Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ με κούρασε το τελευταίο επεισόδιο. Ίσως φταίει που το είδα πολύ αργά το βράδυ (κάτι που δεν κάνω σχεδόν ποτέ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο της σειράς, στα 2 πρώτα λεπτά, που "

δεν μπορώ να παντρευτώ τον μπερνει, καυλαντίζω ακόμα εσένα

", βαρέθηκα και το έκλεισα συν ότι φαινόταν η κλάψα που έρχονταν από μακριά, από μεριάς μπάρνει..

 

Κρίμα την σειρά, ας το τελείωναν μια σεζόν νωρίτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο της σειράς, στα 2 πρώτα λεπτά, που "

δεν μπορώ να παντρευτώ τον μπερνει, καυλαντίζω ακόμα εσένα

", βαρέθηκα και το έκλεισα συν ότι φαινόταν η κλάψα που έρχονταν από μακριά, από μεριάς μπάρνει..

 

Κρίμα την σειρά, ας το τελείωναν μια σεζόν νωρίτερα...

 

Πότε είπε ότι

"καυλαντίζω ακόμα εσένα"?!!!

 

 

 

Ντάξει...το 8ο νομίζω παίρνει σίγουρα τον τίτλο του χειρότερου επεισοδίου κωμικής σειράς....

 

 

Το spoiler σε τι χρησιμεύει; Anyway, είμαι πλέον πεισμένος ότι το βασικό πρόβλημα είναι οι ηθοποιοί και το overacting που κάνουν. Βέβαια, αυτό μπορεί να είναι και εντολή σκηνοθέτη. Ή όπως το κόβω, ενδεχομένως να έχουν τσακωθεί μεταξύ τους και με το ζόρι βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο. Δεν ξέρω. Πάντως το τελευταίο επεισόδιο δε μου φάνηκε τόσο κακό από ιδέες, αλλά η εκτέλεση μου φάνηκε απαράδεκτη.

 

Μας χρωστάνε μερικά καλά επεισόδια, με καλές ερμηνείες. Δεν πείθουν. Και το καλύτερο σενάριο να διάβαζαν, θα φαινόταν γελοίο έτσι όπως το παίζουν. Ούτε ερασιτέχνες. Κλισέ, κλισέ, κλισέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αυτολεξεί...είπα να το κάνω πιο κουλ από το "I still love you". :P

 

Ναι βρε παιδί μου, αυτό. Πότε το είπε;!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μπαίνει ο Τεντ στο δωμάτιο της νύφης..

 

Μα δεν του λέει πουθενά ότι (αν και το ξεσκίσαμε λίγο, use spoilers)

θέλω εσένα, απλά λέει ότι δεν μπορεί να παντρευτεί τον Μπάρνι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν του λέει πουθενά ότι (αν και το ξεσκίσαμε λίγο, use spoilers)

θέλω εσένα, απλά λέει ότι δεν μπορεί να παντρευτεί τον Μπάρνι!

 

 

βαρέθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαρέθηκα.

 

Οπότε αντί να δεις τη σειρά έβγαλες ένα δικό σου σενάριο και μετά μπήκες στο insomnia για να παραπονεθείς, έτσι; Φτου σου! (smileys: :-) ;) :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε είπε ότι

"καυλαντίζω ακόμα εσένα"?!!!

 

 

 

 

Το spoiler σε τι χρησιμεύει; Anyway, είμαι πλέον πεισμένος ότι το βασικό πρόβλημα είναι οι ηθοποιοί και το overacting που κάνουν. Βέβαια, αυτό μπορεί να είναι και εντολή σκηνοθέτη. Ή όπως το κόβω, ενδεχομένως να έχουν τσακωθεί μεταξύ τους και με το ζόρι βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο. Δεν ξέρω. Πάντως το τελευταίο επεισόδιο δε μου φάνηκε τόσο κακό από ιδέες, αλλά η εκτέλεση μου φάνηκε απαράδεκτη.

 

Μας χρωστάνε μερικά καλά επεισόδια, με καλές ερμηνείες. Δεν πείθουν. Και το καλύτερο σενάριο να διάβαζαν, θα φαινόταν γελοίο έτσι όπως το παίζουν. Ούτε ερασιτέχνες. Κλισέ, κλισέ, κλισέ.

 

Το spoiler μπαίνει για αυτούς (μαζί και μ' εμένα) που θέλουν να βλέπουν ακόμα και τα άθλια επεισόδια.

Όσο για τις ερμηνείες ισχύει αυτό που λες...παίζει ρόλο νομίζω που από παλαιότερα σε όλο το επεισόδιο υπήρχαν 1-2 σοβαροί διάλογοι και τώρα το κάθε επεισόδιο έχει 1 άντε 2 αστείες στιγμές και όλο το υπόλοιπο είναι κλαψομούνιασμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το spoiler μπαίνει για αυτούς (μαζί και μ' εμένα) που θέλουν να βλέπουν ακόμα και τα άθλια επεισόδια.

 

Καλά, δε νομίζω ότι κάποιος δε θα δει ένα επεισόδιο επειδή σε κάποιον άλλον φάνηκε άθλιο. Εκτός αν τα γούστα συμπίπτουν τόόόσο πολύ πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...