Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχει καποιος λινκ απο installer να μας δωσει?

 

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe

 

Κατευθείαν από το battle.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις το guide μωρέ;

 

δεν ξέρω, λες να μην είναι χρήσιμο ? :mellow:

μια απορία , πως βγαίνουν guides που υπόσχονται πως παρέχουν πληροφορίες μέχρι και τι νούμερο σώβρακο φοράει ο diablo πριν ακόμα κυκλοφορίσει το παιχνίδι ? είχαν οι δημιουργοί τους πρόσβαση στην beta σε full content η προέρχονται απο την blizzard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω, λες να μην είναι χρήσιμο ? :mellow:

μια απορία , πως βγαίνουν guides που υπόσχονται πως παρέχουν πληροφορίες μέχρι και τι νούμερο σώβρακο φοράει ο diablo πριν ακόμα κυκλοφορίσει το παιχνίδι ? είχαν οι δημιουργοί τους πρόσβαση στην beta σε full content η προέρχονται απο την blizzard?

 

Από την BLizzard για easy money για κάτι που σου είναι άχρηστο, όπως όλα τα guides σε όλα τα παιχνίδια κατά την άποψή μου γιατί τότε δεν έχει νόημα να παίζεις και να ανακαλύπτεις το παιχνίδι μόνος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις τι έγινε με τους installers? εγώ περιμένω αύριο collector's edition, να το κάνω από εκει εγκατάσταση ή να κατεβάσω από τα ιντερνέτια;

Επίσης κάνω κανονικά install ό,τι ώρα έρθει και απλά δε θα μπορώ να μπω online μέχρι το βράδυ, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις τι έγινε με τους installers? εγώ περιμένω αύριο collector's edition, να το κάνω από εκει εγκατάσταση ή να κατεβάσω από τα ιντερνέτια;

Επίσης κάνω κανονικά install ό,τι ώρα έρθει και απλά δε θα μπορώ να μπω online μέχρι το βράδυ, σωστά;

 

Το ίδιο είναι. Ακόμα και να το κατεβάσεις δεν σε αφήνει ακόμα να κάνεις install.

 

Ελπίζω να ανοίξουν το install νωρίς αύριο και 1:01 να είμαστε μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε δεν ήξερα ότι δε σε αφήνει να κάνεις install...

Ε άρα θα περιμένω άυριο, δεν το αφήνω να κατεβάζει... να το ξεκουράσω λίγο το κα(η)μένο το laptop....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...