Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρω ότι δεν έχει νόημα να ρωτήσω αλλά υπάρχει περίπτωση να τρέχει με low settings σε macbook pro 13 με HD3000 και i5 επεξεργαστή; Με μια γρήγορη αναζήτηση σε ξένα φόρα λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Μήπως δοκίμασε κανείς με την beta;

 

η καλύτερη λύση ειναι να βρεις ενα guest pass για starter (ολοι θα πάρουμε μαζι με το παιχνίδι) και να δοκιμάσεις αν παίζει πριν το αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλύτερη λύση ειναι να βρεις ενα guest pass για starter (ολοι θα πάρουμε μαζι με το παιχνίδι) και να δοκιμάσεις αν παίζει πριν το αγοράσεις.

 

 

Δεν το ήξερα αυτό καλή φάση. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ότι δαίμονες έχουν καταλάβει το σπίτι σου, και πρέπει να τους διωξεις. Στην τελική αλήθεια λες ;)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Και άμα ο αφετνικός το χάψει και σου στείλει κανένα παπά τι θα κάνεις;! :mrgreen:

Θα τον αφήσεις να ραντίσει το PC ?

- Να πάτερ, εδώ στην 37άρα τηλεόραση είναι τα διαόλια, εγώ tank-αρω - εσύ heal-άρεις, OK?! ΠΑΜΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιά η διαφορά στο uncut key με το κανονικό

 

uncut & normal

 

το μοναδικό που βρήκα είναι αυτό αλλα ήταν στα γερμανικά και αναγκάστηκα να εμπιστευτώ το translator του google chrome. Νόημα βγαίνει πάντως.

 

σύμφωνα με το παρακάτω η γερμανική version ίσως να φάει cut (τι θα κόψουν δεν ξέρω) και θα μπορούν να το παίξουν 16+ αντιθέτως με τις υπόλοιπες που ειναι 18+.

 

Hi everyone, a while ago I heard something about the fact that the German version will be cut so that the rating falls to 16. My opinion on this subject not very positive so I can here broadly occur also do not want. What do you think will happen to the German version? Bloody and 18? Defused and from 16? Or do you think are actually there to release two different versions available be? I truly hope to Uncut Version

 

οπότε το uncut ειναι μάλλον το normal version του d3 στην Γερμανία . :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...