Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έριξαν την τιμή 10 euro, αυτή ήταν η καλή η κίνηση :P

 

άντε σειρά των Multirama, Plaisio, Public...

 

50 ευρω παλι πολλα ειναι.

Το εχω προπαραγγειλει απο amazon οταν μου εβγαινε τιμη συμπεριλαμβανομενου φπα και δωρεαν παραδοση 42 ευρω τελικη.

Τωρα βλεπω οτι εχει πεσει στα 36 τελικη. Τοσο θα μου κοστισει καθως σε χρεωνουν οταν κανουν dispatch, που θα κανουν 14 μαιου, τη χαμηλοτερη τιμη που ειχε απο τη στιγμη που παρηγγειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω κατά πόσο θα είναι μεγάλο, αλλά αν σκεφτείς ότι θα πρέπει να το τερματίσεις σε 4 επίπεδα δυσκολίας και μετά να λιώσεις για να βγάλεις items & gems και ότι στην ουσία ναι μεν τερματίζεται αλλά θα το ξανατερματίσεις 300 χιλιάδες φορές είναι σαν να μη τελειώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποφευγω τα spoiler και ευτυχώς δεν έχω δει και πολλά πράγματα , όμως έγινε λόγος για τον αριθμό των legendary items σύμφωνα με μια λίστα που λένε πως κυκλοφόρησε.

 

ξέρει κανεις αν τελικά ειναι όντως έτσι? ξέρω πως θα υπάρχουν αμέτρητες παραλλαγές στο κάθε gear item με τα stats να ειναι random όμως και πάλι το look του δεν θα αλλάζει.

 

επίσης απότι είδα δυστυχώς αφαίρεσαν τον merchant mystic που εχει να κάνει με enchants /scrolls/runes , ξέρει κανεις αν και ποτε θα μπει ? με κάποιο patch ίσως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα και σε ενα αλλο forum και καλα παράπονα για τα legendaries και δεν μπορώ να καταλάβω ποσα παραπάνω τέλωσπάντων θέλει κάποιος για να ειναι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω , απλά μερικοι είπαν πως είναι πολυ λιγότερα απο το d2.

ο αντίλογος βέβαια απο κάποιους άλλους ήταν πως ειναι λιγότερα αλλα πιο ποιοτικά, γιατι όπως είπαν αρκετά legendary του d2 ηταν γτπ.

 

θα δουμε τώρα, κανεις δεν ξέρει αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας να μάθουμε απο πρώτο χέρι. όμως αν θυμάμαι καλά θα μπορούμε να αλλάζουμε και το look των όπλων μας , χωρίς να ειμαι σίγουρος βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά? :-D :-D :-D :-D

Μου αρέσει όταν βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα πρωτού παίξει κανείς το παιχνίδι.

Τα "crap" ας τα πούμε legendaries χρειάζονται και αυτά,ειδικά τώρα που στο D3 έχουμε crafting και μπορούμε να βγάζουμε materials από αυτά.

Το αν η λίστα που κυκλοφόρησε είναι ολόκληρη θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο λίγα αλλά πιο ποιοτικά? :-D :-D :-D :-D

Μου αρέσει όταν βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα πρωτού παίξει κανείς το παιχνίδι.

Τα "crap" ας τα πούμε legendaries χρειάζονται και αυτά,ειδικά τώρα που στο D3 έχουμε crafting και μπορούμε να βγάζουμε materials από αυτά.

Το αν η λίστα που κυκλοφόρησε είναι ολόκληρη θα δείξει.

 

προσωπική μου άποψη ειναι πως ΔΕΝ ειναι ολόκληρη.

 

αποτι είπαν δεν υπήρχαν στην λίστα legendary 1hand crossbow και κάποια άλλα όπλα ,πράγμα που φαίνεται αδύνατον αν πρόκειται για την full list

 

 

πάντως το σωστό/ασφαλές τελικό συμπέρασμα θα αργήσει να βγει γιατι όπως σωστά είπες αν δεν το παίξεις ΔΕΝ ξέρεις τι γίνεται . :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα

 

 

 

Παραπάνω θα δείς την λίστα με τα items που έλεγες να έχουν προστεθεί

Edit:Είχα προσθέσει την λίστα με craftable set items.My bad.

 

 

Και η αλήθεια είναι ότι τα legendaries συνολικα είναι κάπου στα 250,πολλά παραπάνω από το D2 όταν βγήκε και όπως είπε και ο Jay Wilson δεν απέχει και πολύ από τον αριθμό των uniques που έχει το Diablo 2 μαζι με το LoD πλέον.

 

 

@alan2 Το level cap είναι 60 και όχι δεν θα μπορείς να μεταφέρεις χαρακτήρα από το D2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What?!?!?!?! ίδιο look στα items απλά με random stats?!? Ελπίζω να μην είναι μονο αυτές οι τρεις πανοπλίες που δείχνει στα vids...

 

τελικά guys τι θα παίξετε?!? Εγώ ψήνω Barbarian και Demon Hunter. Γουστάρω τρελα το outfit του Hunter αλλα με χαλάει που είναι μονο ranged...ένα crossbow στο ένα χέρι και ένα σπαθί στο άλλο θα έλεγε αλλα όπως είδα δεν έχει melee ο Hunter. Οποτε μάλλον Barbarian...άσε που όταν τρελαίνεται μοιάζει σαν το Διά φάση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως έχει πλάκα κόσμος να ανακαλύπτει το diablo, 2 μέρες πριν βγει, και να ακούς / διαβάζεις όλες τις όμορφες σκέψεις τους.... >.<

 

όσο για τα 1h xbows το ότι είναι dh only δεν σημαίνει ότι μπορεί να τον έχουν παρατήσει... μπορεί να πάρει μια buriza και να θερίσει κόσμο όπως έκανε.... είναι σαν το wow που έβγαλαν legendary daggers για τον rogue και ήταν / είναι μια αποτυχία και μισή... όσο πάντως για τα items, μάλλον αυτά είναι προς το παρόν μιας και το data mining σπάνια αποτυχαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως έχει πλάκα κόσμος να ανακαλύπτει το diablo, 2 μέρες πριν βγει, και να ακούς / διαβάζεις όλες τις όμορφες σκέψεις τους.... >.<

 

όσο για τα 1h xbows το ότι είναι dh only δεν σημαίνει ότι μπορεί να τον έχουν παρατήσει... μπορεί να πάρει μια buriza και να θερίσει κόσμο όπως έκανε.... είναι σαν το wow που έβγαλαν legendary daggers για τον rogue και ήταν / είναι μια αποτυχία και μισή... όσο πάντως για τα items, μάλλον αυτά είναι προς το παρόν μιας και το data mining σπάνια αποτυχαίνει

 

:huh: :huh: :huh:

 

link για να μεταφράσω το post του φίλου? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...