Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν κρατάει τα ηνία, καμμία σχέση με το προηγούμενο.

 

Γούσταρα τρελά όταν ο Barney

 

 

έσκασε μύτη Apollo Creed με μουσική Living in America.

 

Το όλο slutty pumpkin δε μου έκανε κάτι και η Katie μου φάνηκε λιγότερη των περιστάσεων.

 

 

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το επεισόδιο, ήταν

οι αντιδράσεις και οι εκφράσεις φρίκης - απόγνωσης του Barney, στη σκέψη και μόνο της εν μέρει καναδικής καταγωγής του.

 

Με αυτό το κομμάτι γέλασα αρκετά. Το υπόλοιπο επεισόδιο, για 'μένα ήταν αδιάφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν ήταν και τόσο χάλια... ή τουλάχιστον το πιο χάλια της σεζόν. Είχα διαβάσει πρώτα το κράξιμο που του ρίξατε και νόμιζα ότι θα είναι σαν το προηγούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μόνο που με χάλασε στο επεισόδιο ήταν το στόρι της Λίλι και του Μάρσαλ. Τι κουλαμάρα ήταν αυτή και πού τους ήρθε; Ωραία η υπερβολή και βγάζει γέλιο, αλλά όταν ξεπεράσει ένα όριο γίνεται απλά γελοίο το όλο σκηνικό.

 

Τα άλλα δύο θέματα, αν και αμφότερα ενδιαφέροντα, έδωσαν απλώς καλές ιστορίες. Θεωρώ ότι είχαν υλικό για πάρα πολύ καλές ιστορίες και το άφησαν ανεκμετάλλευτο.

 

All-in-all ας πιάνουν τέτοια κρίσιμα θέματα και ας μην τα αντιμετωπίζουν και στο μέγιστο. Καλά επεισόδια θα βγούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλουλι ηταν το επεισοδιο, το θεμα με τον Καναδα παντα μου αρεσει και βγαζει γελιο.

Απο το ολο slutty pumpkin περιμενα πολλα περισσοτερα.

 

Ασε που η αλλη ειπε οτι ΚΑΙ ΚΑΛΑ και αυτη 10 χρονια τον εψαχνε. Τι λες μωρη? Αμα τον εψαχνε 10 χρονια, ας πηγαινε στο ιδιο παρτυ, οπως ο Τεντ καθε χρονο. Αι σιχτιρ :P

 

Επεξ/σία από sheik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@sheik, προσοχή με τα spoiler.

 

Ασε που η αλλη ειπε οτι ΚΑΙ ΚΑΛΑ και αυτη 10 χρονια τον εψαχνε. Τι λες μωρη? Αμα τον εψαχνε 10 χρονια, ας πηγαινε στο ιδιο παρτυ, οπως ο Τεντ καθε χρονο. Αι σιχτιρ :P

 

 

 

Α, να γεια σου! Κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο επεισόδιο της σεζόν με διαφορά. Ακόμη και το προηγούμενο με τον Weird Al καλύτερο ήταν.

 

 

Αυτό το αστείο με τον Καναδά πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή. ΟΚ το καταλάβαμε, οι Αμερικάνοι κοροϊδεύουν τους Καναδούς, δεν έχει πλάκα πλέον. Έχουν ξεζουμίσει κάθε στερεότυπο στη σειρά. Όσο για την κολοκύθα, πραγματικά πρέπει να το έγραψαν στην τουαλέτα, μηδέν χιούμορ και μηδέν βάθος. Έχουν αρχίσει και ανακυκλώνουν τις παλιές γκόμενές του από ότι βλέπω.

 

 

Γενικά μέχρι τώρα η σειρά είχε κάνει μερικές κοιλιές, αλλά αυτό ήταν ο πάτος. Κρίμα, γιατί η σεζόν ξεκίνησε αρκετά καλά, ειδικά με τα 4-5 πρώτα επεισόδια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο επεισόδιο της σεζόν με διαφορά. Ακόμη και το προηγούμενο με τον Weird Al καλύτερο ήταν.

 

 

Αυτό το αστείο με τον Καναδά πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή. ΟΚ το καταλάβαμε, οι Αμερικάνοι κοροϊδεύουν τους Καναδούς, δεν έχει πλάκα πλέον. Έχουν ξεζουμίσει κάθε στερεότυπο στη σειρά. Όσο για την κολοκύθα, πραγματικά πρέπει να το έγραψαν στην τουαλέτα, μηδέν χιούμορ και μηδέν βάθος. Έχουν αρχίσει και ανακυκλώνουν τις παλιές γκόμενές του από ότι βλέπω.

 

 

Γενικά μέχρι τώρα η σειρά είχε κάνει μερικές κοιλιές, αλλά αυτό ήταν ο πάτος. Κρίμα, γιατί η σεζόν ξεκίνησε αρκετά καλά, ειδικά με τα 4-5 πρώτα επεισόδια.

 

Υπερβάλλεις λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...