Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά αν έχει ξεμείνει κανένα quest pass θα ήμουν υπόχρεος

 

@ το ελάχιστο που μπορώ να κάνω είναι να δώσω ένα invitation στο mytog unsure.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na ρωτησω εγω κατι,κατεβασα το καινουργιο diablo launcher και αφησα να κατεβει το game κανονικα (γυρω 7.5Gb ηταν). Μεθαυριο στις 01.05 που θα το ενεργοποιησω,θα παιζω κανονικα η θα χρειαστει να κανω ξανα install to game απο τα dvd ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξέρω ότι δεν έχει νόημα να ρωτήσω αλλά υπάρχει περίπτωση να τρέχει με low settings σε macbook pro 13 με HD3000 και i5 επεξεργαστή; Με μια γρήγορη αναζήτηση σε ξένα φόρα λένε ότι δεν υπάρχει περίπτωση. Μήπως δοκίμασε κανείς με την beta;

 

 

Σε mba mid-2011 13αρι με i5 και HD3000 το έτρεξα ικανοποιητικά με όλα στο medium. Δεν είδα μεγάλη διαφορά με τα low settings, οπότε το άφησα στα medium. Να ξέρεις όμως ότι ο επεξεργαστής θα γκαζώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na ρωτησω εγω κατι' date='κατεβασα το καινουργιο diablo launcher και αφησα να κατεβει το game κανονικα (γυρω 7.5Gb ηταν). Μεθαυριο στις 01.05 που θα το ενεργοποιησω,θα παιζω κανονικα η θα χρειαστει να κανω ξανα install to game απο τα dvd ??[/quote']

 

Αληθεια τι γινεται με αυτό;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια τι γινεται με αυτό;

 

Οχι δεν χρειάζεται να κάνεις install και απο το dvd

 

ρε παιδες εγω που κατεβασα τον client εχοντας αγορασει το anual pass του wow δεν εχω καποιο key. Ξερετε αν θα μου ζητησει κατι?

 

Δεν χρειάζεσαι κανένα key απο την στιγμή που έχεις το annual pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα Ευρωπαϊκό αύριο Diablo ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ !!!!

Οντως , αντε και αυριο το πρωι μου ερχεται η collectors :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέτε να αγοράσω guide ή θα την βρούμε απο το net σε pdf ?...

κάπου πήρε το μάτι μου για pdf αλλα δεν υπάρχει ακόμα στα γνωστά στέκια ..

 

για να μην παρεξηγούμαστε δεν τσιγκουνεύομαι τα λεφτά , απλά βολεύει πιο πολυ με τις 2 οθόνες να έχω το guide σε digital μορφή στην μία και στην άλλη να παίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...