Προς το περιεχόμενο

Προκηρυξη ΕΠ.ΟΠ


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να πω,;;;;;μου εχετε κανει την καρδια περιβόλι...χιχιχι!εδώ στο σαϊτ δεν υπαχρει καποια γυναικα εποπ..?

 

να ρωτησω κ κατι άλλο?εαν ειναι ένα ζευγάρι (ο ένας μονιμος απο πανελληνιες κ ο άλλος εποπ) σε αυτη την περιπτωση πως παει με τις μεταθεσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
να ρωτησω κ κατι άλλο?εαν ειναι ένα ζευγάρι (ο ένας μονιμος απο πανελληνιες κ ο άλλος εποπ) σε αυτη την περιπτωση πως παει με τις μεταθεσεις?

 

Γενικά οι στρατιωτικοί "τραβούν" τους/τις συζύγους τους όπου κι αν πάνε. Φαντάζομαι ότι το ίδιο θα ισχύει και για ζευγάρι στρατιωτικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω,;;;;;μου εχετε κανει την καρδια περιβόλι...χιχιχι!εδώ στο σαϊτ δεν υπαχρει καποια γυναικα εποπ..?

 

να ρωτησω κ κατι άλλο?εαν ειναι ένα ζευγάρι (ο ένας μονιμος απο πανελληνιες κ ο άλλος εποπ) σε αυτη την περιπτωση πως παει με τις μεταθεσεις?

 

Για να ισχύουν όσα είπε ο φίλος ποιο πάνω, δεν αρκεί να είστε ζευγάρι, πρέπει να είστε παντρεμένοι.

 

Να προσθέσω και κάτι το οποίο μπορεί να σε τρομάξει. Όλες μα όλες οι γυναίκες στον στρατό "κόβουν" μέσα σε λίγα χρόνια. Μπαίνετε σαν τα κρύα τα νερά και μέσα σε 2 χρόνια "δείχνετε" 10 χρόνια μεγαλύτερες.... και είναι κρίμα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μικρή ηθελα να μπω στην γυμναστικη ακαδημία..ή σε κάποια σχολη της αεροπορίας,δε τα κατάφερα..όταν τελειωσα το λύκειο σκέφτηκα να παω για εποπ,αλλα προτήμησα να έχω κ ενα χαρτι.έτσι τελειωσα ιεκ μαγειρικής..2χρονια τώρα ψάχνω για εργασία,κ δε βρίσκω πουθενά.είμαι 25 ετών,δε μπορω κ δε νιωθω καλά να με συντηρούνε ακομα οι δικοι μου..τι μου προτεινεται?

 

τοσο ασχημα ειναι σαν μαγειρας; ειχα την εντυπωση οτι ειναι απο τα επαγγελματα που εχουν μεγαλη απασχοληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαπαπαπαπα Παρασκευιάτικο και πήρε το μάτι μου το thread για το κλουβί ηλιθίων.

 

Εξοργίζομαι με τους ΕΠ.ΟΠ. γιατί όσο ήμουν φαντάρος σκεφτόμουν πως ένα σημαντικό μέρος των φόρων που πληρώνω πάει για να πληρώνονται αυτοί οι κοπρίτες.

 

ΕΠ.ΟΠ. = παράσιτο στην κοινωνία αυτή κάθεται και ξύνεται και το χειρότερο κάθεται στον δικό μας σβέρκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαπαπαπαπα Παρασκευιάτικο και πήρε το μάτι μου το thread για το κλουβί ηλιθίων.

 

Εξοργίζομαι με τους ΕΠ.ΟΠ. γιατί όσο ήμουν φαντάρος σκεφτόμουν πως ένα σημαντικό μέρος των φόρων που πληρώνω πάει για να πληρώνονται αυτοί οι κοπρίτες.

 

ΕΠ.ΟΠ. = παράσιτο στην κοινωνία αυτή κάθεται και ξύνεται και το χειρότερο κάθεται στον δικό μας σβέρκο.

 

Χεχε, τους εκραζα απο τοτε και εγω ακριβως γι αυτο και ολοι (οι ΕΠ.ΟΠ) μου λεγανε "τι λες ρε, ξερεις τι δουλεια βγαζω εγω καθε μερα"?

 

Ελεος πια........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως πολυ σωστα λεει ο φιλος απο πανω εγω ενδιαφερομαι για εποπ αεροποριας.Μηπως εκει ειναι διαφορετικα τα πραγματα?

 

Ναι ΕΠΟΠ αεροπορια ειναι τρελο βισματικη θεση αν καταφερεις και μπεις θα εχεις θεση δημοσιου υπαλληλου. Μεταθεσεις σχεδον δεν υπαρχουν, και ειναι παντα σε μεγαλες πολεις οπως αθηνα, πατρα, θεσσαλονικη..

 

ΕΠΟΠ ξηρας ειναι οπως στα περιγραφουν τα παιδια, το κακο τους ειναι οτι εχουν πολλες και τρελες μεταθεσεις, μολις μπεις δηλαδη ετοιμασου να γυρισεις ολο τον εβρο απο ακρη σε ακρη.. Αν πεσεις σε τρελο διοικητη ετοιμασου για τρελοσκοπετακια..

 

ΕΠΟΠ ναυτικο ουτε να το σκεφτεσαι πραγματικα, θα περασεις τα χρονια σου μεσα σε ενα καραβι καπου στα ανοιχτα.. Καλυτερα να μπαρκαρεις με φυλλαδιο ναυτικου περισσοτερα θα παιρνεις και δε θα εισαι υποχρεωμενος να μπαρκαρεις ανα πασα στιγμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσο ασχημα ειναι σαν μαγειρας; ειχα την εντυπωση οτι ειναι απο τα επαγγελματα που εχουν μεγαλη απασχοληση...

 

δυστυχως .παρόλο που ειναι στην φύση μας (ως γυναικες),πολλοι μας απορρήπτουν και μας υστερούνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

αυτόαν το έλεγε άνδρας θα τον λέγατε φαλλοκρατικό γουρούνι!:devil:

 

έλα όμως που έτσι σκέφτονται...πιστευουν πως είμαστε αδύναμες κ δε μπορούμε να ανταπεξέλθουμε...,

τωρα όμως που το λεει μια γυναικα πως θα την λεγατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα όμως που έτσι σκέφτονται...πιστευουν πως είμαστε αδύναμες κ δε μπορούμε να ανταπεξέλθουμε...,

τωρα όμως που το λεει μια γυναικα πως θα την λεγατε;

 

Να μην μπορει να ανταπεξελθει σε τι πραγμα? Θα σκαβεις μηπως η θα σηκωνεις βαρη κατω απ τον ηλιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην μπορει να ανταπεξελθει σε τι πραγμα?

 

στον τομεα εργασια,..:λενε.."γυναικα..μμμ..σιγα μην μπορει να σηκωσει βαρη (κατσαρολες,λαμαρινες,καζανες,κλπ..),καθως επεισης,μπορει να δημιουργηθει προβλημα στη μεση κ να ζητανε συνεχεια αναρρωτηκες..θα ερθει κ η περιοδος οπου θα μεινει εγκυος..οποτε οχι γυναικες.."καταλαβαινες τον λογο(θα πηγαινει πισω η δουλεια.!)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 20:51 ----------

 

Στο Ισραήλ ζούνε άνθρωποι;

ερώτηση παγίδα :P

 

μμμμ..τωρα βαζεις δυσκολα!στο Ισραήλ ναι,ζουνε ανθρωποι...στις γυρω περιοχες ομως δεν ειμαι κ πολυ σιγουρη..(λογο πολεμου..!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...