Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Πολύ μεγάλη ανάκαμψη σε σχέση με το προηγούμενο που δε βλεπόταν. Ίσως ήταν λίγο επαναλαμβανόμενο σε κάποια σημεία, αλλά με κράτησε και κυρίως δεν περίμενα το τέλος με τίποτα. 

Επεξ/σία από BadBoy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν φταινε οι ορμονες μου, αλλα το επεισοδιο ηταν φοβερο. περισσοτερο συναισθηματικο, αλλα φοβερο. η σειρα παει απο το καλο στο καλυτερο, σε μια μετρια χρονια, μακραν η ευχαριστη εκπληξη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο επεισοδιο με highlight για μενα τη σκηνη με το τραγουδι στο πλοιο. Γενικως και τα 2 storylines εβγαλαν γελιο αλλα το τελος μας ψιλοτσακισε. Το γεγονος μαλιστα οτι αυτο το νιωσαμε για τον Barney, σημαινει πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει, αν και δεν μου αρεσει να το ψειριζω τοσο, μιλαμε για ενα απο τα καλυτερα επεισοδεια ανεξαρτητος σεζόν. Απ οπου και να το πιασεις ηταν πολυ δυνατο τοσο κομικα

it's a sign man :mrgreen: :mrgreen:

οσο και συναισθηματικα

η εκφραση της Ρομπιν στο "παγωμενο" δευτερολεπτο είναι απο τις σκηνες που σου μενουν για χρονια

 

 

bottom line νομιζω, οτι δεν πρεπει να απογοητευομαστε απο ενα κακο ξεκινημα σεζόν γιατι η σειρά κάνει τρελή απόσβεση :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, για μια σειρά που μισώ για πολλούς και διάφορους λόγους, γέλασα πάρα πολύ. Απο τα καλύτερα επεισόδια οποιασδήποτε σειράς που έχω δει φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...