Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ Δράκε, το είχα ξεχάσει τελείως το Can You Run It!

Με Core 2 Duo E8400 @ 3.0Ghz, 4GB Ram και Radeon 4850 με βγάζει μεταξύ minimum και recommended. Λογικά θα πρέπει να είμαι εντάξει.

 

Αν έχει κάποιος κανένα guest pass που δεν χρειάζεται θα του ήμουν υπόχρεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια επειδη δεν ειμαι σιγουρος αν θα μ' αρεσει αν θελει καποιος να μου στειλει το invitation για το starter edition, να το δω λιγο το παιχνιδακι, θα το εκτιμουσα πολυ !!!

 

αν ειναι να το πεταξετε. στειλτε το !!!!

 

Ευχαριστω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασε κανένας σε macbooki air, mid 2011 να με πει επιδόσεις;

 

Φεύγω αύριο ταξίδι, Κυριακή επιστρέφω κ μέχρι τότε θα χω τα διαβόλια μου, που δεν θα χω παίξει.

 

Επίσης κάτι που με κάνε εντύπωση....το Amazon έστειλε την CE με UPS, χωρίς κάποια επιπλέον χρέωση. Όλα τα χρόνια με απλό ταχυδρομείο, τώρα κούριερ. Ελπίζω ο ντελιβερας να δει το καρτελακι στο γραμματοκιβώτιο για το δέμα και να το αφήσει στην ξαδερφη μου δίπλα ειδάλλως ούτε την Κυριακή που θα επιστρέψω έχει διάολο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι στα κομάτια γίνετε? προσπαθώ να μπω και μου λέει οτι βάζω λάθος login information incorect

πόση ώρα κάνει να το ενεργοποιήσει ? στο battlenet το έχω κανονικά το diablo 3 , έβαλα το cd key πριν λιγο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι στα κομάτια γίνετε? προσπαθώ να μπω και μου λέει οτι βάζω λάθος login information incorect

πόση ώρα κάνει να το ενεργοποιήσει ? στο battlenet το έχω κανονικά το diablo 3 , έβαλα το cd key πριν λιγο :mad:

To έχεις Region Europe απο τα Options ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχεις Region Europe απο τα Options ?

 

ναι και το battlenet μου ειναι eu

 

Edit

 

τελικά ειναι και άλλοι .. ελεος γμτ αρχίζω και τσαντίζομαι άσχημα γιατι περίμενα οτι μετά απο τόσες ώρες θα έμπαινα χωρίς μλκιες ...

 

Link

 

edit 2 : άλλαξα pass και μπήκε! επιτέλους και πηγα να πάθω εγγεφάλικο , νόμιζα οτι είχε πρόβλημα το cd key :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιωσατε ρε?? Εμένα μου ήρθε στο e-shop Καλλιθέας σε λιγότερο από 24 ώρες. Το απόγευμα θα το πάρω κι εγώ :-D

 

Περισσότερη διαφήμιση plz, ακόμα δε σε πήρε γραμμή όλο το φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπιζω προβλημα στην εγκατασταση. Με το που ξεκιναει μου πεταει μυνημα "unexpected decryption error occured, contact customer support". What the fuck, εχει παθει κανεις το ιδιο?

 

Επισης παιδια ενα δανεικο pass για εμας που περιμενουμε ακομα την δικη μας εκδοση. Εννοειται οτι επιστρεφετε οταν ερθει με το καλο και το δικο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...