Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρόλο που είχα καταλάβει τι θα γίνει ήδη από τη μέση, το διπλό επεισόδιο ήταν αρκετά καλό και μετά από πολύ καιρό δε νομίζω ότι σπατάλησα την ώρα μου στο HIMYM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ ωραιο το επεισοδιο και  λιγο συγκινητικό.

Ασχετο-δε ξερω πως το θυμηθηκα αλλά έχουν αφησει μια "εκκρεμοτητα" με τα slap bets...άλλα 2 μένουν :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αφενός μου είχαν λείψει κάτι τέτοια, αφετέρου το επεισόδιο αυτό με αποζημίωσε για φέτος. Δεν μπορώ να γράψω περισσότερα έξω από spoiler:

 

 

Δεν το πιστεύω ότι μου πήρε μέχρι τα μισά του σημερινού επεισόδιου για να καταλάβω ότι η σχέση με την Patrice είναι μπλόφα. Θα μπορούσα άνετα να το έχω προβλέψει από προηγούμενα επεισόδια, καθώς το μόνο που σκεφτόμουν όσο τα έβλεπα ήταν "αυτό δε βγάζει νόημα ρε παιδιά, την έχετε γ... τη σειρά" κτλ. Αυτός ήταν ο βασικός λόγος που με χαλούσαν τα τελευταία επεισόδια (εκτός από το 10).

 

Από τη στιγμή που το κατάλαβα και έπειτα, μου άρεσε πολύ το μέρος του σχεδίου που περιλαμβάνει τον Ted και το ότι η αντίδρασή του δεν ήταν κάτι που έχει προβλεφθεί όπως όλα τα υπόλοιπα, αλλά μια ερώτηση για στην οποία ο Barney έπρεπε να πάρει θετική απάντηση ώστε να προχωρήσει παραπέρα.

 

 

Βούρκωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Το ζευγάρι Μπαρνει - Ρομπιν δεν κολλάει με τίποτα και απλά το έστησαν για να εχει λογο υπαρξης η Ρομπιν αφού τελικά δεν προχώρησε με τον Τεντ.

 

Λιλλυ και Μάρσαλ μας επρηξαν να κάνουν παιδί και τώρα κάνουν γελοιότητες του τύπου μονόζυγο με παιδί κτλ.

 

Ο Τεντ είναι τελείως καληνυχτακιας και αφού σπαταλησαμε 7 σεζόν με μπούρδες, αφού νεκραναστησαμε την νύφη από προηγούμενο κύκλο και αφού κάψαμε την Ρομπιν που την κάναμε καρικατούρα για να ταιριάζει με τον Μπαρνει, θα έχουμε μόνο μια σεζον για να γνωρίσει και ερωτευτεί την μάνα.

 

ΟΚ τα τελευταίο επεισόδια έχουν ψιλοπλακα αλλά η λογική του να βρω μια κατάσταση τύπου overcorrection, pit κτλ για να γεμίσω τη σεζόν και όχι για να χτίσω στην ιστορία έχει κουράσει.

 

ΥΓ. Όσο για την Patrice απλά ΕΛΕΟΣ!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I am such a sucker for romance ,κ γω ψιλο βούρκωσα στο τέλος του διπλού.Γκόμενα κανονική κατάντησα.Πολύ ωραίο

 

 

Το μόνο επεισόδιο που ΠΡΕΠΕΙ να βουρκώσεις είναι όταν πέθαίνει ο πατέρας του Μαρσαλ...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε, εντάξει μωρέ. Εγώ μετά τα τελευταία επεισόδια βλέπω κι άλλη σεζόν. Φτάνει να έχει έστω μερικά ακόμη τέτοια επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...