Προς το περιεχόμενο

MacBook και MacBook Pro με επεξεργαστή Penryn [αρχές 2008])


Steven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 176
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά τα MacBook πάντα ανανεώνονται σε σύντομα χρονικά διαστήματα...

Προσωπική μου άποψη, αν το χρειάζεσαι, το αγοράζεις... Δεν περιμένεις... Και το καλοκαίρι να βγουν άλλα,πάλι σε 4-5 μήνες θα υπάρχει φήμη για τα ακόμα πιο νέα...

Το κακό είναι και ο χρόνος αναμονής εδώ στην Ελλάδα. Δηλαδή και το καλοκαίρι να ανακοινωθούν νέα μοντέλα πριν τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη δεν πιστευω να το έχει έλληνας στα χέρια του. Έτσι την είχα πατήσει και εγώ με τα Santa Rosa το περασμένο καλοκαίρι, και περίμενα σχεδόν δυο μήνες για να παραλάβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους, πάω Αμερική σε 3 βδομάδες και ήθελα να φέρω ένα laptopaki. Ψάχνω κάτι σε 13 ίντσες γιατί με ενδιαφέρει πολύ η φοριτότητα. Αξίζει το makbook?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ρε σεις τι χρειάζεται για να γίνω dealer του εαυτού μου????

Άδεια απο την Apple που κοστίζει εκατομμύρια :P, άμα τα είχα θα προτιμούσα να κάνω ένα ταξίδι αμερική να το αγοράσω απο εκεί, να κάνω και τα ψώνια μου, να δώ και φίλους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση χαζή αλλά σημαντική:

 

Γιατί να μην το αγοράσει κανείς από εξωτερικό; πχ. τα 1500$ ειναι περίπου 1000€, αρκετά φθηνότερα σε σχέση με της τιμές σε Ελλάδα.

 

- Τι παίζει με Rainbow αν το έχεις αγοράσει απ'έξω;

- Τι επιπλεον έξοδα έχεις εκτός από courrier;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση χαζή αλλά σημαντική:

 

Γιατί να μην το αγοράσει κανείς από εξωτερικό; πχ. τα 1500$ ειναι περίπου 1000?, αρκετά φθηνότερα σε σχέση με της τιμές σε Ελλάδα.

 

- Τι παίζει με Rainbow αν το έχεις αγοράσει απ'έξω;

- Τι επιπλεον έξοδα έχεις εκτός από courrier;

Απο αμερική δεν μπορείς να το πάρεις αμα δεν πας ο ίδιος εκεί.

Και αυτό γιατί δεν στέλνουν εκτός αμερικής...

Απο την άλλη, και να έχεις κάποιο φίλο-γνωστό, δεν μπορεί να στο στείλει γιατί θα περάσει τελωνείο και θα σου βγεί όσο έχει και εδώ..

Η μόνη επιλογή είναι να στο στείλει όπως στέλνουν και τα iphone, αλλα δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιος που θα ρίσκαρε 1500 δολάρια με το ταχυδρομείο.

 

Οπότε για αμερική, ή πας και το παίρνεις μόνος σου, ή στο φέρνει κάποιος...

 

Για την Rainbow ΝΟΜΙΖΩ (ας σου πει καποιος που ξέρει σίγουρα) οτι ισχύει κανονικά η εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αμερική δεν μπορείς να το πάρεις αμα δεν πας ο ίδιος εκεί.

Και αυτό γιατί δεν στέλνουν εκτός αμερικής...

Απο την άλλη, και να έχεις κάποιο φίλο-γνωστό, δεν μπορεί να στο στείλει γιατί θα περάσει τελωνείο και θα σου βγεί όσο έχει και εδώ..

Η μόνη επιλογή είναι να στο στείλει όπως στέλνουν και τα iphone, αλλα δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιος που θα ρίσκαρε 1500 δολάρια με το ταχυδρομείο.

 

Οπότε για αμερική, ή πας και το παίρνεις μόνος σου, ή στο φέρνει κάποιος...

 

Για την Rainbow ΝΟΜΙΖΩ (ας σου πει καποιος που ξέρει σίγουρα) οτι ισχύει κανονικά η εγγύηση.

 

Αν στο φέρει όμως κάποιος φίλος με τις αποσκευές του δεν επιβαρύνεσαι κάτι. Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...