Προς το περιεχόμενο

Προκηρυξη ΕΠ.ΟΠ


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
γεια σας.... ειμαι καινουριο μελος και ενδιαφερομαι για εποπ αεροποριας..... μηπως ξερει κανεις ποτε θα βγει?

 

Αεροπορια παω ακομα και εγω παντως. Ριξτε κανενα σφυριγμα σε περιπτωση που μας ξεφυγει εμας..........

 

Edit: Μα τι λεω ο μαλεας, αφου δεν με πιανει πλεον, τα μετραω τα 28 οποτε για μας δεν υπαρχει πια ελπιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς μας ήρθες λοιπόν..ακούγετε οτι θα βγει κοντά τον Σεπτέμβριο.!όλοι με την ίδια αγωνία είμαστε..

 

 

 

σ'ευχαριστω για τη πληροφορια... κατι ειχα ακουσει οτι θα βγει μεσα ιουλιου.... μαλλον αδικα την περιμενω να βγει τν ιουλιο...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 14:03 ----------

 

να κανω μια ερωτηση ... επειδη ειμαι φοιτητρια εχω δικαιωμα να παω εποπ αλλα να κρατησω και την σχολη μου ταυτοχρονα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μήν νομίζετε ότι επειδή είναι αεροπορία ή ναυτικό είναι και καλύτερα απο το στρατό ξηράς.. Δηλαδή τις ίδιες δουλειές κάνεις και εκεί, τις ίδιες αρβύλες φοράς, το ίδιο πράγμα θα καταντήσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστω για τη πληροφορια... κατι ειχα ακουσει οτι θα βγει μεσα ιουλιου.... μαλλον αδικα την περιμενω να βγει τν ιουλιο...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 14:03 ----------

 

να κανω μια ερωτηση ... επειδη ειμαι φοιτητρια εχω δικαιωμα να παω εποπ αλλα να κρατησω και την σχολη μου ταυτοχρονα?

 

Αυτό γίνεται. Εάν ήθελες να πας σε στρατιωτική σχολή θα έπρεπε να πάρεις διαγραφή από το πανεπιστήμιό σου. (βέβαια αυτό στην πράξη έχει καταργηθεί αφού σχεδον όλοι οι στρατιωτικοί είναι παράλληλα γραμμένοι σε ΑΕΙ αφού ο βαθμός εισαγωγής τους τους επιτρέπει να περάσουν και σε πολλές άλλες σχολές και δεν το ελέγχει κανένας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μήν νομίζετε ότι επειδή είναι αεροπορία ή ναυτικό είναι και καλύτερα απο το στρατό ξηράς.. Δηλαδή τις ίδιες δουλειές κάνεις και εκεί, τις ίδιες αρβύλες φοράς, το ίδιο πράγμα θα καταντήσεις..

 

 

ναι .. αλλα λενε οτι η αεροπορια ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι .. αλλα λενε οτι η αεροπορια ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα...

 

Ειδικα τωρα που "τελειωνουν" οι κληρωτοι στην αεοροπορια/ναυτικο να δεις τι ωραια που θα ειναι...

Αν δεν υπαρχει σμηνιτης ο ΕΠΟΠ γινεται αυτοματα ο τελευταιος τροχος της αμαξης,με οτι σημαινει αυτο για την ευρυτερη εννοια του "στρατου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα τωρα που "τελειωνουν" οι κληρωτοι στην αεοροπορια/ναυτικο να δεις τι ωραια που θα ειναι...

Αν δεν υπαρχει σμηνιτης ο ΕΠΟΠ γινεται αυτοματα ο τελευταιος τροχος της αμαξης,με οτι σημαινει αυτο για την ευρυτερη εννοια του "στρατου".

 

η αεροπορια πιστευω ομως οτι θα ειναι πολυ καλυτερα απο το στρατο ξηρας... οσο και να δυσκολεψουν τα πραγματα.. τωρα δεν ξερω και τι ακριβως γινεται μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα τωρα που "τελειωνουν" οι κληρωτοι στην αεοροπορια/ναυτικο να δεις τι ωραια που θα ειναι...

Αν δεν υπαρχει σμηνιτης ο ΕΠΟΠ γινεται αυτοματα ο τελευταιος τροχος της αμαξης,με οτι σημαινει αυτο για την ευρυτερη εννοια του "στρατου".

 

Σημαίνει ότι επιτέλους θα πάρει ο ΕΠΟΠ θέση μπροστά στο playstation.

τσ τσ!!! αεροπορία και ναυτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους βυσματιες πιθανο να ειναι οπως το περιγραφετε.Ειναι γνωστο ομως οτι ΕΠΟΠ στην αεροπορια = βυσματομαχια μεχρι τελικης πτωσης,πολυ χειροτερα σε σχεση με τους φανταρους.

Αν αντι για την Παρνηθα σκασει καμια Λημνος 5ετης με τα αναλογα χωσιματα λογω ηττας στη βυσματομαχια,εκει να σας δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους βυσματιες πιθανο να ειναι οπως το περιγραφετε.Ειναι γνωστο ομως οτι ΕΠΟΠ στην αεροπορια = βυσματομαχια μεχρι τελικης πτωσης,πολυ χειροτερα σε σχεση με τους φανταρους.

Αν αντι για την Παρνηθα σκασει καμια Λημνος 5ετης με τα αναλογα χωσιματα λογω ηττας στη βυσματομαχια,εκει να σας δω...

 

πιστευω οτι το βυσμα υπαρχει παντου και οχι μονο στην αεροπορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω μεσα δυσκολο να βρεις απαντηση. παρε τηλεφωνο στο γραφειο τυπου του ΓΕΣ, περσι που ημουνα εκει ειχαν παρει αρκετοι για τετοιες πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...