Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι και λιγο γκει tongue.gif

 

επιτηδες το κανε για να μην τσακωνονται οι γυναικες ποια θα τον πρωτοπαρει....

δε θελει να σπειρει τη διχονια...

ειδατε που σας ειπα? τ-ε-λ-ε-ι-ο-ς :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.internationalsuitupday.com/

 

στη σχολη μου:

 

attachment.ashx?id=RgAAAACsx5NEHJV8RqK77ZILlg6%2fBwCd9ClV%2fPDDSrRJPxbVxZ5hAK7qixXmAACd9ClV%2fPDDSrRJPxbVxZ5hAK7qixikAAAJ&attcnt=1&attid0=EACQGKzKF9rkQbsMUsywZAMp

 

Χμμμ, δε βλέπω την εικόνα που ανέβασες. Αλλά πολύ ενδιαφέρον ακούγεται :D Μ@λακία που τα φιλαράκια μου που βλέπουν τη σειρά μένουν σε άλλες πόλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε παιδιά; Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω.

 

Πολύ γέλιο το επεισόδιο και με ωραίες στιγμές. Έξυπνη η ιδέα για το κεντρικό story και ενδιαφέρουσα (αναφέρομαι στις νέες συνθήκες των ραντεβού). Ωραίες ατάκες ο "Κούμαρ", γενικά από εδώ και πέρα φαίνεται πως θα είναι καλή προσθήκη. Κορυφαία στιγμή:

 

 

Η στιγμή που πιστεύεις πως έχουν τελειώσει οι φαντασιώσεις του Ted και ομολογεί η άλλη πως δεν της άρεσε το Annie Hall και εκεί αποκαλύπτεται ότι αυτό είναι (ουσιαστικά) το χειρότερο δυνατό σενάριο ήταν όλα τα λεφτά.

 

 

Χειρότερη στιγμή:

 

 

Η ανεξήγητη επιμονή των φίλων του Ted να μάθει ποια είναι η κοπέλα με την οποία βγαίνει. Η "ανατροπή" ήταν πολύ προβλέψιμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω εχει πολυ χειροτερα, εγω το διασκεδασα αυτο το επεισοδειο. Καλη ιδεα και εκτελεση για το ψαξιμο και το ιντερνετ. Οπως και οι φλασιες του τεντ στο εστιατοριο. Οβεραλ θα ελεγα σαν επεισοδειο περνει κοντα στο 7ρακι. Το μονο που με χαλαει ειναι ο κουμαρ (καλ πεν) και ελπιζω να τον σουταρουν συντομα. Σε αλλους ρολους δεν με χαλαγε, πχ στον χαουζ και τις κηνηματογραφικες κωμοδιες του, αλλα εδω μου γυριζει λιγο τα αντερα, αισθανομαι οτι δεν κολαει καθολου με το γκρουπ. Και ολος ο ρολος του ψυχιατρου ειναι κακογραμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...