Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαινεται σας φτανουν πια 3 καλα λεπτα για να ικανοποιηθειτε :mrgreen:

Αν εξαιρεσεις το τελος που ηταν εξαιρετικο το υπολοιπο επεισοδιο παιζει να ηταν το πιο Unfunny της season κυριως χαρη στις προσπαθειες των Ted/Barney :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια το τέλος ήταν το μόνο που με ξενέρωσε. Ντάξει , ο Μπάρνευ μάζεψε τα λουλούδια που έβαλε και χέστηκε η φατμέ. Το τραγούδι στο πλοίο, και η όλη φάση με τεντ/μπράνευ (αν και το είχα(με) καταλάβει όλοι ότι κάτι παίχτηκε με τον χρόνο) με έκαναν να γελάσω πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν έπρεπε να διαβάσω τα posts εδώ πριν δω το επεισόδιο γιατί είχα βάλει τον πήχη ψηλά. Μου φάνηκε πολύ καλό και γέλασα σε αρκετά σημεία, αλλά όχι αρκετό για όλη την αποθέωση που του κάνατε :-)

Για κάποιο λόγο μ' άρεσε ιδιαίτερα και βρήκα πολύ γλυκό το

 

flashback με τις όμορφες στιγμές του Barney και της Robin όταν του μιλούσε ο πατέρας της Nora.

 

 

Και εντελώς άσχετο με τη σειρά: γι' άλλη μια φορά παρατήρησα στη σκηνή που έχω στο spoiler πόσο άπειρα πιο όμορφη είναι η Robin με μακρύ μαλλί και ίσιο. Τη χαλάει πολύ το μαλλί που έχει τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται σας φτανουν πια 3 καλα λεπτα για να ικανοποιηθειτε :mrgreen:

Αν εξαιρεσεις το τελος που ηταν εξαιρετικο το υπολοιπο επεισοδιο παιζει να ηταν το πιο Unfunny της season κυριως χαρη στις προσπαθειες των Ted/Barney :devil:

 

 

Sorry κιόλας αλλά πραγματικά σε λυπάμαι που έχεις υποφέρει 7 σεζόν αυτής της unfunny σειράς. Εδώ και πόσα επεισόδια κράζεις τη σειρά για το που έχει φτάσει. Και όντως έχει πέσει σε σχέση με τις 4 πρώτες σεζόν αλλά όχι και unfunny αυτό το επεισόδιο. Κλασικό humor HIMYM είναι. Τώρα αν ήθελες legen-wait for it-dary για να γελάσεις δες τις πρώτες 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 λεπτά με το "what really happened" στο βίντεο είναι τα καλύτερα 3 λεπτά των τελευταίων 4 σεζόν.

 

Και το επεισόδιο πολύ καλό. Κάτι γίνεται φέτος, πάλι καλά. Βέβαια και πάλι τον Τεντ χεσμένο τον έχει το στόρι - δεν πειράζει, όταν δεν θα είναι ντεφορμέ τον ξαναπιάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμ δε τρελαθηκα με το επεισοδιο αλλα και παλι το τελος εκανε τη διαφορα!Καλα η ρομπιν απο κουκλα οταν την πρωτογνωρισαμε εχει γινει χαλια.Πρεπει να αλλαξει μαλι και ενδυματολογο...αυτα που φοραγε σ'αυτο το επεισοδιο τη μεγαλωναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...