Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά βλέπω το δέμα μου στο site της Γενικής μεταφορικής στα ίδια status και φοβάμαι πως δεν θα το έχω αυριο η τουλάχιστον το πρωι ...

 

Σε περίπτωση που υπάρχει guest pass διαθέσιμο αν γίνεται να μου δώσει κάποιος και θα του το επιστρέψω οταν παραλάβω το παιχνίδι (αυριο το απόγευμα max).

 

ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψηθηκα και εγω ..

 

Aγορα digital και να το εχω αποψε ή retail αυριο ?

Αν είναι να το πάρεις στα ίδια λεφτά και δεν σε ενδιαφέρουν κουτιά κλπ, παρ' το digital να ξεμπερδεύεις.

 

Αν όμως θέλεις το κουτί ή/και μπορείς να το βρεις πιο φτηνά σε retail, εγώ θα σου πρότεινα να το πάρεις αύριο με την ησυχία σου. Το βράδυ λογικά θα γίνεται χαμός στις 1, οπότε μέχρι να παίξεις σαν άνθρωπος θα περάσει η ώρα. Αν πρέπει να σηκωθείς και πρωί, δεν θα το ευχαριστηθείς καθόλου.

 

Έτσι την είχα πάθει μια φορά με το Cataclysm και από τότε αποφεύγω την day/hour 0. Αν περιμένω και 10-15 ώρες δεν θα πάθω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά βλέπω το δέμα μου στο site της Γενικής μεταφορικής στα ίδια status και φοβάμαι πως δεν θα το έχω αυριο η τουλάχιστον το πρωι ...

 

Σε περίπτωση που υπάρχει guest pass διαθέσιμο αν γίνεται να μου δώσει κάποιος και θα του το επιστρέψω οταν παραλάβω το παιχνίδι (αυριο το απόγευμα max).

 

ευχαριστώ....

νίκο σε τι status είναι το δέμα σου?

εμένα που το είδα το σήμερα το απόγευμα όταν γύρισα από την δουλειά ήταν χρέωση από τις 9:00 το πρωί.

πήρα τηλ στην γενική και μου είπε ότι ακόμη παραδίδει ο courier και μου ήρθε το παλικάρι κατά τις 18:30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα τι γινεται εξω....... μπας και ερχεται ο Diablo στην Θεσσαλονικη ;;;;; Εχει τοση μαυριλα που νομιζεις οτι ειναι 12 το βραδυ

δεν μας βολεύει 12 το βράδυ....

1 θέλουμε!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νίκο σε τι status είναι το δέμα σου?

εμένα που το είδα το σήμερα το απόγευμα όταν γύρισα από την δουλειά ήταν χρέωση από τις 9:00 το πρωί.

πήρα τηλ στην γενική και μου είπε ότι ακόμη παραδίδει ο courier και μου ήρθε το παλικάρι κατά τις 18:30

Αρ. Αποδεικτικού Κατάσταση

****** ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

 

Ημερομηνία Ώρα Σημείο Πληροφορίες

Δευτέρα 14/05/12 14:41 Β.ΟΥΓΚΩ Καταχώρηση στοιχείων αποστολής

 

---

εγω το ειχα προπαραγγείλει απο gameexplorers και μας την έκαναν .. ενω έλεγε στο account μας

Ημερομηνία αποστολής: 12/05/2012 , τελικά το έστειλαν σήμερα :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Registration is officially opened!!!

 

σωστή κίνηση !

έτσι δεν θα γινει της τρελής να πέσουν όλοι μαζι, γιατι υπάρχει κόσμος τώρα και πολυς που παρακολουθεί live τις εξελίξεις αλλα και άλλοι που έχουν δεδομένο πως πριν την ώρα που ειχαν πει δεν θα γίνεται. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις 1 το βραδυ ανοιγουν οι σερβερ ? ενοω 1 ωρα ελλαδος?

 

δεν μπορω να κανω install, μου βγαζει error 108!!! μη μου κανεις τετοια και το εχω παρει σε digital

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν αυξήσει την δυσκολία σε σχέση με την beta stress test? !!

βλέπω το κορεάτικο streaming και μου φαίνεται πως τα mobs χώνουν περισσότερο dmg και ειναι πιο ανθεκτικά :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν αυξήσει την δυσκολία σε σχέση με την beta stress test? !!

βλέπω το κορεάτικο streaming και μου φαίνεται πως τα mobs χώνουν περισσότερο dmg και ειναι πιο ανθεκτικά :confused:

 

 

κανενα Link παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα Link παιζει?

 

Link 1 κορεάτες

Link2 Αμερικάνος (σε korean server)

 

προτείνω το link 2 πάντως.

 

και προσοχή , μην κοιτάζετε τα chat γιατι ρίχνουν spoilers αβέρτα.

 

πάντως πλησιάζουν στον skeleton king γιαυτό όσοι δεν θέλετε να δειτε τι συμβαίνει και να σας spoilάρουν μην μπείτε , εγω τώρα βγαίνω και δεν το ανοίγω πάλι streaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα 14/05/12 19:48 Β.ΟΥΓΚΩ Αναχώρηση από σημείο εξυπηρέτησης

το δέμα μου προχωράει !!!

 

κανόνισα με την μάνα μου να μείνει σπίτι αυριο να φυλάει καραούλι για τον courier μέχρι να γυρίσω μην έρθει και δεν ειμαι εκεί!

 

 

prayer-for-true-friendship.jpg

 

 

πάω offline να κανονίσω οτι δουλειά εχω για αυριο και να κοιμιθώ καλά να μαζεψω δυνάμεις.

 

ΚΑΛΟ ΚΑΨΙΜΟ !

cya tommorow ingame ! :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...