Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το μόνο ελάττωμα που βρίσκω στον ψυχίατρο είναι "κάπου το έχω ξαναδεί" και αναφέρομαι στο Friends και ένα επεισόδιο του πρώτο κύκλου όπου τα φτιάχνει η Phoebe με έναν ψυχίατρο.

 

Κατά τα άλλα, μου αρέσει ο τρόπος που "ατακάρει" ο Κούμαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φαίνεται λίγο βιαστικός... γρήγορα μπήκε στην παρέα, γρήγορα τον δέχθηκαν στο τραπέζι, υπερβολικά κρατιόταν να μην απαντήσει, σύντομα έσκασε και γενικά πολύ πράος και χωρίς αντιστηρίσεις (1) χαρακτήρας που μου δίνει ελπίδες ότι θα τον στείλουν σύντομα.

 

(1):

 

όταν άρχισε να τους τα ψέλνει μέσα στο δωμάτιο πίστευα ότι θα υπάρξει καυγάς και όχι να το πνίξουν αμέσως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρεσε το επισοδειο και μαρεσει που κρατανε και το θεμα με τη γραβατα του Barney η οποια απο επισοδειο σε επισοδειο μαρεσει ολο και πιο πολυ....

 

δε γινετε με καποιο τροπο να δειχνουν συχνοτερα τον πατερα της robin?τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο.... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα ενα χαλι επεισοδιο. Τι θα γινει δε ξερω, θελω τοσο πολυ να ανεβει η σειρα γιατι ειναι λατρεια, αλλα δυσκολα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα ενα χαλι επεισοδιο. Τι θα γινει δε ξερω, θελω τοσο πολυ να ανεβει η σειρα γιατι ειναι λατρεια, αλλα δυσκολα τα πραγματα.

 

true dat... δεν βλεπόταν σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη χαρηκα με το που ειδα

τον αδερφο του Μπαρνει γιατι το επεισοδιο στη 2η σαιζον που τον γνωριζουμε ειναι απο τα αγαπημενα μου, αλλα ματαια...τον εφεραν να πει μια ατακα?ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, το σημερινό πραγματικά ήταν πολύ κάτω του μετρίου. Ας ελπίσουμε να μην επαναληφθεί.

 

Ωχ για να το λες εσύ δεν μπορω να φανταστώ ποσο κάτω ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...