Προς το περιεχόμενο

MacBook και MacBook Pro με επεξεργαστή Penryn [αρχές 2008])


Steven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 176
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φαντάζομαι πως αυτό όπως επίσης και αυτό είναι από την καινούρια σειρά macbook, σωστα???

Ήταν να το πάρω από την systemgraph αλλά μου είπαν μέσα μαίου και δεν μπορώ να περιμένω....

Έχω ακούσει πολύ κακά λόγια για την rainbow.... ελπίζω να μην είναι τόσο τραγικά τα πράγματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια ξεφτιλα των εδω εμπλεκωμενων για την διακινηση των προιοντων Apple και ειδικα των υπολογιστων...

Εδω κοντευουν να βγουν τα ποιο καινουργια και ακομη δεν μπορουμε να προμηθευτουμε τα ηδη υπαρχοντα...

ΕΛΕΟΣ δηλαδη ..6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, πραγαμτικά είμαι έτοιμος να ακυρώσω για το MBP...

Σε δυο μήνες θα βγουν τα νέα... Αλλα το θέμα είναι οτι εμείς θα τα έχουμε μετά απο 6 μηνες...

 

Aν σε δυο μηνες βγουν τα νεα μοντελα ,τοτε περιμενε τα εδω μετα τα μεσα Σεπτεμβριου ..

Βεβαια παντα υπαρχει και το ιντερνετ 4.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι τα παραπανω ειναι τα τελευταια μοντελα..

Δεν υπαρχουν ουτε στο Πλαισιο?

 

Στο Πλαίσιο:lol::lol::lol::lol::lol:Δεν υπάρχει περίπτωση!Όλοι μιλάνε για καθυστέρηση της rainbow και ότι κανένα κατάστημα δεν έχει κανένα καινούριο mac!Φριχτό ψέμμα!Απλά!Πολύ απλά!Η κατάσταση στην Ελλάδα περι Apple είναι τραγελαφική!Είμαστε καθαρά χώρα του Bill Gates!Μην φέρουμαι καμια αξιόλογη τεχνολογία στην Ελλάδα!Και όταν κάτι καινούριο βγαίνει πρώτα η apple φροντίζει να εξοπλίσει τα δικά της applestore στην αμερική παρά τα άλλα!Αν και στην Ελλάδα δεν είναι και πολλά!Πάντως στην Θεσ/νίκη που μένω στο ένα "1" και μοναδικό applestore που υπάρχει έχουν έρθει!Ένας γνωστός μου το έχει πάρει το καινούριο το macbook το μαύρο,εγώ ο ίδιος που πήγα να ρωτήσω γιατί θα πάρω την άλλη εβδομάδα και εγώ είδα να φέρνουν καινούρια mac και ο ίδιος ο υπάλληλος μου είπε δώσε μου τώρα τα λεφτά και το έχεις στα χέρια σου!Ενώ την άλλη εβδομάδα μπορεί να έχουν εξαντληθεί!Και να κάνω παραγγελία!Πάντως δεν βλέπω τον λόγο να πάρω ένα mac από κάποιο πολυκατάστημα και όχι από applestore!Αγοράζεις αμάξι από την λαική?ΟΧΙ!Mac γιατί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν βλέπω τον λόγο να πάρω ένα mac από κάποιο πολυκατάστημα και όχι από applestore!Αγοράζεις αμάξι από την λαική?ΟΧΙ!Mac γιατί?

 

Ποιο εννοεις applestore στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο εννοεις applestore στην Ελλαδα?

 

Υπάρχουν κάποια καταστήματα που έχουν το μηλαράκι απ'έξω!Και φέρουν τον τίτλο Apple demo center!Και επίσης αυτοί είναι και οι επήσιμοι αντιπρόσωποι της Apple στην Ελλάδα!Για παράδειγμα στην Θεσ/νίκη που ξέρω είναι στην Αγγελάκη!Για άλλη περιοχή δεν ξέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το applestore Της Αθηνας , μου εκανε τη ζωη κολαση !!!

Οταν ηθελα να αγορασω κι εγω ενα macbook, πηγα απο εκει, και μονο που δεν με εβρισαν!!!

Μου ζητησαν να μπω στο ιντερνετ, να βγαλω καρτα μελους και να εγγραφω στο applestore.gr, να περιμενω κωδικο πελατη, να κανω τη παραγγελια, να προπληρωσω το μηχανημα με πιστωτικη (που δεν ειχα), να περιμενω εως και 40 ημερες κλπ. κλπ....

Ελεος !!!!

 

Το πηρα κι εγω την ιδια μερα απο τη Systemgraph και ησυχασα.

 

Ουτε Ουγκαντα να ημασταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουου!Όχι ρε φίλε!Όχι τέτοια κατάσταση!Και δεν τους έβρισες?Εγώ πήγα εκεί με υποδέχτηκαν μια χαρά!Μόνο καφέ που δεν μου έβγαλαν,με ενημέρωσαν κανονικά,συμμετείχα και στα σεμινάρια που κάνουν κάθε σάββατο για το leopard!Νομίζω ότι έμεινα ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση!Κάτι τέτοιο βέβαια δεν μπορώ να πώ για πλαίσιο,multirama,e-shop!Όπου μάλιστα στο e-shop ενημέρωνα εγώ τον υπάλληλο που μίλησα για το ότι βγαίνουν καινούριοι Mac με Penryn επεξεργαστές!Lol!έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το applestore Της Αθηνας , μου εκανε τη ζωη κολαση !!!

Οταν ηθελα να αγορασω κι εγω ενα macbook, πηγα απο εκει, και μονο που δεν με εβρισαν!!!

Μου ζητησαν να μπω στο ιντερνετ, να βγαλω καρτα μελους και να εγγραφω στο applestore.gr, να περιμενω κωδικο πελατη, να κανω τη παραγγελια, να προπληρωσω το μηχανημα με πιστωτικη (που δεν ειχα), να περιμενω εως και 40 ημερες κλπ. κλπ....

Ελεος !!!!

 

Το πηρα κι εγω την ιδια μερα απο τη Systemgraph και ησυχασα.

 

Ουτε Ουγκαντα να ημασταν!

 

 

Mονο applestore δεν επρεπε να λεγονται αυτα τα καταστηματα που υπαρχουν εδω !!!!

Ειλικρινα πιστευω οτι η Αpple μας εχει τελειως γραμμενους ως αγορα και δεν ασχολειται καθολου , γιατι δεν μπορει καποιος υπευθυνος θα ερχοταν μια βολτα απο εδω να δει το χαλι μας !!!

Για να δουμε τωρα που ανεβαινουν οι πωλησεις κ υπαρχει ζητηση αν θα αλλαξει η κατασταση ...

 

Το σιγουρο ειναι απ'οτι βλεπω απο τα διαφορα φορουμς οτι στη Θεσσαλονικη ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα οτι αφορα την διαθεσιμοτητα ...Μπραβο στους Μακεδονες !! ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω ενα macbook και εχω ρωτησει plaisio,fnac,systemgraph,eshop,multirama και ολοι μου λενε κατοπιν παραγγελιας,χωρις να μου διευκρινιζουν,σε ποσο χρονο θα το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...