Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά, όντως πέφτει γερό ξύλο στον Rage. Δε θα τολμούσα να παίξω εκεί αφού το PvP μου στο AoC είναι σε αρκετά χαμηλό επίπεδο.

 

Αυτά τα κολλήματα ίσως να είναι και της κάρτας γραφικών, αλλά μπορεί να είναι και ο,τιδήποτε. Εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοια προβλήματα γιατί το AoC είναι το μόνο πράγμα που είναι εγκατεστημένο στα Window$ μου και τρέχει.

πήγα 26 lvl χτές. η εξεταστική αναβλήθηκε.. :P χαχα αρχίζει και με κουράζει όμως το game θέλει οπωςδήποτε party :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O Crom έχει πολύ κόσμο, και το βρίσκω δύσκολο να μη βρείς group. Στον Rage δεν ξέρω τι γίνεται, αλλά μην περιμένεις να βρείς πολύ κόσμο για PvE εκεί. Εκεί έχει κόσμο που έχουν main στον Crom και έφτιαξαν PvP alt για να ξεδώσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Crom έχει πολύ κόσμο, και το βρίσκω δύσκολο να μη βρείς group. Στον Rage δεν ξέρω τι γίνεται, αλλά μην περιμένεις να βρείς πολύ κόσμο για PvE εκεί. Εκεί έχει κόσμο που έχουν main στον Crom και έφτιαξαν PvP alt για να ξεδώσουν!

πήγα 30 χτές... μου βγήκε η πίστη με τα πόδια, άντε να πάρω mount... μπορεί να αρχίσω όμως να παίζω στον Crom γιατι η παρέα βαρέθηκε το ατελείωτο ganking που πέφτει στον Rage... εμένα άρχισε να μου αρέσει :)

 

άρχισα και global agenda... άντε να δώ τι θα κάνουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε... μακριά το ganking απο μένα!

 

Αν αποφασίσεις να έρθεις απο δώ μεριά, σου έχω guild που farmάρει Thoth-amon, μίλα μου Ingame αν είναι σε έναν απο τους παρακάτω χαρακτήρες:

 

Subdee, Aessedai, Huilang, Birgitt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χα δοκιμάσει και εγώ πριν κάτι μήνες αλλά άρχισα στον Fury. Καλό το pvp αλλά τα ζώα στην πέφτουν πάντα όταν ξεκινήσεις να βαράς ένα mob. Gankara και εγώ μερικούς αλλά lvlup απλά δεν γίνεται στις αρχικές περιοχές.

 

Το θέμα είναι. Παίζει κανείς και στον Fury και στον Crom, να του δώσω στον Fury το 1.5g που είχα και να μου το δώσει στον Crom. Γιατί ζόρι να ξεκινάς χωρίς λεφτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σίγουρα. Αλλά μιας και έχω στον Fury και δεν θα παίξω εκεί λέω μήπως κάποιος παίζει και στα 2 και θέλει να μεταφέρει αντίθετα, οπότε θα βολευτούμε και οι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα ήδη 25. Απλά φοβάμαι μη φτάσω 40 και δεν έχω μαζέψει για το mount:P Υπάρχει κανένα ελληνικό guild που να παίρνει lowlvls? Έχω βαρεθεί να μιλάει ο κάθε μόγγολος ότι γλώσσα να ναι στο general chat. Με λίγο χαβαλέ το lvling πάει πιο γρήγορα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα το ποσο καλο ειναι παντως την πατατα τους την εκαναν οσον αφορα το "freemium" σε οτι αφορα το content. Δεχομαι να εχω μολις 1 class για επιλογη απο τα 3 που υπαρχουν ανα κατηγορια. Δεχομαι να μην εχω προσβαση σε διαφορων τυπου mount, δεχομαι να μην εχω γενικα πραγματακια τα οποια δεν επηρεαζουν αμεσα το gameplay. Δεν δεχομαι με την καμια ομως να μην μπορω να μπω σε ενα dungeon μονο και μονο επειδη δεν εχω full account. Ειναι μαλακια. Ειναι βλακεια. Ειναι απαραδεκτο. Δεν μπορει να πηγαινω με αλλα 4 ατομα να κανουμε ενα dungeon και να μου πεταει στη μαπα οτι δεν μπορω να μπω γιατι δεν εχω premium account!!!

 

Απαραδεκτο, πηραν τον "κακο" δρομο του "free" kαι ειδικα για τετοιο παιχνιδι ειναι απλα μη βολικο για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω μαζί σου, στην τελική ας το κάναν freemium όπως είναι αλλα ας ρίξουν τις τιμές για premium. θα το σκεφτόμουν περισσότερο να το πάρω. αν και για μένα εκτώς απτα dungeon και τα class περισσότερο μου την δίνει το μισο inventory. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και με αυτο συμβιβαζομουνα. Το να σε εχουν σε exclude απο συγκεκριμενες περιοχες και dungeon ομως ειναι γενικα καθολου καλος τροπος παιχνιδιου. Ειχαν μια πολυ καλη ευκαιρια και την εχασαν. Λαθος επιλογες παντου. Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

αν παίζεις στον Crom υπάρχει το Molon Lave ... έχει αρκετά άτομα... δυστυχώς εγώ έχω να παίξω πάνω απο βδομάδα λόγω δουλειάς και battlefield :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι στον Crom και δε θές απαραίτητα Ελληνικό guild, ψάχνουμε για νέο αίμα στους Unforgiven. Είμαστε εντελώς casual αλλά ο μόνος Έλληνας είμαι εγώ και ένα άλλο παιδί που δεν μπαίνει συχνά. Α και μια κοπέλα.

 

Αν ψήνεσαι, κάνε μια αίτηση εδώ: The Unforgiven

 

Welcome to Hyboria!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...