε -δε το γνωρίζω αλλά αν ισχύει πολύ καλά κάνει μιας και βρίσκει πατήματα..ας μην τον κάνανε θεό όλα τα κατεστραμμένα...και επίσης προσεύχομαι να μη διαβάσει κανά πορωμένο με το Μιχαλάκη αυτό το post διότι η οργή που θα πέσει πάνω μας θα είναι τρομερή και ούτε ο θεός δε μας σώζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και ένας φίλος πριν --> περί ορέξεως..

Εμένα προσωπικά μου φαίνεται απλός και αρκετά εμπορευματοποιήσιμος

 

Ότι έφαγε τρελή προώθηση..έφαγε αλλά και τα 65.000+ fans που έχει στο facebook δεν τον χαλάν έτσι;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι μια συνέντευξη της Τζούλιας στον Θέμο, όπου κάποια στιγμή ρωτάει ο Θέμος ''Εσύ Τζούλια, τι μουσική ακούς?'', και η αποστομωτική απάντηση της κατα τα άλλα μ0@ν$ρας Τζούλιας ''Ε, εγώ είμαι κουλτουριάρα. Ακούω Χατζηγιάννη''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως δεν σχολιαζω οτιδηποτε με το οποιο δεν συμφωνω γιατι το γουστο ειναι γενικως υποκειμενικη υποθεση

 

αλλα φαινομενο ο ΟΤΕγιαννης? lol x +oo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως δεν σχολιαζω οτιδηποτε με το οποιο δεν συμφωνω γιατι το γουστο ειναι γενικως υποκειμενικη υποθεση

 

αλλα φαινομενο ο ΟΤΕγιαννης? lol x +oo

 

+φωνώ απόλυτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι μια συνέντευξη της Τζούλιας στον Θέμο, όπου κάποια στιγμή ρωτάει ο Θέμος ''Εσύ Τζούλια, τι μουσική ακούς?'', και η αποστομωτική απάντηση της κατα τα άλλα μ0@ν$ρας Τζούλιας ''Ε, εγώ είμαι κουλτουριάρα. Ακούω Χατζηγιάννη''...

 

Εεεετσι,κουλτουρα ο Χ"γιαννης,γκοθας ο Κοργιαλας, προσεχως ροκας και ο Σακης ναουμε....

 

Ε ρε βοιδοπου... που τους χρειαζεται.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε αδικοι..μας εχει χαρισει πολλες στιγμες χαλαρωσης ο μιχαλακης στο ραδιοφωνο,στην τηλεοραση,στο σινεμα,στο 8εατρο,σοτυς δρομους...οταν ταξιδευουμε,οταν χαλαρωνουμε μπροστα στην τηλεοραση,οταν βγαινουμε...παντου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε αδικοι..μας εχει χαρισει πολλες στιγμες χαλαρωσης ο μιχαλακης στο ραδιοφωνο,στην τηλεοραση,στο σινεμα,στο 8εατρο,σοτυς δρομους...οταν ταξιδευουμε,οταν χαλαρωνουμε μπροστα στην τηλεοραση,οταν βγαινουμε...παντου!

 

Όταν περιμένουμε στην τηλεφωνική υποστήριξη του ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε αδικοι..μας εχει χαρισει πολλες στιγμες χαλαρωσης ο μιχαλακης στο ραδιοφωνο,στην τηλεοραση,στο σινεμα,στο 8εατρο,σοτυς δρομους...οταν ταξιδευουμε,οταν χαλαρωνουμε μπροστα στην τηλεοραση,οταν βγαινουμε...παντου!

 

όταν χέζ...

 

 

sorry αλλά δεν κρατήθηκα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...