Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω φαίνεται η διαφορά επιπέδου μεταξύ των mod, έτσι; Δεν χρειάζεται να μιλήσω άλλο....

 

Απ'ότι φαίνεται πάντα υπάρχει ο good cop και ο bad cop... mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα το spoiler και τις δύο φορές δεν ξέρω γιατί δεν το εμφάνισε επίσης το επεισόδιο έχει βγει εδώ και πόσο καιρό σιγά το spoiler και επίσης αν θέλετε να με κάνετε ban κάντε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην φοβασαι, οποιος τολμησει να σε κανει μπαν τηα περασει απο το πτωμα μου!!! φαλοκρατες μοντ του ινσομνια δεν σας φοβομαστε!!!!

 

Ακούσατε κανένας δεν με αγγίζει έχω μπράβο να με προσέχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...] επίσης το επεισόδιο έχει βγει εδώ και πόσο καιρό σιγά το spoiler [...]

 

Υπαρχουν κι αλλοι που δεν εχουν ξεκινησει τη σειρα ή που ειναι στις αρχες.

 

Φαντασου καποιος που ειναι στο 1ο ή 2ο κυκλο, να μαθει οτι ο μπαρνευ θα παντρευτει τη ρομπιν (αν τη παντρευτει τελικα, γιατι μ αυτα που εχουμε δει..). Θα του χαλασει ολη τη σειρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν κι αλλοι που δεν εχουν ξεκινησει τη σειρα ή που ειναι στις αρχες.

 

Φαντασου καποιος που ειναι στο 1ο ή 2ο κυκλο, να μαθει οτι ο μπαρνευ θα παντρευτει τη ρομπιν (αν τη παντρευτει τελικα, γιατι μ αυτα που εχουμε δει..). Θα του χαλασει ολη τη σειρα.

 

πραγματικα ποτε δεν μπορεις να ξερεις με αυτη τη σειρα :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ερώτηση ποίον απο τους χαρακτήρες βρίσκετε πιο συμπαθητικό πιο ενοχλητικό και γενικά πια είναι η αποψή σας για τους χαρακτηρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ερώτηση ποίον απο τους χαρακτήρες βρίσκετε πιο συμπαθητικό πιο ενοχλητικό και γενικά πια είναι η αποψή σας για τους χαρακτηρες;

 

Πιο συμπαθητικο, by far, ο μπαρνευ. Απο τη πρωτη σαιζον κι ολας, που προσπαθουσαν να τον παρουσιασουν σαν τον μ@λ@κα της παρεας. Οι ατακες του φοβερες και νoμιζω οτι παιζει καλυτερα απ ολους.

 

Απο την αλλη, ο πιο αντιπαθητικος για μενα ο τεντ.

Σε καποια φαση της σειρας, δεν εβγαινε ραντεβου με κοπελα αμα η αλλη δεν ειχε τα φοντα να ειναι η future Mrs. Mosby. Μας τα χει κανει τσουρεκια.

 

 

Οι υπολοιποι, ψιλοαδιαφοροι. Ενταξει, εχουν τη φαση τους σαν ζευγαρι η λιλη με τον μαρσαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πιο συμπαθητικός ο Τεντ. Αντιπαθητικός δεν είναι κανένας, αλλά η πιο αδιάφορη μου είναι η Ρόμπιν.

 

Ο Μπάρνεϊ έχει περισσότερο ενδιαφέρον τώρα, απ' ότι στην αρχή. Το ζευγάρι, δεν ξέρω... Στην αρχή λάτρευα, τώρα με κουράζουν αμφότεροι. Για μένα, ο βασικός λόγος που έπεσε η σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...