Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Χατζηγιάννης.


_BASSstarlet_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φυσικά και δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τα μεγάλα ονόματα του έντεχνου ή του ροκ τραγουδιού με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη....απλά είναι καλός στο είδος του στα ελαφροποπάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σε ολους

του ταιριαζει η λεξη φαινομενο ?

 

για μενα με τιποτα

 

οχι,και για μενα δεν του ταιριαζει η λεξη φαινομενο.ειναι απ τους τραγουδιστες που δεν ξερω απο ποιον,αλλα προωθειται.πολυ μαλιστα,και βγαζει ματι.απο κει κι υστερα ενας τραγουδιστης δεν κρινεται απ'τα τραγουδια που του ΔΙΝΟΥΝ να τραγουδησει,αλλα απ'τις εκτελεσεις που κανει και την φωνη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υστερα ενας τραγουδιστης δεν κρινεται απ'τα τραγουδια που του ΔΙΝΟΥΝ να τραγουδησει,αλλα απ'τις εκτελεσεις που κανει και την φωνη του.

 

Συγνώμη αλλά εγω κρίνω ΠΡΩΤΑ για τα τραγούδια που ερμηνεύει και μετά για τις εκτελέσεις του.

 

Τα τραγούδια του ΜΙχαλάκη δεν είναι άσχημα. Ακούγονται άνετα στο χαλαρό. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι φαινόμενο. Και κυρίως μου την σπάει αυτό το αλαζονικό στυλάκι που έχει. Και καλά "ηρθα εγώ και τους γ..σα όλους!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σε ολους

του ταιριαζει η λεξη φαινομενο ?

 

για μενα με τιποτα

 

 

Χρησιμοποιώντας την λέξη αυτή ''φαινόμενο'' ως τίτλο του θέματος ...δεν την εννοούσε κυριολεκτικά!!!

Φαίνεται καθαρά ότι δεν την εννοεί απο τα λεγομενά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα την εντύπωση ότι ο Χατζηγιάννης έγραφε μόνος του τα τραγούδια του (σιγά το κατόρθωμα θα μου πείτε αλλά κάτι είναι και αυτό...)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα την εντύπωση ότι ο Χατζηγιάννης έγραφε μόνος του τα τραγούδια του (σιγά το κατόρθωμα θα μου πείτε αλλά κάτι είναι και αυτό...)?

 

γραφει την μουσικη στα περισσοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AXAXAXAXA,λεει κ τετοιες πιπες?αχαχαχαχαχ,γαματοοοο!!!

 

Και συνεχίζει μάλιστα, ''όπως οι φλέβες δυνατά (:confused::confused::confused:) τ'ακούω πάλι να χτυπά''. Δηλαδή πρέπει να είσαι πολύ πρεζόνι για να ανεχτείς τέτοιν στίχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...