Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρουμε ότι η μητέρα ήταν στο πάρτι. Και συμπεραίνουμε από αυτό ότι αυτή που έπεσε πάνω του είναι σίγουρα η μητέρα;

 

Αδύνατο να ήταν κάποια άλλη, δηλαδή, έτσι; Από όλες τις γυναίκες του πάρτι, μόνο με αυτή υπάρχει πιθανότητα να τράκαρε.

 

Η σειρά δεν σας έχει τρολάρει ακόμη αρκετά. Έχετε πολύ ψωμί ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως θα την πω την αμαρτία μου κι ας φάω λιθοβολισμό: Με το καινούργιο επεισοδιάκι, γέλασα σε αρκετά έως πολλά σημεία!...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με άρεσε πάντως :P

Μια χαρά αρχή και ελπίζω να είναι η τελευταία season με full εξέλιξη και χωρίς πολλά πολλά fillers ^^

Αν και δεν θα μου κάνει εντύπωση να δώ 1-2 season expansion... -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με άρεσε πάντως :P

Μια χαρά αρχή και ελπίζω να είναι η τελευταία season με full εξέλιξη και χωρίς πολλά πολλά fillers ^^

Αν και δεν θα μου κάνει εντύπωση να δώ 1-2 season expansion... -.-

 

Βλέπω το λέτε πολλοί και ψάχνοντας στο google φαίνεται ότι έχετε δίκιο. Τελευταία σεζόν;!

 

Δεν το ήξερα. Κρίμα.

 

Χαίρομαι τουλάχιστον που θα δείξουν τι συνέβη. Ποτέ δεν κατάλαβα την εμμονή στο ότι πρέπει να μάθουμε την ιστορία με τη μάνα ακριβώς στην τελευταία σεζόν. Πειράζει, δηλαδή, να τη μαθαίναμε στην 6η σεζόν και να γυρίζονταν ακόμη δύο όπου θα βλέπαμε τη σχέση τους; Και αυτό μέσα στην αφήγηση είναι! Ακόμη και τώρα διαβάζω ότι αν πρόκειται να βγει επόμενη σεζόν έχουν σκεφτεί εναλλακτικά σενάρια και χαζομάρες. Δείξτε ρε παπάρες αυτό που είναι να δείξετε και κάντε άλλη μια σεζόν με άλλο θέμα! Λες και από την 3η μέχρι την 7η σεζόν το θέμα της σειράς ήταν αυστηρά το How I Met Your Mother και τώρα φοβόμαστε να δείξουμε κάτι άλλο.

 

Αυτό είναι που με χαλάει περισσότερο από κάθε τι άλλο στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μας πουνε και πως η φωνη του Ted μετατρεπεται στην φωνη του Bob Saget.

 

Έπαθε καρκίνο λάρυγγα και η Μάνα είναι η γιατρός που τον εγχείρησε... :-) There.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...