Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

50 ευρω παλι πολλα ειναι.

Το εχω προπαραγγειλει απο amazon οταν μου εβγαινε τιμη συμπεριλαμβανομενου φπα και δωρεαν παραδοση 42 ευρω τελικη.

Τωρα βλεπω οτι εχει πεσει στα 36 τελικη. Τοσο θα μου κοστισει καθως σε χρεωνουν οταν κανουν dispatch, που θα κανουν 14 μαιου, τη χαμηλοτερη τιμη που ειχε απο τη στιγμη που παρηγγειλες

 

πληρώνεις και το άμεσο, ότι θα το έχεις βράδυ Δευτέρας και όχι αργότερα όπως στο amazon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:huh: :huh: :huh:

 

link για να μεταφράσω το post του φίλου? :P

Ναι, έμπα σε ό,τι φόρουμ WoW βρεις και άρχισε το διάβασμα. Όλοι έτσι μιλάνε εκεί. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν διαβάζω διαβάζω και δεν βλέπω κανέναν να σκέφτεται να αγοράσει από τοπικά/μικρά μαγαζιά...γιατί?? Σταματήστε να δίνετε τα λεφτά σας σε μεγάλες εταιρίες που dont give a shit για τους πελάτες και όλοι σχεδόν οι πωλητές είναι άσχετοι στον τομέα που τους βάζουν (χωρίς παρεξήγηση αλλα είναι γεγονός). Εγώ πείρα το game από τοπικό κατάστημα από το σάββατο όπως πόσταρα και επειδή πήρα τρία κομμάτια (στην ίδια τιμή με πλαίσιο, multirama κτλ)μου έδωσε και ένα Witcher 2: ΕΕ σαν δώρο...απλά η γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν διαβάζω διαβάζω και δεν βλέπω κανέναν να σκέφτεται να αγοράσει από τοπικά/μικρά μαγαζιά...γιατί?? Σταματήστε να δίνετε τα λεφτά σας σε μεγάλες εταιρίες που dont give a shit για τους πελάτες και όλοι σχεδόν οι πωλητές είναι άσχετοι στον τομέα που τους βάζουν (χωρίς παρεξήγηση αλλα είναι γεγονός). Εγώ πείρα το game από τοπικό κατάστημα από το σάββατο όπως πόσταρα και επειδή πήρα τρία κομμάτια (στην ίδια τιμή με πλαίσιο, multirama κτλ)μου έδωσε και ένα Witcher 2: ΕΕ σαν δώρο...απλά η γνώμη μου.

 

κοίτα εγω προσωπικά κοιτάζω την τσέπη μου . Το παρήγγειλα απο Αθηναϊκό μαγαζί πριν 1+ μηνα που το είχε 43euro. Απο τα μεγάλα μαγαζιά δεν θα το αγόραζα έτσι και αλλιώς γιατι οι τελευταίες μου συναλλαγές μαζί τους μονο εκνευρισμό μου έφεραν και ευχαριστώ δεν θα πάρω. Τώρα για τοπικά μικρά μαγαζιά στην Πάτρα πχ υπάρχουν κανα 2 που ξέρω αλλα ρώτησα και το είχαν 59euro , άρα ουτε απο εκεί θα το πάρω. Δηλαδή δεν κατάλαβα , το άλλο το μαγαζί που το παρήγγειλα δεν θα βγάλει κέρδος? η του έκανε χάρη η blizzard και του το έδωσε 16 euro φθηνότερο ?

 

Ας βάλουν μυαλό και τα υπόλοιπα "μικρά" μαγαζιά ώστε να επιβιώσουν.

 

Εντωμεταξύ η AMD ακόμα να βγάλει επίσημους 12.5 drivers... :-(

 

αν θυμάμαι καλά έβγαλαν ανακοίνωση απο την blizz που έλεγε πως όποιος έχει πρόβλημα να βάλει τους 12.3 και θα είναι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το κέρδος και τον μικρών μαγαζιών και τον μεγάλων το ίδιο είναι απλά επειδή τα μεγάλα περνούν πολλά κομμάτια έχουν καλύτερη έκπτωση η μεγαλύτερη πίστωση άμα δεν κάνω λάθος. Από εκεί και πέρα σύμφωνο μαζί σου αν κάπου είναι φτηνότερα φυσικά να το πάρεις από εκεί και ας είναι και εξωτερικό. Απλά κατάλαβες τι ήθελα να πω, όταν είναι ίδια τιμή πάρτο από κάποιο μικρό κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το κέρδος και τον μικρών μαγαζιών και τον μεγάλων το ίδιο είναι απλά επειδή τα μεγάλα περνούν πολλά κομμάτια έχουν καλύτερη έκπτωση η μεγαλύτερη πίστωση άμα δεν κάνω λάθος. Από εκεί και πέρα σύμφωνο μαζί σου αν κάπου είναι φτηνότερα φυσικά να το πάρεις από εκεί και ας είναι και εξωτερικό. Απλά κατάλαβες τι ήθελα να πω, όταν είναι ίδια τιμή πάρτο από κάποιο μικρό κατάστημα.

 

συμφωνώ B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απλά κατάλαβες τι ήθελα να πω, όταν είναι ίδια τιμή πάρτο από κάποιο μικρό κατάστημα.

 

αναλόγως πόσο κοντά είναι σε περίπτωση που δεν μπορώ να περιμένω να μου το φέρουν σπίτι...

 

πχ εμένα τώρα το eshop με καραβολεύει με τα 49.90 και παραλαβή από το κατάστημα μετά τα μεσάνυχτα, η φτηνότερη τιμή πλέον στο skroutz είναι 47 euro..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ η AMD ακόμα να βγάλει επίσημους 12.5 drivers... :-(

Για AΤΙ 6850 και γενικά τις καινούργιες ATI ποιους drivers χρησιμοποιείτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι δεν έχει νόημα να ρωτήσω αλλά υπάρχει περίπτωση να τρέχει με low settings σε macbook pro 13 με HD3000 και i5 επεξεργαστή; Με μια γρήγορη αναζήτηση σε ξένα φόρα λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Μήπως δοκίμασε κανείς με την beta;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6950/2GB εδώ και χρησιμοποιώ τους 12.4. Οι οποιοι βέβαια εκτός από το γνωστό θέμα με το D3 έχουν κι άλλα σημαντικά κουσούρια (πχ. ο ήχος στο HDMI).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι δεν έχει νόημα να ρωτήσω αλλά υπάρχει περίπτωση να τρέχει με low settings σε macbook pro 13 με HD3000 και i5 επεξεργαστή; Με μια γρήγορη αναζήτηση σε ξένα φόρα λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Μήπως δοκίμασε κανείς με την beta;

Μαλλον λογω της HD3000 δεν θα παιζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι δεν έχει νόημα να ρωτήσω αλλά υπάρχει περίπτωση να τρέχει με low settings σε macbook pro 13 με HD3000 και i5 επεξεργαστή; Με μια γρήγορη αναζήτηση σε ξένα φόρα λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Μήπως δοκίμασε κανείς με την beta;

Σε p.c με dual core @ 2.8ghz έπαιζε μια χαρά (και μια φτηνή κάρτα γραφικών) σε low settings.

Εσύ νομίζω θα τρέχεις άνετα με medium settings λόγο επεξεργαστή αλλά η κάρτα γραφικών σε περιορίζει σε shadows antialiasing κλπ(πόση ram έχεις?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...