Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια σε αυτοδιδακτο για κιθάρα


x-filer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να ρωτησω μια χαζη ερωτηση(μετα απο το χτεςσινο ρεζιλικι τιποτα δε με σταματαει οποτε θα ρωτησω :P)?υπαρχουν κι αλλες νοτες εκτος απο αυτες που μαθαινουμε για πρωτη φορα?εννοω,οι νοτες ειναι

ντο(2 χορδη,3ο ταστο)

ρε(ελευθερο)κλπ

καποιος μου ειχε πει οτι το ντο γινεται και αλλιως και ειναι ενας φιλος μου που μου λεει για ενα συνδιασμο λα-σι-ντο(δε θυμαμαι ποιες ακριβως νοτες μου ειπε)και οτι ειναι δυσκολος...μηπως ειναι τα ,Β,C,E κλπ ???σορρυ για τη χαζηερωτηση αλλα δεν ξερω...ηθελα να ρωτησω!

 

δεν ξερω αν καταλαβα αλλα δεν υπαρχουν αλλες νοτες.ειναι οι κλασικες.ντο,ρε κ.λ.π

το μονο που υπαρχει μετα ειναι οι υφεσεις και οι διεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε x-filer?την πηρες την κιθαρα?τωρα σου στελνω 5-6 σελιδες απο το βιβλιο!(κανει 50 ωρες επισυναψη :mad: )

 

 

αυτες τις μερες θατην παραγγειλω!!!:lol:δε μπορω να μπω μσν γτ η μανα μου εκανε μια μαλακια και εκανε αλλο λογαριασμο και τωρα δε δεχεται τον κωδικο μου!:mad::mad::mad::mad:δεν πηρα κανενα μαιλ παντως απο σενα!:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:fear::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:εχω ψαξει σε ποσα σαιτ και πουθενα δεν ειναι διαθεσιμη!!!εστειλα και σε ενα τελευταιο αλλιως θα pπαρω αυτη,εστω κι αν ακριβοτερη

 

http://www.musix.ch/im/img80327-265005.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fender ειναι.166 ευροπουλα.αλλα τη βρηκα σ εενα αλλο σαϊτ αυτη σε μαυρο(που θελω).μου ειπαν στο θωμα οτι η φεντερ δεν τη φτιαχνει αλλο πια αρα θα ειναι συλλεκτικο κομματι! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια x-filer!να σου πω...δεν φτιαχνεις κανα αλλο msn γιατι απο το mail δεν γινεται δουλεια!περιμενα ποση ωρα να κανει επισυναψη και μετα μου κλεισε ο υπολογιστης...

θα φτιαξεις???? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα προβλημα με μσν.και εχω προβλημα με την κιθαρα.δε μπορω να προχωρησω στην πληρωμη.ενω μου εχει φτιαξει αυτη την παραγγελια δε γινεται τιποτα!!!!ααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...